Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Top Eleven

22 Nov 2015 22:23 #171436 by Βασίλης
Replied by Βασίλης on topic Top Eleven
Συνεχιζει να ασχολειται καποιος?
Ωραιο ηταν αλλα το οτι σου σβηνει την ομαδα να μεινεις ανενεργος για 1μηνα,ειναι απαραδεκτο..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Nov 2015 13:14 - 23 Nov 2015 13:14 #171460 by Μάνος Γρυπάρης

aims wrote: Συνεχιζει να ασχολειται καποιος?
Ωραιο ηταν αλλα το οτι σου σβηνει την ομαδα να μεινεις ανενεργος για 1μηνα,ειναι απαραδεκτο..

Ασχολούμαι προσωπικά αλλά μπαίνω 1-2 φορές το μήνα. Είμαι Level 35.
Πρέπει να υπάρχει αλγόριθμος που από κάποιο level και πάνω σου σβήνει δυσκολότερα την ομάδα ανάλογα με την εμπειρία σου. Σε κάποια φάση είχα να μπω 2,5 μήνες και δεν μου την έσβησε.

Το βασικότερο πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν παίκτες για αγορά στα υψηλά levels.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 May 2017 21:32 #198413 by Μάνος Γρυπάρης
Νέες προσθήκες στο Top Eleven:
- Διαπραγματεύσεις ανά 4 λεπτά.
- Δεν χάνεις ποτέ τα tokens σου αν δεν πάρεις τον παίκτη.
- Live 2D απεικόνιση αγώνα με περιγραφή.
- Πλήρες σύστημα προπόνησης με levels. Έφτασα στο Level 17 όπου ξεκλείδωσα 6 διαφορετικές ασκήσεις. Εφάρμοσαν το σύστημα του Championship Manager 4.
- Νέο user interface.

Τώρα πραγματικά υπάρχει λόγος να επιστρέψει κάποιος. Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Είχαν πέσει στο 1 εκατομμύριο χρήστες.










File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2017 10:36 #198476 by Βασίλης
Replied by Βασίλης on topic Top Eleven
Παλια ειχα fb και ημουν πολυ καλος..
Ημουν 2-3 κατηγοριες πιο κατω απο το Μανο(ειχε ξεκινησει νωριτερα) και τον ειχα αντιμετωπισει σε φιλικα και κυπελλο(πηγαιναμε παντα πολλα με λιγα,παντα υπερ του φυσικα).
Πολυ ωραιο παιχνιδι..Ειχα παρει και CL..
Mετα για ενα 20μερο το ειχα αμελησει και μολις πηγα να μπω,μου ειχε σβησει το προφιλ και με ειχε στο level 0!!!Επειδη δεν ειχα μπει για αυτες τις ημερες..
Δεν το ξεκινησα παλι,θα ηταν χαζο..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jun 2021 10:39 #252024 by Giorgos Tsolaridis
Replied by Giorgos Tsolaridis on topic Top Eleven
Η Take-Two αγόρασε την Nordeus, εταιρεία ανάπτυξης του Top Eleven Μπάσιμο και στα Manager games!

 Η Take-Two, μητρική εταιρεία της Rockstar, αγόρασε την Σερβική εταιρεία ανάπτυξης Nordeus, η οποία είναι γνωστή από το Top Eleven.

 Το Top Eleven είναι το πιο γνωστό Manager game του Facebook, το οποίο διαδόθηκε πολύ στα PC και στα κινητά. Στις καλές του εποχές είχε κοντά 10 εκατομμύρια ενεργούς χρήστες. Τα τελευταία χρόνια είχε πάρει την κάτω βόλτα, ωστόσο το ενδιαφέρον του ανέβηκε αρκετά όταν έφτιαξε το μεταγραφικό σύστημα και βελτίωσε το  endgame . Κατά βάση όμως είναι ένα Free-to-play παιχνίδι με pay-to-win  μικροσυναλλαγές .

 Η Take-Two πλήρωσε 225 εκατομμύρια δολάρια για την εξαγορά και 90 επιπλέον θα προστεθούν στο μέλλον μέσω μετοχών. Η ήδη υπάρχουσα ομάδα που διοικεί την Nordeus, δηλαδή οι Branko Milutinović (CEO), Milan Jovović (CCO), Ivan Stojisavljević (CTO) και Tomislav Mihajlović (COO), θα συνεχίσουν να έχουν την διεύθυνση των 180 εργαζομένων τους.

Η Take-Two έχει ήδη τα NBA 2K και PGA Tour 2K, οπότε στην ουσία αποκτά το πρώτο της ποδοσφαιράκι, το οποίο διαθέτει 240 εκατομμύρια εγγεγραμμένους χρήστες. Η Nordeus θεωρεί ότι έχει κοινές αξίες με την Take-Two, ως προς την κουλτούρα και το όραμά τους.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.