Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

The Witcher 3 : Wild Hunt

22 Aug 2014 21:28 #148268 by filipakos
Replied by filipakos on topic The Witcher 3 : Wild Hunt
Το περιμένω πως και πως αλλά επίσης είναι κρίμα που είναι το τελευταίο :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2014 00:19 #148300 by Στέφανος Αμπαδιωτάκης
Eτσι μπράβο! λαοθάλασσα το περιμένει αυτό το game και έτσι πρέπει κιόλας. Μακαρι να βγει GOTY επιτέλους γιατί άχτι έχω που σπάνια βγαίνει GOTY καποιο RPG. Το έχω πει αρκετές φορές πως είναι το game που περιμένω πιο πολύ απόλα και γουστάρω ακόμα πιο πολύ γιατί ήδη μετά την επιτυχία του πρώτου η CD Projekt Red συνέχισε να έχει τα ηνία στην παραγωγή του συγκεκριμένου franshise, παρά να το πάρει κάποια πασίγνωστη εταιρεία που θα κάνει μηδαμινή δουλειά.
Επι του θέματος, το συγκεκριμένο βιντεάκι με έχει κάνει να ανυπομονώ ακόμα περισσότερο, καθώς φαίνεται να ανταποκρίνεται πλήρως στο πως ήθελα τη τρίτη συνέχεια της σειράς, και στάνταρ θα πάρω κάρτα γραφικών για να σιγουρευτώ ότι θα παίζω στο max τα γραφικά του Wild Hunt ώστε να βυθιστώ πλήρως στο κόσμο του.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2014 09:03 #148326 by Kωνσταντινος Σολδατος
Mε το Witcher 2 περασα το καλυτερο πασχα της ζωης μου,μια υπεροχη βδομαδα.Με τοσα trailers και gameplay που εχουμε δει το παιχνιδι εχει καταντησει διακαης ποθος!Δωστε Geralt στον λαο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2014 12:36 #148340 by Νικολής Ασημάκης
Το περιμένω πως και πως. Μετά το βίντεο ξαναέπιασα τα βιβλία (τα είχα αφήσει στο 6ο από τα 7) και πορώθηκα. Μόλις γυρίσω Αθήνα θα ξαναπιάσω από το πρώτο για να ετοιμάσω saves.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Aug 2014 10:04 #148688 by Στέλιος Παρλίτσης
Είδα το 35λεπτο gameplay video που πάει να βρει το μουγκό πλασματάκι (Johnny) και έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό. Δεν έχω ξαναπαίξει κανένα Witcher. Τα προηγούμενα ήταν τόσο πλούσια σε περιεχόμενο?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Aug 2014 10:51 #148691 by Στέφανος Αμπαδιωτάκης

Killer_Stelios wrote: Είδα το 35λεπτο gameplay video που πάει να βρει το μουγκό πλασματάκι (Johnny) και έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό. Δεν έχω ξαναπαίξει κανένα Witcher. Τα προηγούμενα ήταν τόσο πλούσια σε περιεχόμενο?

Όσον αφαορά τα γραφικά όχι αν και το 2 είχε και αυτό πάρα πολύ καλά γραφικά κατα τη γνώμη μου, αλλά γενικά και το 1 και το 2 είχαν αρκετά πράγματα να κάνεις μέσα, όχι σαν το 3 (όπως φαίνεται) αλλά και πάλι για να τα τελειώσεις full ήθελε χρόνο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Sep 2014 08:17 #149937 by kirkostas
Replied by kirkostas on topic The Witcher 3 : Wild Hunt
Θα ειναι τρελη παιχνιδαρα. Εχω τελειωσει φυσικα ολα τα προηγουμενα, ειμαι φαν τρελος του βιβλιου, και πραγματικα θελω να μεταφραστουν ολα στα Ελληνικα. Ενοειται αγορα του συλλεκτικού.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Oct 2014 16:10 - 26 Oct 2014 17:49 #150930 by Ευριπιδης Καινουργιος
Καλησπερα παιδια! Τι περιμενετε απο το The Witcher 3? Ειδα το νεο τρειλερ και ενυπωσιαστηκα! Πειτε μου τις γνωμες σας!


I died. Good thing I have 2 more lives.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Oct 2014 17:52 #150933 by Χριστιάνα Θάνου
Καλησπέρα φίλε. Εγώ περιμένω να δω και άλλους χαρακτήρες να παίρνουν σοβαρές αποφάσεις πέρα από τον Geralt. Για παράδειγμα θα ήθελα να δω πολύ active την Yennefer όπως και στο trailer. Έχω να πω πάντως ότι απογοητεύτηκα από τον τρόπο που φαίνεται να την έχουν σχεδιάσει μιας και δεν μοιάζει με την μάγισσα που διάβασα στα βιβλία. Θα δείξει πάντως.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2014 17:24 #151819 by ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΔΟΠΑΤΗΣ
γνωρίζουμε καθόλου τι pc specs χρειάζεται???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification