Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS3: το Saturn αυτής της γενιάς;

13 Feb 2008 12:18 #40468 by o poutsoklis
@hawk:
epeidh h apanthsh einai off-topic sou esteila pm...

poutsoklis -- to sony scums: we will never forget! PSYGNOSIS

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Feb 2008 21:05 #40866 by Apostolis
Σε πολλά συμφωνώ αλλά δεν μπορώ να τα βάλω μαζί...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 May 2008 04:18 #42296 by Αλέξανδρος Ελευθεριάδης
Να πούμε και κάτι άλλο; Το Saturn την πάτησε -ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ-, επειδή η Sony, με το τσιπάκι για το Playstation 1, εκμεταλλεύτηκε το φαινόμενο της πειρατείας, για να άλλαξει τους κανόνες στην αγορά...
΄
Δεν εννοω βέβαια πως το έβγαλε η Sony, αλλά...δε την χάλασε και τόσο...

Τώρα το Playstation 3 έχει να αντιμετωπίσει και τον κίνδυνο του Χbox 360 -όπως και του Wii-, δύο μηχανημάτων που "έσπασαν", άρα προσφέρουν πιο φτηνά παιχνίδια...

Κοινώς, γιατι να παίξω πχ το FIFA στο PS3 και να μου κοστίσει 69 ευρώ και να μην παίξω στο Χbox 360 που μπορώ να το κατεβάσω και από το Internet ή αν δεν έχω τις γνώσεις, να το αγοράσω για 8 ευρώ...

Πιστεύω πάντως πως το PS3 θα "σπάσει" και αυτό κάποια στιγμή και θα καταφέρει να κάνει το μεγάλο "μπαμ".

ΥΓ. Το τι αγοράζει βέβαια ο κόσμος, καμιά φορά, θα έπρεπε να γίνει αντικείμενο έρευνας. Αν καταλάβει κανείς γιατί να πάρει κάποιος Nintendo DS και οχι PSP, που έχουν σχεδόν τα ίδια λεφτά και απέχουν έτη φωτός μεταξύ τους, ας το πει και σε εμένα...Και μάλιστα οταν στο PSP δεν χρειάζεται να αγοράσεις και ποτέ παιχνίδι... :wink:

ΥΓ 2. Φυσικά δεν διαφημίζω την πειρατεία και τα τσιπάκια, απλώς αναφέρω μια πραγματικότητα...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification