Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

FIFA 15

28 Sep 2014 14:12 #149945 by Alex Poutachidis
Replied by Alex Poutachidis on topic FIFA 15
καντω uninstall και μετα παλι install και παλι δν ξερω αμα γινει ειναι περιεργο παντως

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Sep 2014 05:06 #149989 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic FIFA 15
Αντώνη ελπίζω μόνο να μην το κατέβασες πειρατικό. Γράψε μας σε τι format το αγόρασες.
Ψάξε όλα τα μενού κι υπάρχει κανονικά Career mode.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2014 11:25 #150029 by Γιάννης
Replied by Γιάννης on topic FIFA 15
Καλησπέρα σε όλους του Gamers του site.

Άνοιξα το θέμα για να ρωτήσω τους ποδοσφαιρόφιλους πώς τους φαίνεται το FIFA15. Για μένα έχει κάτι που δε μου αρέσει αλλά ακόμα δε μπορώ να το προσδιορίσω...μου φαίνεται -δε ξέρω μπορεί να έχω και άδικο- ΠΑΡΑ πολύ ΨΕΥΤΙΚΟ......σε σχέση πάντα με το 14 που σου έδινε μια άλλη αίσθηση!!! Έχω και άλλα να πώ βέβαια αλλά θέλω να δώ και τις δικές σας γνώμες!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2014 20:19 #150035 by Γιώργος Λόλας
Replied by Γιώργος Λόλας on topic FIFA 15
Μέχρι στιγμής έχω παίξει μόνο το demo στην PC έκδοση. Το βρήκα αξιόλογο σε κάποιους τομείς, αν και δηλώνω περισσότερο fan του Pro Evolution Soccer :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Oct 2014 20:24 #150088 by Paul Messii
Replied by Paul Messii on topic FIFA 15
Πριν λίγες μέρες αγόρασα το ps4 και για πρώτη μου φορά αγόρασα το Fifa. Όλα τα χρόνια αγόραζα το pro αλλά μετά από τον πάτο που έχει πιάσει τα τελευταία χρόνια άλλαξα στρατόπεδο. Μάλιστα με εντυπωσίασε πολύ η προοπτική να παίξω το ultimate team (που μοιάζει με με το master league online το οποίο έπαιζα) γι'αυτό αγόρασα το ultimate team edition. Ξεκίνησα στην αρχή παίζοντας παιχνίδια στο utlimate team με το ηλεκτρονικό και όχι online μέχρι να αγοράσω κάποιους παίχτες 11άδας επιπέδου 77+ rating. Χτες που συμπλήρωσα 11αδα και 2 3 αλλαγές και πήγα να δοκιμάσω την τύχη μου στο online μου λέει πως χρειάζεται λεφτά. Δεν γνώριζα κάτι τέτοιο; Ξέρεις αν χρειάζεται (και πόσα) λεφτά για να παίξεις online αυτό το mode?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Oct 2014 19:45 #150143 by Donnie Darko
Replied by Donnie Darko on topic FIFA 15
Να τρως τέτοιο γκολ στο 90' απλά πετάς την τηλεώραση..Σου ανεβαίνει το Rage τόσο πολύ...Απλά δεν υπάρχει..Συμπονώ τον τύπο που το έφαγε..

vine.co/v/OmKFhzFBELZ

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2014 18:47 #150242 by HG
Replied by HG on topic FIFA 15
ρε παιδιά όλοι το κράζουν το fifa 15 τελικά αξίζει να πληρώσω για αυτό;; η να περιμένω το Pro 15;;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2014 19:29 #150245 by Ilias Korolis
Replied by Ilias Korolis on topic FIFA 15
δεν ξερω τιποτα για κραξιμο

εγω ξερω οτι ο FIFA 15 μπορει να εχει bugs παρα οτι κυκλοφορει αλλα πιστευω (ελπιζω) οτι η EA θα τα φτιαξει

για μενα το + ειναι οτι υποστηριζει αναλυση 1080

ενω δυστυχως ο ανταγωνιστης του το PES 2015 συμφωνα με την ανακοινωση που κυκλοφορει απο την ιδια την KONAMI (που την θεωρω απαραδεκτη προσωπικα) θα παιζει σε αναλυση 720

πραγμα που τουλαχιστον για μενα δεν αξιζει να το πληρωσω (50-60-70 ευρω) για να το αγορασω προτιμω να περιμενω 9 μηνες απο την κυκλοφορια του FIFA 15 και να το παρω δωρεαν απο το EA Access (συνδρομη)

Με εκτίμηση

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2014 05:18 #150291 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic FIFA 15
Είναι δύο διαφορετικά ποδοσφαιράκια. Το Fifa θέλει να είναι περισσότερο Simulation και το PES Arcade. Οπότε εξαρτάται τι βολεύει τον καθένα να παίξει. Το PES 2015 εμφανίστηκε βελτιωμένο στο demo αλλά προσωπικά στα modes κρατάω μικρό καλάθι. Με εξαίρεση το PES 2013 ολες οι αλλες εκδοσεις ειχαν παντοτε lag, lag, lag. Ποιος μου εγγυάται ότι δεν θα έχει κι η φετινή? Επισης ελαχιστα πρωταθληματα οπως παντα και πιθανόν ατιμέλητα modes. Δεν περιμενω θαυματα.

Hunstman αν κανεις υπομονη ενα μηνα και δεις το review του PES 2015 που θα γραψω θα καταλαβεις καλυτερα τι σε βολεύει.

Επισης κι εγω ειμαι περιεργος να δω αν θα διορθωσει ποτε η EA τα προβληματα με τους τερματοφύλακες και τους διαιτητές. Αλλά πραγματικά και για αυτό αμφιβάλλω κατά πόσο θα τα καταφέρει έγκαιρα γιατί θέλει πολύ δουλειά όπως έχει γίνει το πράμα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2014 13:00 #150302 by Donnie Darko
Replied by Donnie Darko on topic FIFA 15
Θα πρότεινα να περιμένεις να βγει το PES 2015 και μετά αποφασίσεις πιο θα πάρεις :)

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification