Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Assassin's Creed III

More
11 Feb 2019 14:31 #223093 by The Creed
The Creed replied the topic: Assassin's Creed III
Απλα για την συλλογη θα το παρω φιλε μου οταν πεσει κατα πολυ η τιμη . Κανω συλλογη , οποτε θα ηθελα να το εχω . Εχω και αλλα games digital ( πχ bf1 ) το οποιο θελω να παρω και σε retail , γιατι για μενα που ειμαι fun των fps αξιζει να υπαρχει στην συλλογη
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 Feb 2019 14:38 #223095 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Assassin's Creed III

The Creed wrote: Απλα για την συλλογη θα το παρω φιλε μου οταν πεσει κατα πολυ η τιμη . Κανω συλλογη , οποτε θα ηθελα να το εχω . Εχω και αλλα games digital ( πχ bf1 ) το οποιο θελω να παρω και σε retail , γιατι για μενα που ειμαι fun των fps αξιζει να υπαρχει στην συλλογη

Από την στιγμή που ένα παιχνίδι μπορώ να το παίξω και να το ευχαριστηθώ εγώ προσωπικά δεν θα το αγόραζα δεύτερη φορά αλλά γούστα είναι αυτά και σε καταλαβαίνω.Επίσης αν και δεν έχω και καμία τρομερή συλλογή από 2015 και μετά έχω αποκτήσει πολλά παιχνίδια retail επειδή μου αρέσει επίσης να συλλέγω αλλά το σημαντικότερο είναι πως δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται με τα digital να περιμένω ώρες να κατέβουν για να τα παίξω.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: The Creed

More
21 Mar 2019 21:39 - 21 Mar 2019 21:40 #224241 by Parou
Parou replied the topic: Assassin's Creed III
Assassin's Creed III Remastered: Οι απαιτήσεις στα PC

Για όλα τα διαφορετικά στάδια ποιότητας.

Εν όψη της κυκλοφορίας του Assassin's Creed III Remastered, η Ubisoft ανακοίνωσε τις ελάχιστες και τις προτεινόμενες απαιτήσεις του για τα PC.

Όλα τα στάδια ποιότητας απαιτούν μνήμη RAM 8GB, ενώ δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα πόσος ελεύθερος χώρος θα απαιτείται στον σκληρό δίσκο. Οι απαιτήσες είναι οι παρακάτω:

Eλάχιστες απαιτήσεις (1080p, 30FPS)
Λειτουργικό σύστημα: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
Επεξεργαστής: Intel Core i5 2400 3.1 GHz/AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon R9 270X (2GB)

Προτεινόμενες απαιτήσεις (1080p, 30FPS)
Επεξεργαστής: Intel Core i5 3470 3.2 GHz/AMD FX 8350 4.0 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB)/AMD Radeon R9 280X (3GB)

Προτεινόμενες απαιτήσεις (1080p, 60FPS)
Επεξεργαστής: Intel Core i7 3770K 3.5 GHz/AMD FX 8350 4.0 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290X

Προτεινόμενες απαιτήσεις (2160p, 30FPS)
Λειτουργικό σύστημα: Windows 10 (64-bit)
Επεξεργαστής: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 1070/Radeon RX Vega56 or better

To Assassin's Creed III Remastered θα κυκλοφορήσει στις 29 Μαρτίου 2019 για PC, PS4 και Xbox One.
Last Edit: 21 Mar 2019 21:40 by Parou.

More
22 Mar 2019 09:47 #224248 by BigGreekGamer
BigGreekGamer replied the topic: Assassin's Creed III
Assassin's Creed III Remastered: Οι απαιτήσεις στα PC
Για όλα τα διαφορετικά στάδια ποιότητας.

Εν όψη της κυκλοφορίας του Assassin's Creed III Remastered, η Ubisoft ανακοίνωσε τις ελάχιστες και τις προτεινόμενες απαιτήσεις του για τα PC.

Όλα τα στάδια ποιότητας απαιτούν μνήμη RAM 8GB, ενώ δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα πόσος ελεύθερος χώρος θα απαιτείται στον σκληρό δίσκο. Οι απαιτήσες είναι οι παρακάτω:

Eλάχιστες απαιτήσεις (1080p, 30FPS)
Επεξεργαστής: Intel Core i5 2400 3.1 GHz/AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon R9 270X (2GB)

Προτεινόμενες απαιτήσεις (1080p, 30FPS)
Επεξεργαστής: Intel Core i5 3470 3.2 GHz/AMD FX 8350 4.0 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB)/AMD Radeon R9 280X (3GB)

Προτεινόμενες απαιτήσεις (1080p, 60FPS)
Επεξεργαστής: Intel Core i7 3770K 3.5 GHz/AMD FX 8350 4.0 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290X

Προτεινόμενες απαιτήσεις (2160p, 30FPS)
Λειτουργικό σύστημα: Windows 10 (64-bit)
Επεξεργαστής: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Κάρτα γραφικών: Nvidia GeForce GTX 1070/Radeon RX Vega56 or better

To Assassin's Creed III Remastered θα κυκλοφορήσει στις 29 Μαρτίου 2019 για PC, PS4 και Xbox One.

GAMERS DON'T DIE,
they respawn.

More
22 Mar 2019 14:08 - 22 Mar 2019 14:15 #224257 by Blood Prince
Εγώ έχω PS4 οπότε δεν ενδιαφέρομαι για τις απαιτήσεις στα PC ,επιπλέον έχω το βασικό παιχνίδι και δεν ενδιαφέρομαι για Remastered όπως αντίστοιχα δεν ενδιαφέρθηκα για το Remastered του Call of Duty MW όμως δύσκολα θα αγοράσω άλλο Assassin's Creed.

Το Assassin's Creed Origins ήταν υπεραρκετό για μένα,και σαν να μην φτάνει αυτό έχω και το Assassin's Creed 3 και το Assassin's Creed Syndicate όπως και το Black Flag (βέβαια τα AC 3 και Black Flag τα απέκτησα Free)....έχω στην κατοχή μου δηλαδή ένα σωρό παιχνίδια αυτού του τίτλου...που θα μπορούσα να είχα ακόμα και αν ήμουν τέρμα φανατικός της σειράς που δεν είμαι.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Last Edit: 22 Mar 2019 14:15 by Blood Prince.

More
20 Jun 2019 12:20 - 20 Jun 2019 12:21 #225549 by ProfGameboy
ProfGameboy replied the topic: Assassin's Creed III
To αρχικό Assassin’s Creed 3 θα αφαιρεθεί από Steam και Uplay

Αφορά την πρώτη έκδοση του παιχνιδιού.

Το αρχικό Assassin’s Creed III θα αφαιρεθεί οριστικά από το Uplay. Το ίδιο και στο Steam, ωστόσο η σελίδα της original έκδοσης του παιχνιδιού υπάρχει ακόμα σε αυτό.

Ουσιαστικά, το κουμπί για αγορά του παιχνιδιού έχει αφαιρεθεί ήδη και την θεση του έχει πάρει το ακόλουθο κείμενο: "Κατόπιν αιτήματος του publisher, το Assassin’s Creed III δεν είναι πλέον διαθέσιμο για αγορά στο Steam."

Σε περίπτωση που έχετε ήδη στην κατοχή σας το παιχνίδι, μπορείτε ακόμα να το κατεβάσετε, από οποιαδήποτε υπηρεσία. Ωστόσο, από εδώ και πέρα δεν θα υπάρχει σύγκριση μεταξύ νέο και παλιού, ενώ οι χρήστες δεν θα έχουν την δυνατότητα να προμηθευτούν μια φθηνότερη έκδοση του Assassin’s Creed III σε σχέση με το remaster.
Attachments:
Last Edit: 20 Jun 2019 12:21 by ProfGameboy.

More
20 Aug 2019 15:40 #226292 by Blood Prince
Το Assassin's Creed 3 στο PC το είχα παρατήσει,και μιας που απέκτησα το Remastered στο PS4 μέσω Season Pass θέλω να ασχοληθώ κάποια στιγμή γιατί μου αρέσει η ολη ατμόσφαιρα της εποχής.

Το πρόβλημα είναι πως δεν μπορώ να ασχοληθώ άμεσα γιατί είναι πάρα πολλά τα GB που πρέπει να κατέβουν.

Peter Baylish

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.624 seconds
Notification