Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

19 Nov 2017 20:53 - 19 Nov 2017 21:04 #208523 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Τελείωσα το Dreamfall Chapters. Σαν ιστορία μου άρεσε αν και αρκετά μπερδεμένο και μπορούσαν να έχω φτιάξει κάποια πράγματα πολύ καλύτερα, πρέπει να έχεις παίξει οπωσδήποτε τα προηγούμενα και να θυμάσαι γεγονότα και χαρακτήρες. Μέτρια γραφικά, μέτριο voice acting πέρα από 3-4 χαρακτήρες, αλλά το plot και η μουσική καλά. Πρωτίστως για τους φανς της σειράς, δεν νομίζω να αρέσει σε κάποιον που δεν έχει παίξει ή δεν του άρεσαν τα προηγούμενα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2017 16:47 #208625 by Lyricaldemon
Dead rising 2 off the record,αλλά αναγκάστηκα να γράψω settings.ini me διάφορα μέσα για να τρέξει σε windows 10 64bit

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2017 17:04 #208632 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δεν έχω όρεξη αυτή τη στιγμή να παίξω κάτι, πέρα από Football Manager 2016 και λίγο Hearthstone.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2017 00:42 - 28 Nov 2017 00:43 #208779 by Βασίλης Σπετσιέρης
Τελικά αποφάσισα να ασχοληθώ πρώτα με τα Kingdom Hearts.Πήρα το platinum στο Birth by Sleep, και αρχίζω το Final Mix
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2017 09:41 #208783 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Αν και το PC μου έχει κλατάρει κατάφερα και τελείωσα το Abzu, πολύ όμορφο παιχνίδι αλλά μικρή διάρκεια, μόλις 2 ώρες. Άρχισα και το Murdered: Soul Suspect, πολύ πρωτότυπο παιχνίδι, μέχρι στιγμής μου αρέσει.
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2017 17:33 #209000 by Lyricaldemon
Αν και τα pc από το νετ π έχει φίλος είναι από ξύλο,δοκιμάζω να παίξω λίγο wow.Low settings και πάει πιο αργά και από τον θάνατο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Dec 2017 12:28 #209019 by Angel
Μου ήρθε φλασιά να παίξω racing game αυτές τις μέρες και είπα να κατεβάσω το Need For Speed Most Wanted 2012...Απογοητεύτηκα πλήρως απο την πρώτη μισή ώρα και το έβγαλα :P Θα συνεχίσω να λιώνω Star Wars :D

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2017 20:18 #209134 by Καλλινίκη
Τερμάτισα το Uncharted 4 στο PS4, τρομερό παιχνίδι. Παρότι το έπαιζα σε παλιά LCD τηλεόραση, διέκρινα πόσο ωραία γραφικά και ανάλυση των τοπίων έχουν γίνει σ' αυτόν τον τίτλο. Τώρα παίζω free to play παιχνίδια στο PS4, πιο συγκεκριμένα παίζω το Let it die, που και που Fortnite Battle Royale και την free έκδοση του DOA 5.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2017 21:26 #209136 by Lyricaldemon
Clear normal antorus raid στο wow,dead by daylight για συνέχεια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2017 22:00 #209139 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
GTA: San Andreas για να το ξανά κάνω 100% και επειδή το πεθύμησα(και ακόμη ένας λόγος το ότι το PC μου τα έχει φτύσει και δεν σηκώνει περισσότερα :p) Επίσης παίζω Hearthstone με το νέο διασκεδαστικό dungeon mode στο single player και όταν κατασταλάξει το meta θα παίξω και ranked για να ανέβω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification