Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τα 'χεις παίξει?

18 May 2017 17:40 - 27 May 2017 10:34 #198636 by Βασιλης Γαλανος
Από τα λεγόμενα "σκεπτόμενα παιχνίδια" που έχουν να περάσουν μια ιδέα, μια αντίληψη ή μήνυμα ποιο σας έχει μείνει? Επίσης, με ποιο παιχνίδι έχετε φάει το μεγαλύτερο mindfuck? (Bioshock Infinite και Burial at Sea για μένα :lol: )

''Stand fast. Stand Strong. Stand together. Hackett out."

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 18:06 - 24 Jun 2017 22:39 #198637 by nikos
Παίζετε strategy games? Αν ναι, τι προτιμάτε real-time ή turned based?
Ποια είναι η γνώμη σας για τη σειρά total war?Πιστεύετε η στροφή προς το fantasy θα της βγει σε καλό?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 May 2017 23:37 #198776 by Angel
Δεν ρωτάω καν αν έχετε παίξει τα Dishonored.Ποιό προτιμάτε και γιατί και επίσης τι θα θέλατε να δείτε σε επόμενο κεφάλαιο (αν υπάρξει);

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 May 2017 11:09 #198787 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Έχετε παίξει κάποιο από την σειρά Ace Attorney; Αν ναι ποιο ήταν το αγαπημένο σας, ποιος χαρακτήρας σας άρεσε περισσότερο και ποια υπόθεση;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 May 2017 16:01 #199059 by Αρίστος Αθανασιάδης
Καλησπέρα ... Ποιο είναι το αγαπημένο σας game από την square enix είτε σειρά είτε απλό!
Εμένα τα Kingdom Hearts Series και Final Fantasy ! :) :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2017 03:14 #199079 by Fanis
Το Gwent το δοκιμασατε τωρα που μπηκε σε open beta? Ειμαι τεραστιος fan του witcher και το εχω λιωσει αυτην την περιοδο. Ποια η γνωμη σας για αυτο; Και πιστευτε θα μπορεσει καποτε να φτασει το hearthstone?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2017 11:06 #199080 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δείτε το Τα 'χεις παίξει? #4:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jun 2017 01:41 #199293 by Νικηφόρος Μητράκος
Crash test: Από τη σειρά The Elder Scrolls προτιμάτε Morrowind, Oblivion ή Skyrim; Να πω την αμαρτία μου, πιστεύω πως κάποια καλά του Oblivion τα έκανε... θάλασσα το Skyrim και αντίστροφα, οπότε μου φαίνονται κάπως ισάξια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2017 14:00 #200430 by Μάνος Γρυπάρης
Το νέο επεισόδιο "Τα 'χεις παίξει?" είναι εδώ. Απαντήσαμε σε πάνω από 40 μηνύματά σας!



Απαντήστε σε αυτό το forum topic για να ορίσετε τα επόμενα θέματα προς συζήτηση. Κάθε 2η Κυριακή νέο επεισόδιο.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2017 14:27 #200433 by Fanis
Μανο ετσι οπως τα εχεις δει μεχρι τωρα τα Pro18 και FIFA18 ποιο απο τα δυο θα προτεινες να παρω για ps4 και γιατι;

Για εμενα μεγαλο πλεονεκτημα ειναι το journey που εχει το φιφα το οποιο ειναι κατι διαφορετικο και βαζει κατι σαν "campaign" σε ποδοσφαιρακι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification