Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld: Γενικά/Προτάσεις/Upgrades

13 Apr 2017 01:48 #196911 by Μάνος Γρυπάρης
Fast Access menu



Νέες επιλογές προστέθηκαν στο Fast Access menu.

Εδώ μπορείτε να σχολιάζετε για τυχόν προσθαφαιρέσεις.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Apr 2017 00:14 #197608 by A
Πολύ καλο και λειτουργικό το fast menu, είναι κάτι που πάντα ήθελα να σχολιάσω αλλά πάντα ξεχνιόμουν. Όπως επίσης και η ταχύτητα του forum είναι βελτιωμένη, καθώς είχα θεματακια όταν χρησιμοποιούσα το smartphone. Bravo guys

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2017 10:41 #198481 by Βασίλης
σαρωνει η ταχυτητα οντως...
η καλυτερη βελτιωση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 May 2017 11:21 #198997 by Angel
Κάτι που παρατήρησα όταν ανέβασα το user review του Dishonored μέσα απο το review του Gameworld και όχι στο φόρουμ. Δεν επιτρέπει απολύτως καμία επεξεργασία. Πιστεύω θα ήταν μια καλή προσθήκη ένα editor έτσι ώστε να γίνεται επεξεργασία του κειμένου σε περίπτωση που δεν μπει το review απο το φόρουμ γιατί λογικά όλοι τα γράφουν πρώτα σε ένα αρχείο word και μετά το περνάνε στο αντίστοιχο review/topic και κάνουν εκεί την όποια επεξεργασία.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2017 01:52 #199155 by Μάνος Γρυπάρης
Επειδή η εφαρμογή δεν επιτρέπει επεξεργασία στείλτε τα emails σας στο info [ατ] gameworld.gr για οτι επεξεργασία θέλετε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2017 15:08 - 14 Jul 2017 16:13 #201916 by Μάνος Γρυπάρης
GameWorld Upgrade v5.1

Σας ενημερώνουμε ότι το GameWorld πραγματοποίησε ένα πλήρες update.

Δείτε τι περιλαμβάνει:
- Αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση, τόσο στον πυρήνα του site, όσο και σε όλα τα components και modules που χρησιμοποιεί.
- Αυτό πρακτικά σημαίνει ακόμη μεγαλύτερη ταχύτητα και πλήρης συμβατότητα με νέα modules τα οποία μπορούμε να εγκαταστήσουμε στο site.
- Με το νέο μας Upgrade θα μπορέσουμε επιτέλους να αναβαθμίσουμε το Forum με ένα νέο template ώστε να είναι πιο όμορφο και καλαίσθητο. Σε αυτή την είδηση θα ενημερωθείτε σύντομα μόλις ολοκληρωθεί η σχετική αλλαγή.

To upgrade ήταν αρκετά χρονοβόρο και είχε υψηλό κόστος αλλά άξιζε τον κόπο.

Σε κάθε περίπτωση μιας και το site ήταν offline από χθες το βράδυ μέχρι σήμερα το μεσημέρι, σας ευχαριστούμε για την αναμονή. Ήταν σίγουρα για καλό!

Προσωρινά bugs
Όλα τα παρακάτω bugs θα επιλυθούν σύντομα από τους developers μας:
1) Οι ειδήσεις κάποιες φορές δεν ανοίγουν.
2) Επανεμφάνιση των 10 τελευταίων forum posts.
3) Forum: Δεν μπαίνουν ακόμη attachments και BBCode.
4) Τα Shares στις ειδήσεις δεν λειτουργούν.
5) Τα προφίλ συντακτών στις ειδήσεις δεν εμφανίζονται σωστά.
6) Στα σχόλια των άρθρων τα προφίλ αναγνωστών δεν εμφανίζονται σωστά, χρειάζεται refresh για να φανεί το σχόλιό σας και το κουτί για να αφήσετε σχόλιο είναι μικρό σε ύψος (θα αυξηθεί ξανά x5).
7) (Για τους Admins): Μικροθέματα με το Save στο σύστημα διαχείρισης και διόρθωση του Related games στα reviews.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2017 23:20 #201948 by Grigoris
Γιατι ενω εχω επιλεξει να θυμαται οτι εχω συνδεθει στο λογαριασμο μου παντα μου ζηταει να ξανασυνδεθω?

Και αυτο το κανει μετα την αναβαθμηση του φορουμ πριν δεν μου εκανε κατι τετοιο.

Δοκιμασα ηδη να καθαρισω ολα τα cookies του site και το προβλημα παραμενει το ιδιο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2017 00:41 #201964 by Πιέρρος Φουστέρης

fits79 wrote: Γιατι ενω εχω επιλεξει να θυμαται οτι εχω συνδεθει στο λογαριασμο μου παντα μου ζηταει να ξανασυνδεθω?

Και αυτο το κανει μετα την αναβαθμηση του φορουμ πριν δεν μου εκανε κατι τετοιο.

Δοκιμασα ηδη να καθαρισω ολα τα cookies του site και το προβλημα παραμενει το ιδιο.


Υπάρχουν αρκετά θεματάκια, μετά την αναβάθμιση του site/forum, κι αυτό είναι ένα εξ' αυτών. Έχει δοθεί στους developers για να το τσεκάρουν. Υποτίθεται πως το σύστημα ζητάει τα στοιχεία κάθε 60 λεπτά, για τυχόν spam/bot accounts και για να μην υπερφορτώνεται με πολλούς, ταυτόχρονους online χρήστες.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2017 01:19 - 15 Jul 2017 01:23 #201969 by Grigoris
Και κατι αλλο που κανει μετα την αναβάθμηση του site ειναι οτι σε καθε τοπικ που ποσταρω ειναι απο μονη της τσεκαρισμενη η επιλογη "Check this box to be notified of replies to this topic." κατι που δεν θελω να γινεται σε καθε ποστ που γραφω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2017 01:23 #201971 by Πιέρρος Φουστέρης
Αυτό ίσχυε ανέκαθεν, αν θυμάμαι καλά. Θα μπορούσαμε να το δώσουμε και αυτό στους developers προς διόρθωση, αλλά θα είναι πολύ χαμηλής προτεραιότητας, οπότε θα μείνει στην άκρη γι' αρκετό καιρό, μέχρι να διορθωθούν άλλα, πιο σημαντικά.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification