Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Assassin's Creed III

18 Dec 2012 11:12 - 28 Jan 2013 01:38 #116937 by eliminator
Replied by eliminator on topic Assassin's Creed III
Assassin's Creed 3 video review

[youtube:kfcm55sp]
[/youtube:kfcm55sp]

Το κορυφαίο Action game της χρονιάς.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2012 17:10 #117289 by Χριστιάνα Θάνου
Το νέο Assassin's Creed ξεφεύγει λίγο από τα προηγούμενα αφού έχουμε επιτέλους νέο πρωταγωνιστή. Ο Connor που είναι μισός Ινδιάνος και μισός Άγγλος, μπορεί να παλεύει, να καβαλάει άλογο, να χρησιμοποιεί καραμπίνες και τόξα. Το σύστημα στην μάχη δεν έχει αλλάξει πολύ αλλά έχει γίνει πιο λιτό και απλό. Όπως επίσης και το σύστημα τρεξίματος και το σκαρφάλωμα στα κτήρια (ΜΗΝ πηδήξετε για να φτάσετε το από πάνω περβάζι.....θα το μετανιώσετε)

Εκτός από αυτά, στον ελεύθερό του χρόνο ο Connor τρέχει στα δάση και κυνηγάει ζώα. Έχω καθίσει να κυνηγάω με τις ώρες μέσα στα δάση και να κάνω skin τα θηράματά μου μόνο και μόνο για να τα πουλήσω. Α, μια συμβουλή για όσους κυνηγάνε ζώα: Μην τα σκοτώσετε με όπλα γιατί θα προκαλέσετε ζημιά στην γούνα τους και μετά ο vendor θα σας τα αγοράσει πολύ φτηνά! Εμένα αντί για 5000 που έπρεπε να μου δώσει, μου τα αγόρασε όλα μόνο για 500 χρυσά!
Πέρα από αυτό, το storyline είναι πολύ ενδιαφέρον και στο τέλος πραγματικά.... προσπαθούσα να καταλάβω τι έγινε (εγώ εμπιστευόμουν την Minerva).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Dec 2012 11:05 #117319 by Χριστίνα Νικολιδάκη
Τώρα που θα πάρω το Assassin's Creed III θα ακολουθήσω την συμβουλή σου. Αν σου αρέσει να κυνηγάς και να γδέρνεις πάρε Red Dead Redemption αν δεν το έχεις ήδη παίξει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Dec 2012 12:02 #117324 by Χριστιάνα Θάνου
Το Red Dead Redemption το έχω λιώσει και έχω πάρει prestige, thanks πάντως :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2013 23:34 #119650 by eliminator
Replied by eliminator on topic Assassin's Creed III
Assassin’s Creed 3: The Tyranny of King Washington



Νέο DLC έρχεται μέσα στο Φεβρουάριο.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jan 2013 03:09 #119657 by Γρηγόρης Βούλγαρης
Και στο Far Cry 3 σκοτώνεις ζώα αλλά βαριέμαι να το κάνω!Έχε χάρη που ήθελα μεγαλύτερο πορτοφόλι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Feb 2013 13:44 #120097 by eliminator
Replied by eliminator on topic Assassin's Creed III
[UPDATE 7/2] Η Ubisoft ανακοίνωσε πριν από λίγη ώρα τις ημερομηνίες κυκλοφορίας για τα δύο επόμενα DLC του Assassin's Creed 3.

Το δεύτερο επεισόδιο, Assassin's Creed 3: The Betrayal, θα κυκλοφορήσει στις 19 Μαρτίου για PC και στις 20 Μαρτίου για PS3 και Xbox 360, ενώ το τρίτο επεισόδιο με την ονομασία "The Redemption" θα μας έρθει στις 23 Απριλίου για PC και στις 24 Απριλίου για PS3 και Xbox 360. Για το Wii U δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμη οι σχετικές ημερομηνίες κυκλοφορίας των τριών επεισοδίων.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2013 00:55 #121744 by Κώστας Λάβαρης
Assassin's Creed III: Eagle Power DLC



Ο Connor αποκτά νέες δυνάμεις.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2013 15:40 #121785 by Βασίλης Καμακάρης
Assassin's Creed III: The Betrayal DLC



Από σήμερα η περιπέτεια του Connor συνεχίζεται στο δεύτερο DLC.

Διαβάστε Περισσότερες Πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification