Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποια αθλητικά games παίζετε εκτός ποδοσφαίρου/μπάσκετ?

09 Feb 2013 16:31 - 09 Feb 2013 17:55 #120189 by Μαρία Αναγνωστοπούλου
Αγαπώ κι εγώ ιδιαίτερα τα παιχνίδια τένις και κυρίως τα Virtua Tennis 1 & 3. Δε λέω όχι και σε γκολφ, χόκει, beach volley και video games που έχουν να κάνουν με τους Ολυμπιακούς Αγώνες (θερινούς και χειμερινούς). Σε γενικές γραμμές, δοκιμάζω διάφορα αθλητικά games. Ακόμη και ιστιοπλοία έχει το μενού! Αγόρασα πριν από λίγους μήνες το Interactive Sailing και το κάνω πολύ κέφι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2013 16:55 #120191 by Χριστιάνα Θάνου
Παλιά έπαιζα beach volley και Golf( PS2 εποχές).
Τώρα παίζω WWE. Αν και πολλοί το θεωρούν fighting, για εμένα είναι αθλητικό μιας και το wrestling είναι και ολυμπιακό άθλημα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2013 17:06 #120192 by Kosmas Mosialos
Παιζω τα Outlaw tennis και volleyball που εχουν φοβερη πλακα και το WWE SmackDown vs. Raw 2011 στο ps2. :cool:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2013 17:21 #120195 by Βασίλης Καμακάρης
παίζω NHL διότι μου αρέσει το hockey και αλλά αθλήματα που συνδυάζουν πάγο και χιόνι. rugby,golf και αλλά...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2013 21:26 #124423 by Saint the third
Εγω παιδια προτιμω να παιζω πιο πολυ κανα smackdown

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2014 04:12 #138624 by Αλέξανδρος Μυρωνίδης
Virtua Tennis,οποιοδήποτε της σειράς το βρήκα υπέροχο,και που και που το Top Spin 3 στο DS.

Ρωτήστε με ότι θέλετε πάνω στο League of Legends,και θα σας απαντήσω στο επόμενο login μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2014 12:53 #144444 by Μάρκος Ασκανιάν
Πολύ ωραία sports games είναι τα Virtua Tennis (Dreamcast), Cool Boarders 2 (PS1), η σειρά Smackdown! VS Raw (Αν θεωρείται άθλημα...) και τα Tony Hawks Pro Skater. Μη ξεχάσω να αναφέρω και το αθάνατο International Track n' Field!!! Ακόμα πονάνε τα δάχτυλά μου με το Button Mashing σύστημα που έχει...

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification