Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

FIFA 15

21 Sep 2016 12:33 - 21 Sep 2016 12:39 #187853 by Νικόλαος Ζαρκαδας
ε κοιταξτε πως το θετω.Οταν ακουω Ροναλντο παντα το μυαλο μυ παει στον Ναζαριο Ντα Λιμα Ροναλντο το Φαινομενο..Δεν θελω να μειωσω τον Κριστιανο.Σπουδαιος παικτης.Απο τους καλυτερους ισως θα ειναι σε ολη την ιστορια του ποδοσφαιρου, αλλα πιστευω κατοπιν στην Ιστορια Ο Βραζιλιανος (φαινομενο) θα ειναι στην μνημη του κοσμου οταν θα ακους το ονομα Ροναλντο.Και ναι ειναι Ποζερος ο Κριστιανο.Γιατι πολλες απαντησεις του εχουν πολυ ποζερο υφος σε αντιθεση με αλλους μεγαλους παικτες οπως Μεσσι , τον κανονικο Ροναλντο , Νευμαρ που ειναι πιο ταπεινοι.. Αυτον δεν μπορουμε να τον κατεβασουμε απ τα συννεφα.Οσο καλος παικτης ειν αι τοσο προπκλητικος σαν χαρακτηρας εχει γινει. Χαρακτηριστικα το μαλωμα του το λεκτικο με Τσαβι που ειπε σαν απντηση οτι ''εγω εχω χρυσες μπλαες'' λες και ενας παικτης ειναι καλος μονο αναλογα με τα βραβεια που περνει.Τα οποια κακα τα ψεματα ειναι πιο πολυ και θεμα μαρκετινγκ.Τεσπα.Ελπιζω να μην σας κουρασα η τσατισα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Sep 2016 13:02 - 21 Sep 2016 13:06 #187855 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Skorpion4 wrote: ε κοιταξτε πως το θετω.Οταν ακουω Ροναλντο παντα το μυαλο μυ παει στον Ναζαριο Ντα Λιμα Ροναλντο το Φαινομενο..Δεν θελω να μειωσω τον Κριστιανο.Σπουδαιος παικτης.Απο τους καλυτερους ισως θα ειναι σε ολη την ιστορια του ποδοσφαιρου, αλλα πιστευω κατοπιν στην Ιστορια Ο Βραζιλιανος (φαινομενο) θα ειναι στην μνημη του κοσμου οταν θα ακους το ονομα Ροναλντο.Και ναι ειναι Ποζερος ο Κριστιανο.Γιατι πολλες απαντησεις του εχουν πολυ ποζερο υφος σε αντιθεση με αλλους μεγαλους παικτες οπως Μεσσι , τον κανονικο Ροναλντο , Νευμαρ που ειναι πιο ταπεινοι.. Αυτον δεν μπορουμε να τον κατεβασουμε απ τα συννεφα.Οσο καλος παικτης ειν αι τοσο προπκλητικος σαν χαρακτηρας εχει γινει. Χαρακτηριστικα το μαλωμα του το λεκτικο με Τσαβι που ειπε σαν απντηση οτι ''εγω εχω χρυσες μπλαες'' λες και ενας παικτης ειναι καλος μονο αναλογα με τα βραβεια που περνει.Τα οποια κακα τα ψεματα ειναι πιο πολυ και θεμα μαρκετινγκ.Τεσπα.Ελπιζω να μην σας κουρασα η τσατισα


Καλά και εμένα το ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ μου έρχεται στο μυαλό όταν ακούω/διαβάζω Ρονάλντο και εκνευρίζομαι που στο google όταν γράφεις Ronaldo βγάζει τον Κριστιάνο. Το Φαινόμενο είναι μαζί με τον Ραουλ οι αγαπημένοι μου παίκτες. Χάρη στον Ρονάλντο άρχισα να ασχολούμαι με ποδόσφαιρο.
Καταρχάς ο Νευμαρ δεν είναι σε καμία περίπτωση ταπεινός. Στο θέμα Τσάβι φταίγανε και οι δύο, από τον CR βέβαια δεν νομίζω να περίμενες διαφορετική απάντηση. Είναι εγωιστής μέχρι αηδίας. Ο εγωισμός όμως είναι σύνηθες φαινόμενο σε μεγάλους αθλητές όπως πχ ο Τζόρνταν, ο Μοχάμεντ-Άλι, Πελέ, Μαραντόνα κλπ και αυτός είναι και ένας λόγος που έφτασαν όπου έφτασαν. Ο CR λοιπόν είναι σίγουρα εγωιστής και αυτάρεσκος και πολλές φορές ξεπερνάει τα όρια. Χωρίς όμως αυτόν τον χαρακτήρα δεν νομίζω πως θα είχε φτάσει εδώ που έφτασε και να έχει αυτήν την διάρκεια. Επίσης να ξέρεις ότι πολλά από αυτά που λένε και κάνουν είναι κατευθυνόμενα από ατζέντηδες και διαφημιστικές(βλέπε Πογκμπά). Είναι δυστυχώς αναγκαίο κακό το ποζεριλίκι όπως λες. Αυτό φέρνει φήμη και χρήμα, τόσο στον εκάστοτε ποδοσφαιριστή αλλά και σε αυτούς που βρίσκονται από πίσω τους. Δες πχ τον Λούκα Μόντριτς. Απίστευτος παίκτης, εργατικός, αποτελεσματικός και πολύ χαμηλών τόνων. Ή τον Ινιέστα. Με ποιους ασχολούνται όμως όλοι; Με αυτούς που κάνουν ποζεριλίκια. Όπως σου έγραψα, αυτό πουλάει πλέον στο ποδόσφαιρο, αυτό μαζεύει φανς και φέρνει χρήμα. Το ποδόσφαιρο πλέον είναι μια γιγάντια επιχείρηση κέρδους.

Η Χρυσή Μπάλα είναι πλέον το πιο άκυρο βραβείο και ευτυχώς θα γίνουν αλλαγές. Κανονικά από 2 έπρεπε να είχαν Μέσσι και Ρονάλντο αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Sep 2016 14:57 #187860 by Νικόλαος Ζαρκαδας
Ω καλα.Συμφωνω απολυτα μαζι σου.Δυστυχως αν θελεις να γινεις πολυ γνωστος, Σταρ πρεπει καπως να προκαλεις , να εισαι ποζερος και να παιξεις ολα αυτα τα παιχνιδια των μανατζερ κτλ. Οι πολυ χαμηλων τονων και ισως και καλυτεροι παικτες οπως Ινιεστα τους τρωει το μαυρο σκοταδι . Φυσικα πρεπει να εισαι εγωιστης σε αυτα τα επιπεδα για να πας μπροστα. Αλλα υπαρχει και ο καλος εγωισμος . Π.Χ. Ο Τζορνταν δεν ηταν υπερβολικος ουτε εχθρικος με αντιπαλους.Ειχε καποιες λεκτικες κοντριτσες αλλα ως εκει.Μετα ολοι λεγανε καλα λογια για αυτον.Ο Κριστιανο λιγο το ξεφτιλιζει και εναι ικανος ακομα και με τα ρουχα του να παει κοντρα . Δεν ξερω αλλα αυτην την εικονα μου εχει δωσει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Sep 2018 01:43 - 07 Sep 2018 02:20 #218793 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic FIFA 15
Είδα gameplay πως φαίνεται το FIFA 15 στο PS3 και το σύγκρινα με το FIFA 15 που παίζω στο Laptop μου με την Intel HD 4400 και μάλιστα με τα γραφικά στο Low και την μνήμη Ram στα 4 GB .Τώρα με την μνήμη Ram στα 8 GB παίζω με τα γραφικά στο High.

Εχω την εντύπωση πως στο Laptop μου τα γραφικά φαίνονται καλύτερα από την έκδοση του PS3 όπως επίσης πως οι εκδόσεις FIFA του PS3 μετά το FIFA 13 το τελευταίο που κυκλοφόρησε αποκλειστικά στην κονσόλα και όχι στο PS4 έχουν μικρές διαφορές.

Κάτι αντίστοιχο θα γίνει και με το PS4 φαντάζομαι. Ολα τα FIFA μετά το 2020 θα είναι ίδια...



Στο Laptop μου έχω καλύτερα γραφικά αλλά χάνω κάποια Frames Rates κατά την εγγραφή. (το βίντεο είναι με την Ram στα 4 GB)


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Mar 2019 01:07 - 03 Mar 2019 01:10 #223761 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic FIFA 15
To FIFA 15 πολύ σπαστικό είναι.Το έχω αναφέρει και σε άλλα topic.Οταν έχω ενεργό το antivirus δεν μπορώ να το εγκαταστήσω στο PC....αρκετά περίεργο πρόβλημα που δεν δικαιολογείται σε retail γνήσια έκδοση.

Μελλοντικά θα αγοράσω FIFA και για το PS4 σίγουρα αλλά για την ώρα προέχουν άλλα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Apr 2019 17:35 #224463 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic FIFA 15
Καταφέρνω τελικά και το εγκαθιστώ με ενεργό το antivirus αλλά με το Origins offline.Μετά το Update δεν μπορώ να το τρέξω πάλι,που σημαίνει πως για να παίζω θα πρέπει να είναι το Origins offline ή/και να μην κάνω το Update μετά την εγκατάσταση.

Τα προβλήματα στον ήχο παραμένουν με την μνήμη Ram στα 2 x 4 GB

Πραγματικά το παιχνίδι αυτό μετάνιωσα που το αγόρασα για το PC το 2016.Το Fifa 14 καλύτερα θα έτρεχε και έχω διαβάσει πως υπερείχε και στο gameplay.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification