Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γνωριμία μελών GameWorld!

08 Jul 2016 14:06 #183898 by Angel
Δεν είμαι της κονσόλας ιδιαίτερα τα τελευταία χρόνια.Είχα PS1 και 2 και είχα λιώσει αλλά μέχρι εκεί.Με κέρδισε το PC μετά.Αν και κάποια exclusive θέλω πάρα πολύ να τα παίξω ελπίζω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα κάνουν το βήμα και θα βγάλουν και κάποια και στα PC(χλωμό αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία) :)

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 15:37 #183908 by Γιώργος Λόλας
Καλησπέρα Άγγελε και καλώς ήρθες στην παρέα μας :)

Γράψε στο σχετικό forum topic το Steam ID σου να παίξουμε παρέα καμιά μέρα Rocket League.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 16:04 - 08 Jul 2016 16:06 #183910 by Angel
Καλώς σας βρήκα,το έγραψα όποιος θέλει για ροκετοματσάκια ας ρίξει add :-P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 16:55 #183914 by Blood Prince

Divine Raiden wrote: Δεν είμαι της κονσόλας ιδιαίτερα τα τελευταία χρόνια.Είχα PS1 και 2 και είχα λιώσει αλλά μέχρι εκεί.Με κέρδισε το PC μετά.Αν και κάποια exclusive θέλω πάρα πολύ να τα παίξω ελπίζω ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα κάνουν το βήμα και θα βγάλουν και κάποια και στα PC(χλωμό αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία) :)


Καλωσήρθες και απο μένα.Και εγώ απο πολύ μικρή ηλικία παίζω μόνο σε PC.Η Sega ήταν η μοναδική κονσόλα με την οποία έχω παίξει,όταν ήμουν γύρω στα 10-12...απο εκεί και μετά,παίζω πάντα σε PC.

Η κονσόλα κατά την γνώμη μου έχει το θετικό πως μπορείς να παίζεις σε οθόνη της τηλεόρασης και αν η οθόνη έχει πολλές ίντσες είναι άκρως θετικό.Για τα exclusives που λες,σε πολλά απο αυτά έχουν βγει αντίστοιχα και σε PC βλ.Indiana Jones ή Tomb Raider αντίστοιχο με το Uncharted,Dark Souls αντίστοιχο με Bloodborne κ.λ.π

Αυτά απο μένα και καλή διαμονή στο site και ελπίζουμε να συμμετέχεις αρκετά στο forum.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 17:15 #183927 by Angel
Το θετικό για εμένα στις κονσόλες είναι ότι μπορείς να παίζεις με το παρεάκι σου πιο άμεσα ενώ με το PC να κάνεις lan είναι λίγο δύσκολο,πόσο μάλλον αν μιλάμε για desktops.Άλλη φάση ρε παιδί μου να μαζευτείς ας πούμε και να παίξεις Pro ή οτιδήποτε άλλο σε μια μεγάλη οθόνη και άλλο στην οθόνη(αν και εδώ μπορείς να βάλεις αρκετά μεγάλη οθόνη αρκέι να κάθεσαι μακριά) του PC.Είναι άλλη αίσθηση.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 17:20 #183928 by Blood Prince

Divine Raiden wrote: Το θετικό για εμένα στις κονσόλες είναι ότι μπορείς να παίζεις με το παρεάκι σου πιο άμεσα ενώ με το PC να κάνεις lan είναι λίγο δύσκολο,πόσο μάλλον αν μιλάμε για desktops.Άλλη φάση ρε παιδί μου να μαζευτείς ας πούμε και να παίξεις Pro ή οτιδήποτε άλλο σε μια μεγάλη οθόνη και άλλο στην οθόνη(αν και εδώ μπορείς να βάλεις αρκετά μεγάλη οθόνη αρκέι να κάθεσαι μακριά) του PC.Είναι άλλη αίσθηση.


Αυτό ακριβώς,συμφωνώ,αλλά όσον αφορά τα Laptop νομίζω (αν και δεν είμαι απολύτως σίγουρος) όποιος ενδιαφέρεται μπορεί με κάποιο καλώδιο να συνδέσει το Laptop με την τηλεόραση και το παιχνίδι το οποίο παίζει στο Laptop να φαίνεται και στην οθόνη της τηλεόρασης.Αυτό συμφέρει,όταν η οθόνη της τηλεόρασης είναι μεγάλη.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 17:24 #183929 by Angel
Ναι γίνεται,το κάνω εγώ για ταινίες κυρίως.Συνδέω το laptop στην TV και απολαμβάνω :P Απλά τα laptops θέλουν δυνατό κεφάλαιο για να μπορούν να ανταποκριθούν σε μεγάλες αναλύσεις και απαιτητικά games.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 19:56 - 08 Jul 2016 20:00 #183937 by Blood Prince

Divine Raiden wrote: Ναι γίνεται,το κάνω εγώ για ταινίες κυρίως.Συνδέω το laptop στην TV και απολαμβάνω :P Απλά τα laptops θέλουν δυνατό κεφάλαιο για να μπορούν να ανταποκριθούν σε μεγάλες αναλύσεις και απαιτητικά games.


Εγώ πάντως στην ουσία έχω μόνο Laptop καθώς το desktop είναι σχετικά παλιό καθώς έχει κάρτα γραφικών nvidia geforce 8500 gt και στο Laptop είμαι ικανοποιημένος με τα παιχνίδια τα οποία μπορώ να παίξω...Battlefield:Hardline,Dark Souls II,Fifa 15 είναι κάποια απο αυτά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2016 21:31 #183943 by Angel
Εγώ στο desktop είμαι με Nvidia Geforce 9600 GT οπότε σε νιώθω απόλυτα.Αφού έπαιζα και BF3 στα medium να μην παραπονιέμαι.Βασικά αφού παίζει και τόσα games 7 χρόνια τώρα και ευχαριστώ να λέω και δεν το έχω πειράξει καθόλου.Αν πάρω PC θα γίνει τρελό γλέντι,έχω 15 games να παίξω άνετα.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2016 01:07 - 09 Jul 2016 01:08 #183952 by Blood Prince

Divine Raiden wrote: Εγώ στο desktop είμαι με Nvidia Geforce 9600 GT οπότε σε νιώθω απόλυτα.Αφού έπαιζα και BF3 στα medium να μην παραπονιέμαι.Βασικά αφού παίζει και τόσα games 7 χρόνια τώρα και ευχαριστώ να λέω και δεν το έχω πειράξει καθόλου.Αν πάρω PC θα γίνει τρελό γλέντι,έχω 15 games να παίξω άνετα.


Εγώ πριν 8-9 μήνες αγόρασα το Laptop,γι'αυτό έχω αγοράσει τόσα παιχνίδια μαζεμένα.Μέχρι το 2015 ήμουν με Nvidia Geforce 8500 gt.Ημουν ευχαριστημένος που έπαιζα παιχνίδια όπως το πρώτο FEAR..τώρα αν ξαναπαίξω,που έχω συνηθίσει με καλύτερα γραφικά,τα γραφικά θα μου φαίνονται κάπως.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification