Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

01 Nov 2017 17:11 #207858 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Μια χαρά είναι οι ελιές μη το συζητάς! Και εισόδημα να έχεις αλλά και να κρατάς λάδι για σένα. Είναι κουραστικό όσο περισσότερες ρίζες έχεις αλλά έτσι όπως είναι τα πράγματα ότι έχεις να σε βοηθάει καλό είναι!
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Nov 2017 17:35 #207860 by Βασίλης
Συμφωνω!Καλη φαση οι ελιες!
Εδω αλλοι στην επαρχια,παρακαλανε για ενα μεροκαματο στις ελιες..
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Nov 2017 18:45 - 02 Nov 2017 18:46 #207923 by Georgios Manolis
Shikabane: Εκεί που πηγαίνουν τα πράγματα όποιος στην επαρχία έχει ελιές και μπαξέ με λαχανικά στο σπίτι θα είναι βασιλιάς.
aims: Είναι πολλοί που έχουν ελαιόδεντρα και δεν παίρνουν Έλληνες εργάτες γιατί βρίσκουν Βούλγαρους με φθηνότερα μεροκάματα.Η Βουλγαρία είναι ένα βήμα απο δω που μένω γι αυτό έρχονται πολλοι.΄Ασε μη τη ψάχνεις!

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2017 13:25 #208577 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Χθες που πήγα σινεμά είχα τη φαεινή ιδέα να πάρω caramel popcorn και sprite, παρότι υποτίθεται έχω κόψει να τρώω σνακς κλπ και όχι μόνο αυτό, τη τελευταία φορά που είχα φάει με είχαν ανακατέψει λίγο. Χθες έγινε το κακό, γιατί μετά όταν γύρισα αποφάσισα να καθαρίσω να φάω μερικά καρύδια, 2 kinder bueno και να πιω και τσάι. Αποτέλεσμα αργά το βράδυ να ξυπνήσω με ζαλάδες και έβγαλα τα άντερά μου με εμετούς. Αποτέλεσμα σήμερα να είμαι στη δουλειά νυσταγμένος και κουρασμένος. Καλά να πάθω για να μάθω να τρώω σαβούρες!
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2017 16:30 #208593 by Αγγελική Γοργορίνη

Shikabane_Hime7 wrote: Χθες που πήγα σινεμά είχα τη φαεινή ιδέα να πάρω caramel popcorn και sprite, παρότι υποτίθεται έχω κόψει να τρώω σνακς κλπ και όχι μόνο αυτό, τη τελευταία φορά που είχα φάει με είχαν ανακατέψει λίγο. Χθες έγινε το κακό, γιατί μετά όταν γύρισα αποφάσισα να καθαρίσω να φάω μερικά καρύδια, 2 kinder bueno και να πιω και τσάι. Αποτέλεσμα αργά το βράδυ να ξυπνήσω με ζαλάδες και έβγαλα τα άντερά μου με εμετούς. Αποτέλεσμα σήμερα να είμαι στη δουλειά νυσταγμένος και κουρασμένος. Καλά να πάθω για να μάθω να τρώω σαβούρες!


Σίγουρα δεν έφταιξαν μόνο τα caramel popcorn, αλλά βρε παιδί μου το απογείωσες το πράγμα όταν πήγες σπίτι σου! Τουλάχιστον πήρες το μάθημά σου. :lol:

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2017 18:26 - 21 Nov 2017 18:27 #208600 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δεν είναι η πρώτη φορά που κάνω τέτοια τρελά και γίνονται μετά επικίνδυνες αντιδράσεις στο στομάχι! Την είχα πάθει και παλαιότερα, στα φοιτητικά χρόνια με διάφορες εξυπνάδες τύπου κονσέρβα καλαμπόκι+σοκολάτα+οικογενειακό παγωτό ή μονοκοπανιά γάλα καρύδας(που έγραφε ότι δεν κάνει να πίνεται χωρίς να το βράσεις). What a genius!
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2017 18:36 #208602 by Βασίλης
Nα στημενη κοντρα στο youtube..Για να τσιμπανε subs...
και δεν τους ριχνει μια μουντζα ο κοσμος,να τελειωνει..
φουφουτος vs φουφουτου vol 353366776

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2017 19:00 #208605 by Βασίλης
21 νεκροι,διαλυθηκε ολοκληρη περιοχη διπλα μας και ουτε μια παραιτηση..
Και ο μεσος ελληνας ασχολειται με τη Ραμονα και την αεκ που πηρε το Χ..
και αν γινει καμια τρομοκρατικη επιθεση στου διαολου τη μανα,με 3-4 νεκρους,ολη την ημερα ανεβαζουν δακρύβρεχτα τιτιβισματα με rip..
Κωλολαος ρε γμτ..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Nov 2017 23:22 #208682 by Αγγελική Γοργορίνη
Έτσι όπως περνούσα έξω από τα Public σήμερα το μεσημέρι, μου τη βάρεσε και λέω θα κάνω έκπληξη στον αδερφό μου και θα αγοράσω το Nioh για το PS4 του (στα 20 ευρώ λόγω Black Friday, τρέχτε να προλάβετε κοσμάκη!), μιας που θέλουμε να το παίξουμε και οι δύο. Κι εκεί που τον πήρα τηλέφωνο για να τσεκάρω -με τρόπο πάντα- την κατάσταση, μην είχε κάνει καμία κίνηση και το είχε αγοράσει ο ίδιος γιατί το συζητούσαμε το προηγούμενο βράδυ, μου είπε ότι κατευθυνόταν ακριβώς εκείνη τη στιγμή προς τα Public για τον ίδιο λόγο με μένα: για να μου κάνει σουρπράιζ αγοράζοντας το παιχνίδι. Στο καλό σου, με συγκίνησε το παλιοπαίδι. Αυτό θα πει αδελφική αγάπη!

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis, Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Nov 2017 22:50 #208734 by Lyricaldemon
Αυτό που στα τσιπουραδικα φέρνουν μόνο ψάρια...Με το ζόρι να φέρουν κρέας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification