Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

NBA 2K14

23 Jul 2013 15:05 #128943 by Κώστας Λάβαρης
Περιμένω το soundtrack να είναι τόσο καλό, όσο και των προηγούμενων δύο. Κάθε φόρα που άνοιγα τα παιχνίδια έλεγα: "They're playing basketball, we love that basketball" ή στο πρόσφατο: "My name is Hov', OH, H-to-the-O-V" :P

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jul 2013 14:48 #129346 by Κώστας Λάβαρης
Το soundtrack του NBA 2K14 επιλέχθηκε από το LeBron James. Αναλυτικά η λίστα με τα κομμάτια:

Big Krit – “Cool 2 be Southern”
Coldplay – “Lost!”
Cris Cab – “Paradise (On Earth)”
Daft Punk (feat. Pharrell Williams) – “Get Lucky”
Drake – “Started from the Bottom”
Eminem – “Not Afraid”
Fly Union – “Long Run”
Gorillaz – “Clint Eastwood”
Imagine Dragons – “Radioactive”
Jada Kiss (feat. Ayanna Irish) – “Can’t Stop Me”
Jay Z – “The Ruler’s Back”
John Legend (feat. Rick Ross) – “Who Do We Think We Are”
Kanye West – “All of the Lights”
Kendrick Lamar – “Now or Never”
Macklemore & Ryan Lewis (feat. Ray Dalton) – “Can’t Hold Us”
Nas (feat. Puff Daddy) – “Hate Me Now”
Phil Collins – “In The Air Tonight”
Robin Thicke (feat. Pharrell) – “Blurred Lines”
The Black Keys – “Elevator”
The Black Keys – “Howlin For You”

Για άλλη μια φορά ένα NBA 2K θα μας ικανοποιήσει πλήρως στον τομέα του ήχου! :)

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jul 2013 16:06 #129354 by Δημήτρης Κάτσης
Βασικά μετά από το καταπληκτικό soundtrack του NBA 2K11 όπου σχεδόν όλα τα τραγούδια μου άρεσαν η ποιότητα των τραγουδιών μετά έχει πέσει πάρα πολύ! Στο 2κ12 ξεχώριζε μόνο το we love basketball και άλλα 2-3 τραγούδια που ακούγονταν ωραία (shape shift shape shift :P ) και στο 2κ13 με εξαίρεση το Run this town και την επιστροφή του its amazing του Kayne west από το 2κ10 άντε και κάνα 2-3 καλά του gay ε δηλαδή του jay-z όλα τα άλλα ήταν μια μετριότητα και κάτω! Στο 2κ14 το μόνο που ξεχωρίζει είναι το Not Afraid του Eminem και το imagine dragons! Όλα τα άλλα είναι επίσης μέτρια θα έλεγα! Πόσο πολύ μου λείπει η playlist του 2k11 :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jul 2013 19:42 #129359 by Vagelis Azariadis
Replied by Vagelis Azariadis on topic NBA 2K14
Ποτέ δεν με απογοητεύει το 2Κ σε θέμα soundtrack, και πιστεύω οτι ο Λεμπρον έχει καλό γούστο...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jul 2013 20:33 #129360 by Βασίλης Καμακάρης
Μια χαρά κομματάκια έχει άλλα In The Air Tonight ρε παιδιά πολύ λυπηρό στο dead space ταίριαζε καλύτερα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jul 2013 14:00 #129507 by Κώστας Λάβαρης

Δημήτρης απλά wrote: Βασικά μετά από το καταπληκτικό soundtrack του NBA 2K11 όπου σχεδόν όλα τα τραγούδια μου άρεσαν η ποιότητα των τραγουδιών μετά έχει πέσει πάρα πολύ! Στο 2κ12 ξεχώριζε μόνο το we love basketball και άλλα 2-3 τραγούδια που ακούγονταν ωραία (shape shift shape shift :P ) και στο 2κ13 με εξαίρεση το Run this town και την επιστροφή του its amazing του Kayne west από το 2κ10 άντε και κάνα 2-3 καλά του gay ε δηλαδή του jay-z όλα τα άλλα ήταν μια μετριότητα και κάτω! Στο 2κ14 το μόνο που ξεχωρίζει είναι το Not Afraid του Eminem και το imagine dragons! Όλα τα άλλα είναι επίσης μέτρια θα έλεγα! Πόσο πολύ μου λείπει η playlist του 2k11 :(


Δεν είναι μόνο αυτά. Άκου το Kanye West – “All of the Lights”. Είναι φτιαγμένο για μπάσκετ αυτό το κομμάτι. Απλά άκου το σε αυτό το βίντεο, να θαυμάσεις και το Rose παράλληλα χαχαχ:

[youtube:1lmwhgyb]
[/youtube:1lmwhgyb]

Για να μην πω για τα: Daft Punk (feat. Pharrell Williams) – “Get Lucky” και Macklemore & Ryan Lewis (feat. Ray Dalton) – “Can’t Hold Us” τα οποία ακούγονται παντού τον τελευταίο καιρό. Ένα είναι το σίγουρο στο φετινό NBA 2K. Θα ακούμε κομματάρες.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2013 20:11 #129674 by Vagelis Azariadis
Replied by Vagelis Azariadis on topic NBA 2K14
Θα ήθελα πολύ το Niggas In Paris (Jay Z-Kanye West) που ξέρω ότι αρέσει πολύ και στον flopper!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2013 23:07 #129692 by Κώστας Λάβαρης

Mezmerizer4 wrote: Θα ήθελα πολύ το Niggas In Paris (Jay Z-Kanye West) που ξέρω ότι αρέσει πολύ και στον flopper!!


Το μισό τραγούδι δεν θα ακουγόταν από τις βρισιές :P

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2013 19:01 #129830 by Vagelis Azariadis
Replied by Vagelis Azariadis on topic NBA 2K14

SirLvr wrote:

Mezmerizer4 wrote: Θα ήθελα πολύ το Niggas In Paris (Jay Z-Kanye West) που ξέρω ότι αρέσει πολύ και στον flopper!!


Το μισό τραγούδι δεν θα ακουγόταν από τις βρισιές :P


Καλά ναι...δεν λέω, αλλά ας βάλουνε μπιπ :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2013 15:40 #130520 by Κώστας Λάβαρης
Επιστρέφει το Crew Mode στο NBA 2K14! Πλέον μπορούμε με το MyPlayer και τους φίλους μας να φτιάξουμε μια ομάδα και να παίζουμε Online με άλλους παίχτες! :)

[youtube:2dg97lhd]
[/youtube:2dg97lhd]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification