Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

19 Jan 2021 02:43 #244767 by Blood Prince

koulisfe wrote: Για τον διαγωνισμο του Game of the year πρεπει να στειλουμε καποιο mail επιβεβαιωσης για την παραλαβη του δώρου?



File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Attachments:
The following user(s) said Thank You: Giorgos Tsolaridis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2021 11:09 #244878 by Giorgos Tsolaridis
Διαγωνισμός νέων κυκλοφοριών Ιανουαρίου 2021: Ο νικητής
Κερδίζει Steam key προσφορά του Gamivo.


Ο διαγωνισμός νέων κυκλοφοριών Δεκεμβρίου, με δώρο μία κάρτα Steam των 20€ προσφορά του Gamivo μόλις ολοκληρώθηκε.

Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον νικητή

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2021 12:16 #244882 by Aνέστης Αδαμίδης
Ήθελα να ρωτήσω που θα βρίσκεται το δώρο που κέρδισα, για να δω μήπως μπορέσει κάποιος να το παραλάβει εκ μέρους μου. Ο δήμος που μένω (εντός Αττικής) είναι κόκκινη περιοχή και υπάρχει αυστηρό lockdown. Mπορώ να βγω από το δήμο μόνο για λόγους εργασίας και δε θα ήθελα να πληρώσω ένα μισθό σε πρόστιμο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jan 2021 17:34 - 21 Jan 2021 17:37 #244897 by Blood Prince

TheReaper wrote: Ήθελα να ρωτήσω που θα βρίσκεται το δώρο που κέρδισα, για να δω μήπως μπορέσει κάποιος να το παραλάβει εκ μέρους μου. Ο δήμος που μένω (εντός Αττικής) είναι κόκκινη περιοχή και υπάρχει αυστηρό lockdown. Mπορώ να βγω από το δήμο μόνο για λόγους εργασίας και δε θα ήθελα να πληρώσω ένα μισθό σε πρόστιμο.


Οντως δύσκολη κατάσταση.Ούτε εγώ μπορώ να πάω ταχυδρομείο.Ελπίζω να είναι digital.

edit Μόλις είδα το email.Ευχαριστώ το gameworld. xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2021 08:22 #244904 by Frazzle

Blood Prince wrote:

TheReaper wrote: Ήθελα να ρωτήσω που θα βρίσκεται το δώρο που κέρδισα, για να δω μήπως μπορέσει κάποιος να το παραλάβει εκ μέρους μου. Ο δήμος που μένω (εντός Αττικής) είναι κόκκινη περιοχή και υπάρχει αυστηρό lockdown. Mπορώ να βγω από το δήμο μόνο για λόγους εργασίας και δε θα ήθελα να πληρώσω ένα μισθό σε πρόστιμο.


Οντως δύσκολη κατάσταση.Ούτε εγώ μπορώ να πάω ταχυδρομείο.Ελπίζω να είναι digital.

edit Μόλις είδα το email.Ευχαριστώ το gameworld. xD


Συγχαρητηρια για το δωρο! Εnjoy it!
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jan 2021 19:58 - 24 Jan 2021 20:01 #245100 by Γεώργιος Μαζαράκης
Υγεία σε όλα τα μέλη του gameworld.gr !
Βρέθηκα αρκετά τυχερός και κέρδισα την Anda gaming chair στο διαγωνισμό game of the year 2020!
Πραγματικά ακόμη και τώρα που κάθομαι στην καρέκλα δε μπορώ να το πιστέψω!!! Παθαινοντας σοκ μόλις άκουσα το όνομα μου στο live της κλήρωσης, αφού με ενημέρωσε για τις διαδικασίες το Gameworld, αφού παρέλαβα, συναρμολόγησα σε 20 λεπτά και τώρα απολαμβάνω ώρες παιχνιδιού με άνεση και ποιότητα!
Εγώ προσωπικά δεν έχω ξανακάτσει σε καλύτερη καρέκλα! Δεμένη και κατασκευασμένη με καταπληκτικά υλικά και πολύ βαριά ( είδα και έπαθα να την ανεβάσω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ) κοντά στα 30 κιλά σε ένα πολύ μεγάλο κουτί!
Η συναρμολόγηση είναι πολύ εύκολη, οι βίδες είναι σύνολο 8 οι οποίες βρίσκονται ήδη στα σημεία που πρέπει να νιώθουν, τις βγάζεις, βάζεις το εξάρτημα που πρέπει να τοποθετηθεί στην θέση αυτή και ξαναβιδώνεις, συνεπώς δε γίνεται να κάνεις λάθος!
Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ όλους εκεί στα άδυτα του gameworld.gr και του προμηθευτή msystems.gr για την προσφορά του στον διαγωνισμό! Εύχομαι σε όλους τους νικητές καλή διασκέδαση και καλή απόλαυση σε ότι κέρδισε! Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά να ξαναπάρουμε μέρος στον διαγωνισμό με τα πλούσια δώρα!

