Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Little Nightmares 2

12 Feb 2021 01:21 #246152 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Little Nightmares 2

Frazzle wrote: Έχει κυκλοφορήσει το παιχνίδι από χτες, στο Steam τουλάχιστον υπάρχει ακόμα το demo. Απ'οτι διαβάζω τώρα πρέπει να υπάρχει και το ίδιο demo στο PS Store.


Για το PS Store με ενδιαφέρει καθώς χλωμό να τρέχει στο PC μου αλλά όντως υπάρχει. store.playstation.com/en-gb/product/EP0700-CUSA25312_00-LITTLENIGHTS2DEM

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Feb 2021 01:25 - 12 Feb 2021 01:25 #246153 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Little Nightmares 2
Τέλεια, δεν νομίζω να έχεις θέμα και στο PC, ζητάει GTX 570 / i5 2300 minimum που ειναι κάρτα/επεξεργαστής 10ετίας σχεδόν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Feb 2021 21:17 #246290 by Giorgos Tsolaridis
Ο Mono βρίσκει την Six και ζουν τον τρόμο. Το Little Nightmares 2 κυκλοφόρησε κι αποφασίσαμε να το παίξουμε στο νέο μας gameplay video.Στο sequel του Platform/Horror, ελέγχετε τον Mono, ο οποίος έχει για συντροφιά του την Six, το κοριτσάκι από το πρώτο μέρος, η οποία και τον καθοδηγεί.
 Το Little Nightmares 2 διαρκεί περισσότερες ώρες από το πρώτο μέρος.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Feb 2021 02:39 - 24 Feb 2021 02:44 #246737 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης
Ωραίο παιχνιδάκι και ευχάριστο δεν το περίμενα να πω την αλήθεια και μου αρεσε που είχε και secret ending βρίσκοντας τα glitched remains σαν side mision. Σκέφτομαι να παίξω και το 1.
​​

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2021 15:55 #256480 by Μάνος Γρυπάρης
Είναι ατμοσφαιρικό όσο και το πρώτο και ευτυχώς με μεγαλύτερη διάρκεια. Διπλάσια από το πρώτο μέρος (6 αντί για 3 ώρες). Έχει πολλές στιγμές αγωνίας και τρόμου. Θεωρώ ότι αξίζει ως εμπειρία, κατά προτίμηση με retail αγορά στα 23-25€ εκεί.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Dec 2021 18:26 #259512 by Δημήτρης Γιαννόπουλος
Ίσως το πιο underrated παιχνιδι της χρονιάς. Εξαιρετική ατμόσφαιρα και πανέμορφο οπτικά. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification