Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Network: Ειδήσεις/Απορίες

28 Aug 2014 13:47 #148739 by Γιώργος Χατζηανδρέου
Παιδιά καλησπέρα , υπάρχει κάπου αλλού να αγοράσεις συνδρομή για το PSN με φθηνότερη τιμή όπως στο xbox το goldxbox.gr ή είναι fix αυτές που δίνει και η sony

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2014 21:31 - 28 Aug 2014 21:36 #148779 by Grigoris
Το ιδιο ατομο που εχει το goldxbox.gr εχει και ενα αντιστοιχο που ειναι για psn.
www.maxplay.gr
Και εννοειτε οτι προτεινετε ανεπιφιλακτα το ατομο απλα ειναι πολυ εξυπηρετικος και εγγυηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Aug 2014 12:05 #148818 by Γιώργος Χατζηανδρέου
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου και την βοήθεια !! Γλυτώνω ένα 20ρικο άνετα !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2014 09:20 #148943 by Grigoris
Γιατι στο psn id μου εχει παυλα ενω εγω δεν εχω βαλει πουθενα παυλα?
Μπορω να κανω το psn id μου να ειναι μονο ενα ονομα χωρις παυλες κ.τ.λ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2014 13:06 #148951 by γιαννης
καλησπερα παιδια εχω ενα θεμα το ps4 σας παρακαλω οποιος μπορει ας μου απαντηση ειχα κατευση την την αναλυση απο 1080π σε 720 μολις την ξαναβαλα 1080 παρατηρω την εικονα μεγαλητερη απο πριν και γενικα στα 720π πιο μικρη ελαχιστα ετσι ειναι η εγω εχω θεμα ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Sep 2014 08:32 #149046 by Grigoris
Παιζει ρολο που το nat type μου το εμφανιζει 2?
Με βαση αυτο λογικα οχι.
Αλλα πως θα μπορουσε το ps4 να ειναι συνδεδεμενος directly to internet χωρις να παρεμβαλετε καποιο ρουτερ?

Ανοιξα κανονικα ολα τα port που λεει αλλα παλι nat type 2 μου βγαζει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Oct 2014 19:55 - 05 Oct 2014 22:56 #150162 by Βασίλης Γαϊτανίδης
Πρόσφατα πήγα να ενεργοποιήσω (redeem code) την δοκιμαστική περίοδο 1 μήνα για το PSPlus (που πήρα μαζί με το Destiny). Δυστυχώς μου βγάζει error. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για συνδρομή PS+. Τις μόνες φορές που την χρησιμοποίησα ήταν όταν είχαν "χακάρει" το PSN και έδιναν δώρο 30 μέρες PS Plus και την προηγούμενη βδομάδα που μου έδινε 2 μέρες δοκιμαστικές μέσω του Destiny.

1. Αρχικά μπορώ να ενεργοποιήσω τις 30 (δοκιμαστικές) μέρες συνδρομή; Εάν ναι, πρέπει να πληρώσω για συνδρομή και μετά να κάνω Redeem Code; Σε αυτή την περίπτωση θα stack-άρουν οι μέρες;
2. Οι 14 μέρες που επίσης δίνουν δοκιμαστικά δεν μπορώ να τις χρησιμοποιήσω. Αυτό συμβαίνει γιατί είχα πάρει παλιότερα 30 μέρες από το PSN;

Πολλές ερωτήσεις αλλά έχω μπερδευτεί με το συγκεκριμένο θέμα. Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.

Edit: Βρήκα παρόμοιες ερωτήσεις απο το gamefaqs εδώ και εδώ . Παρ' όλα αυτά οι απαντήσεις που δίνουν διαφέρουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2014 23:15 #150601 by Μάνος Γρυπάρης

V_Gaitanidis wrote: Πρόσφατα πήγα να ενεργοποιήσω (redeem code) την δοκιμαστική περίοδο 1 μήνα για το PSPlus (που πήρα μαζί με το Destiny). Δυστυχώς μου βγάζει error. Δεν έχω πληρώσει ποτέ για συνδρομή PS+. Τις μόνες φορές που την χρησιμοποίησα ήταν όταν είχαν "χακάρει" το PSN και έδιναν δώρο 30 μέρες PS Plus και την προηγούμενη βδομάδα που μου έδινε 2 μέρες δοκιμαστικές μέσω του Destiny.

1. Αρχικά μπορώ να ενεργοποιήσω τις 30 (δοκιμαστικές) μέρες συνδρομή; Εάν ναι, πρέπει να πληρώσω για συνδρομή και μετά να κάνω Redeem Code; Σε αυτή την περίπτωση θα stack-άρουν οι μέρες;
2. Οι 14 μέρες που επίσης δίνουν δοκιμαστικά δεν μπορώ να τις χρησιμοποιήσω. Αυτό συμβαίνει γιατί είχα πάρει παλιότερα 30 μέρες από το PSN;

Πολλές ερωτήσεις αλλά έχω μπερδευτεί με το συγκεκριμένο θέμα. Ευχαριστώ για την οποιαδήποτε βοήθεια.

Edit: Βρήκα παρόμοιες ερωτήσεις απο το gamefaqs εδώ και εδώ . Παρ' όλα αυτά οι απαντήσεις που δίνουν διαφέρουν.


1)Για το Destiny μίλα με την IGE στο 210-2419600.
2)Για τις 14 ημερες μιλα με την Sony στο 210-6782000

οι ημέρες stack-άρουν ή σου λέει "Δεν γινεται γιατι εχεις ηδη". Παντως δεν χανεις τιποτα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2014 20:43 #151285 by Μάρκος Ασκανιάν
Παιδιά μπήκα σήμερα στο PS Store του PS3 και κόλλησε. 3 προσπάθειες μετά πάλι τα ίδια. :( Γνωρίζει κανείς κάτι γι'αυτό; :dry:

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2014 21:03 #151287 by Donnie Darko
Μάρκο κι εγώ το ίδιο θέμα έχω...Κάτι τρέχει.... :ohmy:

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification