Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Mount & Blade

14 Nov 2007 13:23 #38784 by Νικολής Ασημάκης
Παιδιά, πριν από μια βδομάδα ανακάλυψα ένα τρομερό mod για το Mount & Blade. Λέγεται The Last Days και είναι στον κόσμο του Άρχοντα! Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

The Last Days download

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2008 19:37 #39870 by Νικολής Ασημάκης
Βγήκε η έκδοση 0.903 . Αυτή τη στιγμή που γράφω την κατεβάζω και θα την δοκιμάσω αργότερα και θα σας πω τις αλλαγές.

Όσοι την θέλουν να μπουν εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2008 17:15 #39877 by a Guest
Replied by a Guest on topic Mount & Blade
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Κατεβάζω και γω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2008 18:09 #40065 by Νικολής Ασημάκης
Η καινούργια έκδοση 0.903 γαμάει! Έχει όλα τα ωραία στοιχεία της 0.8 και κάτι, δεν μάχονται πλέον όλοι με όλους (χαρακτηριστικό παράδειγμα η ειρήνη ανάμεσα σε vaegirs και swadians!) υπάρχουν κάποια χαρακτηριστικά όπως να μένεις μισή μέρα σε μια πόλη και ο χαρακτήρας με το μεγαλύτερο Trade να σου λέει από τι αντικείμενα θα έβγαζες κέρδος αν τα αγόραζες και τα πουλούσες σε ένα συγκεκριμένο μέρος, μεγαλύτερη γκάμα management στα χωριά, καινούργιοι NPC... Γενικά γαμά και δέρνει το game! Έχω αγοράσει και ένα scimitar και σπέρνω τον τρόμο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2008 01:06 #44332 by Νικολής Ασημάκης
Βγήκε η έκδοση 0.960 και μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ.

Όταν τη δοκιμάσω θα σας πω περισσότερα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jul 2008 18:16 #44614 by Νικολής Ασημάκης
Από το λίγο που ασχολήθηκα μαζί της είδα τα εξής νέα στοιχεία. Προστέθηκε background story του χαρακτήρα, το οποίο γίνετε μέσω κάποιων δικών σας επιλογών κατά τη διάρκεια του character creation, ένα νέο skill το looting που επιτρέπει να παίρνεις περισσότερα λεφτά από τον αντίπαλο στρατό και η ύπαρξη ενός Training Field που επιτρέπει να εξασκηθείτε στην τοξοβολία και στην ιππασία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2008 17:09 #46352 by Νικολής Ασημάκης
Χάζευα στο gamespot και έπεσα πάνω σε αυτή την είδηση.

17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ RELEASE!!!!!!!!!!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2008 21:32 #47029 by Νικολής Ασημάκης
Μερικές μέρες μας χωρίζουν από το release του παιχνιδιού και έχω ήδη ξεσκίσει την 0.960 (η οποία προσφάτως ανακάλυψα πως ήταν η τελευταία beta έκδοση) και ετοιμάζω το review του! Τελικά 2 χρόνια απασχόλησης μαζί του αποφέρουν καρπούς!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2008 21:55 #47403 by Νικολής Ασημάκης
To review του παιχνιδιού!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Sep 2008 18:53 #47517 by Νικολής Ασημάκης
Τελικά μετά από πολύωρη ενασχόληση με το αυθεντικό παιχνίδι το οποίο πλέον βρίσκεται στην κατοχή μου, έχω να πω πως ξεπερνά αρκετά την τελευταία beta edition του! Η τελική του μορφή είναι άνω των προσδοκιών μου! Υπάρχει κανένας άλλος που να το έπαιξε το αυθεντικό να πει γνώμη;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification