Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ελληνικά manager games

13 May 2010 18:13 #72033 by doxitis
Λοιπον...επαιξα σημερα τον δευτερο αγωνα (2-2)!
Ευτυχως υπηρξαν βελτιωσεις στο παιχνιδι και ηταν λιγο πιο αυχαριστο!
Τουλαχιστον εβλεπα τα λεπτα να περνανε ενω στον πρωτο αγωνα ηταν κολλημενο στο 0 και επισης οταν τελειωσε ο αγωνας μου το εβγαλε σαν ανακοινωση ενω την προηγουμενη φορα περιμενα σαν χαζος! :mrgreen:


Οπως ειπα και στο προηγουμενο ποστ το παιχνιδι λογικα το φτιαχνουν ακομα αρα μην ξενερωνετε! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 May 2010 18:32 #72034 by Maldino
2η μερα πηρα το διπλο στην Καβαλα :mrgreen: :mrgreen: 1-2,αλλα δεν εχει φτιαξει τιποτα σε σχεση με το χθεσινο αν και στον Δοξιτη του εβγαζε τον χρονο...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 May 2010 18:54 #72036 by Βαλάντης
Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το πρωτάθλημα που είμαστε γιατί κι εγώ που είμαι μαζί με τον Maldino έχω ακριβώς τα (γ)ίδια..Η beta φαίνεται πολύ φτωχή οπότε ας μην βιαστούμε, θα το κρίνουμε όταν βγεί με το καλό..Για την ιστορία έφερα και 2ο Χ και τώρα το ντέρμπι του Gameworld με Maldino..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 May 2010 00:35 #72050 by doxitis
Ισως ναι εχει να κανει με το πρωταθλημα γιατι εμενα και χρονο εβλεπα και οταν εληξε με ειδοποιησε...
Καλη επιτυχια παιδες :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2010 19:27 #74578 by doxitis
Το εχουμε παρατησει ολοι σιγουρα καθως δεν ικανοποιησε κανεναν φυσικα!
Μπηκα ετσι τωρα να δω καμια αλλαγη και βλεπω αυτο το απιστευτο! 8O



Σας ενημερώνουμε πως λόγω ενος εσωτερικού θέματος που αφορούσε την συνεργασία της S.D.S. Game Studios με εξωτερικούς συνεργάτες της για το EFM , το European Football Managers On Line (EFM) θα κυκλοφορήσει εντός του 2011 ανανεωμένο και με πολλές νέες επιλογές.
Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.
Πολύ σύντομα κοντά σας!
S.D.S. Game Studios
www.sdsgames.com/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Apr 2014 18:08 #143613 by eliasbyvasoula
MANAGER ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ" της "SOFT PARADE",

το έχω αλλά δεν το δίνω.... δες album sto facebook --> elias Estatistics

το κάνω αντίγραφο (αν λειτουργεί!) όμως αν θέλεις αφού πλέον δεν υπάρχουν δικαιώματα νομίζω! κρίμα να χαθεί !

με εκτίμηση,

elias Estatistics.eu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jul 2014 18:36 - 28 Jun 2016 23:01 #146862 by BlackShark


To MiniSoccerPro είναι ένα OnLine Manager ποδοσφαίρου που έχει φτιαχτεί από Έλληνες Προγραμματιστές. Είναι ένα παιχνίδι που προσομοιώνει το 5X5. Μπορείτε να δημιουργήσετε την ομάδα σας, να φτιάξετε το ρόστερ της ομάδας σας και να αναμετρηθείτε με πραγματικούς παίκτες και ομάδες από όλη την Ελλάδα! Το MiniSoccerPro είναι ΔΩΡΕΑΝ και μπορείτε να γραφτείτε άμεσα και γρήγορα προκειμένου να μπείτε στα πρωταθλήματα που τρέχουν!

Κάντε εγγραφή στο www.minisoccerpro.gr
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jul 2014 19:13 #146902 by Βασίλης
καλη φαση δειχνει!ευχομαι επιτυχια στην προσπαθεια!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jun 2016 00:34 - 29 Jun 2016 03:14 #183208 by Μάνος Γρυπάρης


Ξέθαψα δύο παλιά ελληνικά manager games που έγιναν γνωστά σε πολύ στενό κύκλο την δεκαετία του '90.
Μαζί και links για να τα κατεβάσετε.




Μάνατζερ Ελληνικού Πρωταθλήματος (1994)

Το πρώτο ελληνικό manager game! Αναπτύχθηκε το 1994 από τον Παναγιώτη Τριανταφύλλου και περιλαμβάνει τις Α', Β' και Γ' Εθνικές κατηγορίες. Φανερά εμπνευσμένο από το παλιό Football Manager της δεκαετίας του '80 σας βάζει στη διαδικασία να ξεκινήσετε ως προπονητής από ομάδα της Γ' Εθνικής και να ανεβείτε όσο πιο ψηλά μπορείτε. Στην πορεία ανεβάζετε την φήμη σας και όταν τελειώσει το συμβόλαιό σας έχετε την επιλογή να μείνετε στην ίδια ομάδα ή να πάτε σε καλύτερη εφόσον έχετε προτάσεις. Το παιχνίδι περιλαμβάνει ακόμη και στοιχηματικά παιχνίδια όπως Προπό, Ιππόδρομο, ακόμα και στοίχημα για την ομάδα σας! Τρέχει μόνο με DOSBox, ενώ το .zip περιλαμβάνει και την δεύτερη, βελτιωμένη έκδοση του παιχνιδιού, που κυκλοφόρησε το 1996.




Γίνε Πρόεδρος (1997)

Ελληνικό παιχνίδι μάνατζερ ποδοσφαίρου του 1997 από τον Θανάση Τριανταφύλλου που δημιούργησε μετέπειτα το World Basketball Manager. Έχει αρκετή δόση χιούμορ καθώς ο developer είχε επηρεαστεί από την τότε παράγκα του ποδοσφαίρου. Στο παιχνίδι μπορείτε να γίνετε πρόεδρος της ομάδας σας, να στήνετε αγώνες, να πληρώνετε διαιτητές κτλ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification