Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Assassin's Creed Syndicate

24 Sep 2015 21:14 #169059 by Λευτέρης Νταβερνιάρης
Μαντέψτε τι προτοτυπία έκανε αυτός ο κολοσσός του μάκρετινγκ που λέγεται Ubisoft, για να προωθήσει το παιχνίδι. Τι? Κι άλλο cinematic trailer? Σωστά!!! Προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω trailers του Assassin's Creed μετά το περσινό φιάσκο(και δεν αναφέρομαι στα τεχνικά προβλήματα του Unity, αλλά στο ρηχό του story), οπότε δείτε το εσείς :P

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2015 15:31 - 23 Oct 2015 14:00 #169075 by Μάνος Μαρίνος
Δείτε 3 ολοκαίνουργια gameplay videos από το event της Ubisoft στο Λονδίνο και μάθετε πληροφορίες για τον πρώτο τρανσέξουαλ χαρακτήρα της σειράς. Όλα αυτά στην αντίστοιχη είδηση .





Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2015 13:01 #170054 by Μάνος Γρυπάρης
Σήμερα 20:00-00:00 παίζουμε Assassin's Creed Syndicate στo www.Twitch.tv/Gameworldgr

Join us!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2015 14:09 #170058 by Παντελής Δασκαλέλος
Χθες έπαιξα ένα τρίωρο και με βάση τα όσα έχω δει δεν μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί. Αν εξαιρέσουμε τους δύο playable χαρακτήρες και κάποια gimmicks του τύπου μονομαχίες πάνω σε τρένα και η οδήγηση άμαξας το gameplay είναι απελπιστικά ίδιο. Αυτό που εμένα προσωπικά με προβλημάτισε περισσότερο είναι η επανάληψη στα quests, καθώς είναι ίδια σε όλα τα Assassin's Creed. Φτάνεις στο Λονδίνο κάποιος σε κλέβει πρέπει να τον κηνυγήσεις, μετά ακολουθεί ο καθιερωμένος αγώνας δρόμου για το ποιος Assassin θα φτάσει πρώτος σε ένα σημείο, μετά θα πρέπει να κάνεις follow τον τάδε NPC. Φυσικά ακόμη είναι νωρίς για να βγάλω συμπεράσματα, αλλά θυμάμαι ότι στο Unity είχα διασκεδάσει πολύ περισσότερο τις πρώτες ώρες, παρά το γεγονός ότι είχα βγάλει τα πρώτα memory sequences σε όλα τα format (παίζοντας κοινώς τις πρώτες πίστες τρεις συνολικά φορές).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2015 15:56 #170061 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Τουλάχιστον ας ελπίσουμε ότι θα είναι περισσότερο playable στα PC από το Unity, γιατί δεν έχουν όλοι high end σύστημα για να καλύπτουν τα εγκλήματα στο optimization κάθε παιχνιδιού.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Oct 2015 21:52 #170165 by Γιάννης Μίγκλης
Ένας αξιοσημείωτος απόγονος της σειράς !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Oct 2015 17:43 #170252 by Λευτέρης Νταβερνιάρης

Professor_Severus_Snape wrote: Τουλάχιστον ας ελπίσουμε ότι θα είναι περισσότερο playable στα PC από το Unity, γιατί δεν έχουν όλοι high end σύστημα για να καλύπτουν τα εγκλήματα στο optimization κάθε παιχνιδιού.


Μπα, δύσκολο το βλέπω. Η καθυστέρηση της κυκλοφορίας στο PC το μόνο που δημιουργεί είναι μία ψευδαίσθηση ότι θα είναι well-optimized. Μία ακόμη φθηνή(αλλά, δυστυχώς, αποδοτική) τακτική marketing από την Ubisoft.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Oct 2015 16:14 #170315 by Παντελής Δασκαλέλος
Η άποψη μου παίζοντας παραπάνω το Assassin's Creed Syndicate δεν μπορώ να πω ότι άλλαξε σε σχέση με τα όσα είχα αναφέρει σε προγενέστερο post μου στο forum. Είναι ελαφρώς βελτιωμένο σε κάποια θέματα από το Unity, αλλά δεν υπάρχει καμιά ουσιαστική προσθήκη στο gameplay, ακόμη και το πολυδιαφημισμένο rope launcher δεν λειτουργεί όπως θα έπρεπε, καθώς η στόχευσή με αυτό είναι τελειώς random σε κάποια σημεία. Και από πλευράς διάρκειας είναι σαφώς μικρότερο, ενώ θα έπρεπε να υπάρχει μεγαλύτερη ποικιλία στα skills των δύο κεντρικών χαρακτήρων. Όσον αφορά την αφαίρεση του multiplayer γενικά το κρίνω ως θετική κίνηση. Ας φροντίσουν να μας δώσουν μια κορυφαία single-player εμπειρία πρώτα και μετά βλέπουμε και τα υπόλοιπα.

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το review του Assassin's Creed Syndicate κάνοντας κλικ εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Nov 2015 11:18 #170575 by Nikos Andrwnas
ειναι το πρωτο ασσασιν που δε θα αγορασω.τα εχω πλατηνιασει ολα εκτος απο το unity διοτι το παρατησα μετα απο trophie που δε βγηκε ποτε.οπως πολυ σωστα ειπανε καποια παιδια μας τα χαλασε η ubisoft.μας εδωσε το απιστευτο black flag και μετα το μετριο αν εξαιρεσεις λιγο το co op unity.χωρισανε οι δρομοι μας ubisoft...(ψεματα εχει και το far cry)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Nov 2015 12:35 #171011 by Τάσος Νικολακόπουλος
Πολύ καλό review! Δυστυχώς όμως, το παιχνίδι αυτό καθ'αυτό δεν με έχει εντυπωσιάσει. Παίζω απο την ημέρα κυκλοφορίας του και αισθάνομαι οτι κάνω τα ίδια και τα ίδια. Απελευθερώνω districts, Gang Fights, Child Liberations, εν ολίγοις είναι σαν να παίζεις ένα τεράστιο Dejavu..!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification