Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Bloodborne

27 Mar 2015 01:37 #158595 by Χριστιάνα Θάνου
Για όσους το έχουν προχωρήσει αρκετά:

Υπάρχει ένα πρόβλημα με το summon πρίν από το Vicar Amelia boss fight. Πολλοί είπαν ότι δεν δουλεύει το summon. Έτσι θα το φτιάξετε:
-Αγοράζετε από το Huter's Dream το Hunter Chief Emblem
-Πηγαίνετε στον καθεδρικό ναό (Cathedral Ward) και το χρησιμοποιείτε.
Από εκεί και πέρα λειτουργεί κανονικά το summon.
Δείτε και ένα βιντεάκι:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Mar 2015 21:54 #158627 by Δημήτρης Έξαρχος
Πολύ κάλο το bloodborne!Για να πω την αλήθεια δεν περίμενα να βγει τέτοια παιχνιδαρα!Συνήθως οποία games τρώνε τόσο πολύ διαφήμιση δεν με εντυπωσίασαν γιατί τα προσδοκούσα τρελά άλλα δεν ήταν όπως τα φανταζόμουν... Αυτό που μου αρέσει στο game είναι η δυσκολία που ξεκινάει με το καλημέρα και από το πρώτο boss σου βγαίνει η ψυχή να το βγάλεις...δεν είναι όπως τα souls που το πρώτο boss ήταν εύκολο και η δυσκολία πηγαίνει κλιμακωτά . Γενικά θέλει καλή στρατηγική και στο lvl up και στα fight's ,το μόνο αρνητικό που μπορεί να έχει το παιχνίδι είναι τα γραφικά ,άλλα εντάξει πότε δεν αγόραζα τα games τέτοιου στυλ για τα γραφικά η μαγεία είναι στην επιμονή και στο κουράγιο μέχρι να τα τερματίσεις .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Mar 2015 03:02 #158724 by Anastasios Vozatzidis
Replied by Anastasios Vozatzidis on topic Bloodborne
Δείτε τώρα τι έπαθα να γελάσετε, ξεκίνησα να παίζω το παιχνίδι χθες, αλλα επειδή δεν είδα τα πρώτα λεπτά gameplay σε κανένα stream ξεκίνησα ξερα μονος μου! Στο πρώτο τερατάκι που συνάντησα πέθανα 25 φορες γιατί δεν μου έκοψε να ψάξω για τα όπλα και το πάλευα με τα χερια, αφού στο τέλος απογοητευτικά άρχισα να τρέχω μέχρι που συνάντησα τους χωρικούς τους οποιους έριξα περίπου 4 με 5 μονο με τις γροθιές χαχαχαχα
Όταν επιτέλους συνειδητοποίησα που ίσως να είναι τα όπλα και τα φόρεσα ήμουν ποια τόσο καλός που έριξα το πρώτο boss με την πρώτη προσπάθεια, ακόμα γελάω με το ποσο noobas ήμουν!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Apr 2015 20:48 - 06 Apr 2015 20:49 #159050 by Δημήτρης Έξαρχος
Παίδες αυτά που σου δίνουν τα boss που ακριβώς τα χρησιμοποιώ???Eίμαι 4boss ,30lvl εχω μαζέψει 12!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Apr 2015 21:07 - 06 Apr 2015 21:08 #159052 by Δημήτρης Αραμπατζίδης

deviljim92 wrote: Παίδες αυτά που σου δίνουν τα boss που ακριβώς τα χρησιμοποιώ???Eίμαι 4boss ,30lvl εχω μαζέψει 12!


Αν αναφέρεσαι στα Insight, αυτά χρησιμοποιούνται κυρίως για το co-op. Επίσης, όταν μαζέψεις 10, εμφανίζεται ένας νέος merchant, που σου δίνει διάφορα αντικείμενα με αντάλλαγμα κάποια Insight.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Apr 2015 21:43 #159054 by Δημήτρης Έξαρχος
Ναι τα Insight έλεγα....Α μάλιστα το δοκίμασα με την καμπανιτσα και μου βγήκαν 2 άτομα που με βοήθησαν στο 4 boss...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Apr 2015 11:52 #159493 by Savvas Dimitriadis
Replied by Savvas Dimitriadis on topic Bloodborne
Παιδια ειμαι ακομα στην αρχη του παιχνιδιου 4o Boss και επειδη εχς φαει μεγαλο μανικι
Εχετε να προτεινετε καποιο συγκεκριμενο ολπο ( trick weapon)
που σας εχει βοηθησει περισσοτερο ?
Σε συνδυασμο με συγκεκριμενα χαρακτηριστικα strength, skill κλπ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2015 00:21 - 22 Apr 2015 15:57 #159670 by George
Replied by George on topic Bloodborne
Αν εννοείς την Amelia αγόρασε αρκετά fire paper θα αυξησει αρκετά το damage απέναντι στο boss. Τώρα όσον αφορά το restoration η χρησιμοποιείς Numbing Mist που αποτρέπει το boss στο να αναπληρώσει health η δεν απομακρύνεσαι από κοντά του.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Apr 2015 01:40 #160142 by Μάνος Γρυπάρης
Ο χάρτης του Bloodborne.



Κολαστήριο.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2015 10:23 #160235 by Gerasimos Kontos
Replied by Gerasimos Kontos on topic Bloodborne
Ξέρουμε κάτι νεότερο για PC ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.