Οὐκ ἐπ’ ἄρτῳ μόνῳ ζήσεται ἄνθρωπος…
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης, Giorgos Tsolaridis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jan 2021 23:11 #245105 by Giorgos Tsolaridis

megistos wrote: Υγεία σε όλα τα μέλη του gameworld.gr !
Βρέθηκα αρκετά τυχερός και κέρδισα την Anda gaming chair στο διαγωνισμό game of the year 2020!
Πραγματικά ακόμη και τώρα που κάθομαι στην καρέκλα δε μπορώ να το πιστέψω!!! Παθαινοντας σοκ μόλις άκουσα το όνομα μου στο live της κλήρωσης, αφού με ενημέρωσε για τις διαδικασίες το Gameworld, αφού παρέλαβα, συναρμολόγησα σε 20 λεπτά και τώρα απολαμβάνω ώρες παιχνιδιού με άνεση και ποιότητα!
Εγώ προσωπικά δεν έχω ξανακάτσει σε καλύτερη καρέκλα! Δεμένη και κατασκευασμένη με καταπληκτικά υλικά και πολύ βαριά ( είδα και έπαθα να την ανεβάσω στον δεύτερο όροφο χωρίς ασανσέρ) κοντά στα 30 κιλά σε ένα πολύ μεγάλο κουτί!
Η συναρμολόγηση είναι πολύ εύκολη, οι βίδες είναι σύνολο 8 οι οποίες βρίσκονται ήδη στα σημεία που πρέπει να νιώθουν, τις βγάζεις, βάζεις το εξάρτημα που πρέπει να τοποθετηθεί στην θέση αυτή και ξαναβιδώνεις, συνεπώς δε γίνεται να κάνεις λάθος!
Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ όλους εκεί στα άδυτα του gameworld.gr και του προμηθευτή msystems.gr για την προσφορά του στον διαγωνισμό! Εύχομαι σε όλους τους νικητές καλή διασκέδαση και καλή απόλαυση σε ότι κέρδισε! Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά να ξαναπάρουμε μέρος στον διαγωνισμό με τα πλούσια δώρα!


Πραγματικά φαίνεται υπέροχη! Με γεια σου και να έχεις καλό και άνετο gaming!

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.
The following user(s) said Thank You: Γεώργιος Μαζαράκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 01:41 #245113 by Θανάσης Σιδηρόπουλος
Καλη Χρόνια και Υγεία σε όλα τα μέλη του gameworld.gr !
Βρέθηκα πολύ τυχερός και κέρδισα Ps4 Pro 1Tb στο διαγωνισμό game of the year 2020!
Πραγματικά δεν το πίστευα κοίταζα live την κλήρωση τυχαία και αυτό μου ρθε ειδοποίηση και το είδα . Έπαθα ένα μικρό σοκ στο άκουσμα μόνο ότι κέρδισα πόσο μάλλον για ένα φοβερό Ps4 και Pro Bro μου πάρε και ένα 1Tb γιατί έτσι !!! Πραγματικά πρώτη φορά κερδίζω ένα τέτοιο δώρο τέτοιας αξίας και από ένα site που Πραγματικά αξίζει και το έχει αποδείξει Χρόνια Τώρα.. Δεν μπορώ να ξεχάσω βέβαια και την Sony για το Δώρο και στηρίζει Αυτό το Site ..Τώρα με τον Corona (*Οχι την Μπύρα )μόνο Games Λιωστε το Guys.. Επειδή Μπορείτε !!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 02:05 #245114 by Blood Prince

Asmeros wrote: Τώρα με τον Corona (*Οχι την Μπύρα )μόνο Games Λιωστε το Guys.. Επειδή Μπορείτε !!


Μεγιά...απλά μια παρατήρηση...και να μην είχαμε corona πάλι θα λιώναμε στα games..

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 11:30 #245115 by Frazzle
Με γεια παιδιά, συγχαρητήρια!
The following user(s) said Thank You: Γεώργιος Μαζαράκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification