Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

12 Nov 2018 18:06 #220127 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Το ξύπνημα πριν της έξι τα ξημερώματα είναι βαρβαρο, τότε είναι που ο οργανισμός ξεκουράζεται και γι αυτό κοιμόμαστε βαριά. Αφού στης δυο ξεμπερδεύεις προλαβαίνεις και μια ώρα ύπνο το μεσημεράκι για να βγει άνετα το απόγευμα :-)

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Nov 2018 20:30 #220296 by Βασίλης Καψάλης
Είμαι έτοιμος να δω την νέα κακη ταινία Hαrry potter και να αναπολήσω παλιές ωραίες στιγμές.

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Nov 2018 18:10 #220332 by Γιώργος Δρίτσας
Σχοινοβατώ ανάμεσα στη ζωή και στο θάνατο με κάθε γουλιά απ'τον πολύ καυτό καφέ μου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Nov 2018 23:38 #220344 by Astro
Replied by Astro on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Χαλαρά βλέπω το live με το Fifa 19 Pro Clubs.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Nov 2018 15:30 #220466 by Μάρκος Ασκανιάν
Μετά από έναν κυριακάτικο χαλαρό καφέ, θα ξεκινήσει το στόλισμα του Mr.Dododi's Headquarters ενόψει των εορτών.

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Nov 2018 02:59 #220476 by Βασίλης Καψάλης
Τερματίζω το αρκετά κακό Overkill's the Walking Dead το οποίο άρχισε να μου αρέσει μετά τις 15 ώρες gameplay...

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Nov 2018 15:49 #220494 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Είμαι απογευματάκι στη δουλειά. Έτοιμο για βροχή είναι.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2018 23:11 #221055 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Ακούω την ΑΕΚ στους 103,3

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2019 22:27 - 05 May 2019 22:34 #225014 by Blood Prince
Εχω κατεβάσει τα τελευταία 10 επεισόδια από την τηλεοπτική σειρά Chilling Adventures of Sabrina...πρίν λίγο είδα το πρώτο από αυτά που έχω κατεβάσει.

Εντωμεταξύ από αύριο με περιμένει full διάβασμα για την σχολή.Ο χρόνος περνάει γρήγορα και η εξεταστική πλησιάζει αλλά έχω εβδομάδες μπροστά.

Αν συνεχίσω να παίζω όπως μέχρι τώρα θα γράψω 0 και θα είναι κρίμα.Τουλάχιστον αν κοπώ μετά από μελέτη θα ξέρω οτι προσπάθησα.Μέχρι φέτος καλά τα έχω πάει πάντως.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2019 21:42 - 07 May 2019 21:43 #225043 by Blood Prince
H τηλεοπτική σειρά Chilling Adventure of sabrina δεν μου αρέσει οπότε αφού διέγραψα όσα είχα κατεβάσει αποφάσισα να ξαναδώ το τέταρτο επεισόδιο όγδοης σεζόν GOT τρώγοντας πιτόγυρο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification