Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Assassin's Creed Odyssey στην Αρχαία Ελλάδα

03 Feb 2022 19:50 #261003 by Απόστολος Μητσακούλης
Πήρα την πλατίνα!!! 145 ώρες παιχνιδιού. Το πρώτο achivment  το είχα πάρει 22/8/21.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2022 00:43 #261011 by Blood Prince

Πήρα την πλατίνα!!! 145 ώρες παιχνιδιού. Το πρώτο achivment  το είχα πάρει 22/8/21.


Εγώ την πήρα μετά από 172 ώρες αλλά πήρα και όλα τα trophies των DLCs ...το θέμα είναι πως είναι πολλά που δεν έχω κάνει και ο χάρτης γεμάτος ερωτηματικά ! 'Αλλος έχει παίξει 800 ώρες.....θα ξαναπαιχτεί στο μέλλον αλλά για τώρα προέχει το Valhalla.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2022 18:35 #261070 by Απόστολος Μητσακούλης
Στα dlc δν θα το παλέψω για τρόπαια αν και τα έχω σχεδόν όλα χωρίς να το ψάξω πρώτα. Θα βγάλω την Ατλαντίδα και αυτό μου φτάνει. Προς το παρόν είμαι στο πρώτο επισόδιο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Feb 2022 14:10 #261308 by Απόστολος Μητσακούλης
Επιτελους το τελειωσα. Με ταλαιπωρισαν οι χαρτες τις Ατλαντιδας. 171 ωρες εκανα στο συνολο. Υπεροχο ηταν. Δν μου εχει μεινει αλλο quest πλεον γενικα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Sep 2022 17:01 #266648 by Τζιμγιολο
Φίλε να σε ρωτήσω κάτι για μια περιοχή στην Ελλάδα του assassin's Creed Odyssey?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Sep 2022 20:11 #266660 by Απόστολος Μητσακούλης
Ναι αμε, πες μου αν και έχω να παίξω καιρό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Sep 2022 17:13 #266669 by Τζιμγιολο
Στο νομό του Malis υπάρχει μια πόλη που λέγεται Λαμία, γιατί είναι διαφορετική από τις άλλες περιοχές της Ελλάδας και άμα πας σου κάνουν επίθεση η κάτοικοι? Μόνο η Λαμία είναι έτσι, γιατί?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2022 15:41 #266678 by Απόστολος Μητσακούλης

Στο νομό του Malis υπάρχει μια πόλη που λέγεται Λαμία, γιατί είναι διαφορετική από τις άλλες περιοχές της Ελλάδας και άμα πας σου κάνουν επίθεση η κάτοικοι? Μόνο η Λαμία είναι έτσι, γιατί?
Είναι μέρος απο κάποιο quest απ'οτι θυμάμε. Το bounty σε κάποιες περιοχες αυξάνετε περισσότερο απ'οτι στης υπόλοιπες. Μάλλον γιαυτό σου επιτήθονται οι κάτοικοι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2022 13:56 - 19 Sep 2022 13:57 #266684 by Τζιμγιολο
Μα αυτό δεν νομίζω να γίνεται άλλου, υπάρχει τρόπος να πάω εκεί και να μη μου επιτεθούν? Πρέπει να προχωρήσω το παιχνίδι μάλλον, η πάντα θα μου επιτίθονται?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2022 18:14 #266690 by Μάνος Γρυπάρης
Μήπως να δοκιμάσεις να πάρεις πρώτα ένα quest και μετά να το ενεργοποιήσεις και να σου βγάλει σημάδι στον χάρτη?

Μην πας δηλαδή χύμα ως εχθρός, αλλά μόνο μέσω quest. Ολοκληρώνοντας quests σου ξεκλειδώνουν νέα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification