Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

The Elder Scrolls Online

03 Aug 2013 17:08 #130058 by Χριστιάνα Θάνου
Όσοι έχουν λιώσει το Skyrim δεν θα έχουν πρόβλημα να παίξουν αλλά για όλους τους άλλους πρέπει να είναι από τα δυσκολότερα MMORPG που θα παίξουν ποτε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 17:11 #130060 by Φίλιππος Δαουκόπουλος
Οτι πρέπει για ομάδες των 4-5 ατόμων... Στο μεταξύ ακόμα να με δεχτούν στην beta και τους έγραψα και ολόκληρη έκθεση :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 19:05 #130068 by Bobby
Replied by Bobby on topic The Elder Scrolls Online
Εγω δεν εχω παιξει ποτε καποιο παιχνιδι απ´την σειρα elder scrolls και λεω να κανω το πρωτο βημα με αυτον τον τιτλο.Αν και η ελλειψη campaign ισως με κανει να αγωρασω το skyrim

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 22:32 #130087 by Αποστόλης Αναστασίου
Ανηπομωνώ ! Θα πρέπει να μετακομίσω στην τουαλέτα μου όμως άμα αρχίζω να το παίζω ... :/ Clap clap !

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 22:50 #130093 by Petros Kitsaras

general656 wrote: Ανηπομωνώ ! Θα πρέπει να μετακομίσω στην τουαλέτα μου όμως άμα αρχίζω να το παίζω ... :/ Clap clap !


είναι απο τα μονα MMO που σίγουρα θα ξεκινήσω. Κανένα MMO στης μέρες μας δεν είναι τόσο ολοκληρωμένο...

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 22:57 #130095 by Σπύρος
MMO ιερός όρκος ποτέ. Αν και είναι δελεαστικός ο κόσμος του Tamriel, τόσο κάψιμο δεν παίζει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2013 23:02 #130098 by Φίλιππος Δαουκόπουλος

JaCk_RiDeR wrote:

general656 wrote: Ανηπομωνώ ! Θα πρέπει να μετακομίσω στην τουαλέτα μου όμως άμα αρχίζω να το παίζω ... :/ Clap clap !


είναι απο τα μονα MMO που σίγουρα θα ξεκινήσω. Κανένα MMO στης μέρες μας δεν είναι τόσο ολοκληρωμένο...


WoW!!!
Απλά έχει πολλά χρόνια και το βαρέθηκε ο κόσμος! Αν γινότανε F2P όλοι οι υπόλοιποι θα είχαν φαλιρίσει :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Aug 2013 12:54 #130150 by Petros Kitsaras

aliengoa wrote:

JaCk_RiDeR wrote:

general656 wrote: Ανηπομωνώ ! Θα πρέπει να μετακομίσω στην τουαλέτα μου όμως άμα αρχίζω να το παίζω ... :/ Clap clap !


είναι απο τα μονα MMO που σίγουρα θα ξεκινήσω. Κανένα MMO στης μέρες μας δεν είναι τόσο ολοκληρωμένο...


WoW!!!
Απλά έχει πολλά χρόνια και το βαρέθηκε ο κόσμος! Αν γινότανε F2P όλοι οι υπόλοιποι θα είχαν φαλιρίσει :P


ναι το wow... αλλά το ενωούσα κάτι πέρα απο αυτό xD γιατι το έχω λιώσει 8 χρώνια τωρα βαρέθηκα ! ^^

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2013 13:37 #131181 by Γιάννης Πετρόχειλος
Συμφωνα με δηλωσεις της Bethesda περα απο τα 60€ που θα κοστιζει το παιχνιδι, και θα περιλαμβανει 1 μηνα δωρεαν, θα πρεπει να πληρωνουμε και επιπλεον 15€ για καθε μηνα που θα θελουμε να παιζουμε, ΜΑΖΙ με τα 60€ που εννοειται θα δινουμε για Online σε PS4, Xbox One. Η Bethesda πιεζει τη Microsoft για να αποσυρει την απαιτηση να χρειαζεται Gold για το συγκεκριμενο παιχνιδι. Σε οτι εχει να κανει με τη Sony, δεν εχει ανακοινωθει αν θα θελει PS Plus ή οχι για το εν λογω παιχνιδι. Ποια ειναι η γνωμη σας; Μηπως η Bethesda αυτοκτονησε με την κινηση αυτη; Μηπως το ESO εχει την τυχη του Star Wars: The Old Republic ή του Lord of The Rings Online; Κατα τη γνωμη μου η Bethesda ειναι απλα εκτος τοπου και χρονου...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2013 14:35 #131184 by Σπύρος
Είναι αρκετά δυνατό το fanbase που δημιούργησε το Skyrim. Ακόμη και εγώ που ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα για mmo ψήθηκα για το συγκεκριμένο λόγω του lore και της εποχής που εκτυλίσεται, όσο και για την ευκαιρία να επιστρέψω στο morrowind.
Η συνδρομή όμως είναι αποτρεπτικός παράγοντας. Εγώ σίγουρα δεν θα παίξω και πιστεύω πως παρότι θα έχει αρκετό κόσμο αρχικά σύντομα θα γυρίσει σε f2p.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification