Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Heroes of the Storm

08 Mar 2015 22:51 - 08 Mar 2015 22:54 #157771 by Πιέρρος Φουστέρης
Heroes of the Storm: Modes, Heroes και maps!
Στα πλαίσια της PAX East, η Blizzard ανακοίνωσε τη Sylvanas ως την επόμενη playable χαρακτήρα του Heroes of the Storm, ενώ, παράλληλα, έδωσε στη δημοσιότητα, μεταξύ των δύο videos για τη Sylvanas, ένα video για το νέο map, ονόματι Tomb of the Spider Queen, και πληροφορίες για ένα δεύτερο, νέο map, ονόματι Sky Temple! Διαβάστε περισσότερα στη σχετική είδηση!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2015 00:01 #160515 by Μάνος Γρυπάρης
Ανακοινώθηκε ο Kael’thas Sunstrider


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2015 13:24 #161965 by Μάνος Γρυπάρης
Το HotS κυκλοφορεί στις 2 Ιουνίου και χθες στην Open beta είχαμε την ευκαιρία να παίξουμε Συντάκτες vs Users.

Να θυμίσω ότι αυτή την Τρίτη σας περιμένουμε στο Heroes of the Storm Launch Event στο inSpot Πανόρμου .



Το online είναι μια πολύ καλή εμπειρία και η ομαδικότητα πραγματικά μετράει. Όπως σε κάθε παιχνίδι στρατηγικής της Blizzard, έτσι και εδώ, πρέπει να έχετε το νου σας ώστε να ολοκληρώνετε τα objectives κάθε map και να κάνετε level up την ομάδα σας. Προσωπικά η απουσία zoom out στην κάμερα καθώς και ενός shop δεν μου έκατσαν και τόσο καλά.

Με Arthas και Stiches προσπαθούσα να παίξω melee γιατί προτιμώ το συγκεκριμένο στυλ, αλλά μάταια. Γενικά ήσασταν πολύ καλοί αντίπαλοι. Δεν βλέπω να ασχολούμαι πολύ μετά το launch γιατί γενικά δεν υπάρχει πολύς χρόνος για MOBA.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jun 2015 14:19 - 02 Jun 2015 14:29 #162123 by Anastasios Vozatzidis
Οδηγίες για να αποκτήσετε το Mecha Spider Mount για το Heroes of the Storm δωρεαν!!!

1. Go to Facebook and search for the Heroes of the Storm fb page. (Note: You will have to like the FB page)
2. On the top of the page you will see the tab for "Timeline" next to it is the "About" and then the Tab talking about the mech spider mount.
3. Click it and select the create team option at the bottom, you will be prompted to select 4 friends from your FB page and attach traits to them, these traits decide what character they will be.
Once each player has two traits you can send it in and it will calculate, then you see the hero that your FB friend is. After that you can click the "Claim Reward" option which will lead you to the free mount!
Enjoy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2015 19:13 #162184 by Μάνος Γρυπάρης
Το GameWorld.gr ανέβασε χθες στις 12:30 πρώτο στον κόσμο το Heroes of the Storm review!

Διαβάστε το review για το MOBA της Blizzard

Επίσης κυκλοφόρησε και ένα...Honest Launch Trailer από τους Smosh. :)


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jun 2015 17:21 - 08 Jun 2015 17:33 #162367 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Το Eternal Conflict θα είναι ένα mini-expansion του Heroes of the Strom που θα περιέχει ένα νέο χάρτη αλλα και έναν νέο ήρωα, τον Butcher. Δείτε τον χάρτη:



Διαβάστε περισσότερα εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jun 2015 16:32 - 06 Apr 2016 20:55 #162825 by Αγησίλαος Σιντόρης
Καλησπερα σε ολους,θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε λιγο με ενα προβλημα που εχω.Αν τυχον το ειχε καποιος η γνωριζει τι ειναι ας μου πει αν εχει την καλη διαθεση.Το προβλημα ειναι το εξης.Πριν απο δυο μηνες οταν προσπαθησουσα να κατεβασω το HOTS μου εκλεινε ο υπολογιστης και μου εδειχνε ενα μηνυμα το οποιο θα παραθεσω παρακατω.Τοτε δεν εδωσα σημασια γιατι λεω κατι θα εκανα.Το προβλημα συνεβαινε παντα οταν εβαζα να κατεβαζει το HOTS στο battlenet. Το ιδιο συνεβει και σημερα και ειμαι βεβαιος οτι κατι συμβαινει με το συγκεκριμενο παιχνιδι γιατι εχω δεκα μερες που παιζω καθε παιχνιδι στον υπολογιστη μου χωρις κανενα προβλημα και με το που βαζω να κατεβαζει το HOTS μετα απο ενα λεπτο μου εκλεισε παλι.Να προσθεσω βεβαια οτι παιζω και Heartstone μεσω του Battlenet αλλα εκει τα κατεβαζει ολα μια χαρα και δεν εχει κανενα προβλημα..Οποιος ξερει ας μου απαντησει..Ευχαριστω πολυ..


Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 01:39 #162857 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Αγησίλαε έτσι όπως το παραθέτεις το πρόβλημα το μόνο που μπορώ να σκεφτώ να σου προτείνω είναι να κάνεις uninstall τον launcher (battle net) και να τον ξανακατευάσεις. Δεν έχω ξανασυναντήσει πρόβλημα παρόμοιο με το δικό σου η αλήθεια είναι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 02:30 #162861 by Vasilis96
Replied by Vasilis96 on topic Heroes of the Storm
ΕΔΩ στο 9) λεει ακριβως αυτο που σου λεει ο μαγκας απο πανω :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2015 09:15 #162865 by Αγησίλαος Σιντόρης
Σας ευχαριστω Πολυ και τους δυο αλλα Βασιλη το εχω κανει τοσες πολλες φορες restart το battlenet και παλι τα ιδια.. Θα δοκιμάσω το uninstall που μου ειπε ο Αριστοτελης να δω μηπως και λυθεί..Θα σας ενημερώσω αν τα καταφέρω...

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification