Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game Cafe

23 Jul 2014 17:17 #146942 by Γεώργιος Μανταφούνης
Τέλεια ιδέα! Πραγματικά θα την ευχαριστηθούμε όλοι μας!

Υ.Γ. Επίσης θα μάθουμε και τι καφέ πίνετε. :lol:

Ερώτηση: Τι άποψη έχετε για την σειρά Mafia και τι ελπίζετε για το τρίτο μέρος της σειράς που θα βγει στο μέλλον;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jul 2014 18:44 #146945 by deratop
Replied by deratop on topic Game Cafe
Αν σας προλαβαίνω έχει καλώς διαφορετικά δίνω ιδέες για το επόμενο cafe, έστω και καθυστερημένα , ποια sequels παιχνιδιών θεωρούνται πετυχημένα ποια κούρασαν και ποια ήταν απλώς αδιάφορα και ποια η γνώμη σας για τον κίνδυνο να επαναφέρουν microsoft και ίσως sony στο μέλλον την μη χρησιμοποίηση μεταχειρισμένων games χωρίς την άδεια τους thanks!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jul 2014 18:46 #146946 by @lex
Replied by @lex on topic Game Cafe
Παιδιά καλή αρχή με το Game Cafe !!!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύετε πως οι current gen κονσόλες θα είναι και οι τελευταίες? Αν πιστεύετε οτι θα υπάρξει και επόμενη (γενιά) σε πόσα χρόνια πιστευέτε οτι θα βγούν οι πιο νέες κονσόλες σε λιγότερη ή περισσότερη διάρκεια από όσο έμειναν τα PS3 και to 360 δηλαδη σε 5 ή 7 ή 10 χρονια ?

Ξέρω πως είναι αρκετά νωρίς για μια τέτοια πρόβλεψει αλλά ποιά είναι η γνώμη σας...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jul 2014 23:30 #146966 by Γιώργος Αγκοπιάν
Καλή αρχή! Πιστεύετε πως αν συνεχίσει να βγαίνει κάθε χρόνο νέο Assassin's Creed, θα αρχίσει σιγά-σιγά να "χαλάει" σαν σειρά;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jul 2014 23:08 #147030 by Μάρκος Ασκανιάν
Δε θέλω να θέσω ερώτηση αλλά απλά να πω και πάλι ένα μπράβο γι'αυτή τη πρωτότυπη ιδέα! Keep up guys!!! :wink:

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2014 00:16 #147032 by Jargo Seth
Replied by Jargo Seth on topic Game Cafe
Πιστεύετε οτι με την κυκλοφορία του Steam-Box θα υπάρξει κόσμος που ενώ έπαιζε σε κονσόλα, θα αλλάξει πλατφόρμα, μετακομίζοντας στο pc, όταν δεί οτι πέρα απο το ζήτημα "exclusives" και καθαρά απο άποψη δυνατοτήτων, και θα τολμήσω να πώ και μακροπρόθεσμα και απο άποψη κόστους, το pc υπερέχει;Δεν το λέω σαν fanboy γιατί δεν είμαι.Φανατικός κονσολάς όλη μου την ζωή, φτάνω σταδιακά σε αυτήν την συνειδητοποίηση.
Τί πιστεύετε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2014 01:01 #147039 by Trifon
Replied by Trifon on topic Game Cafe
kalh arxh paidia !!!! :D
8a einai gamath seira

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2014 02:36 - 30 Aug 2014 23:09 #147041 by Μάνος Γρυπάρης
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής που θα ανέβει αύριο Παρασκευή μεσημέρι.


Τα θέματα που καταγράψαμε για τις 2 πρώτες εκπομπές ήταν μέχρι και τον AlexStudio22.

Για τις εκπομπές 3 και 4 συνεχίζουμε, με τα μηνύματα από τον djgiogr και κάτω. Όσοι δεν δείτε το όνομά σας να αναφέρεται μπορείτε ασφαλώς να υποβάλλετε ξανά κάποιο θέμα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2014 03:20 #147043 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Η σημερινή πρεμιέρα, απλά, δε χάνεται. Έξυπνη ιδέα οι εκπομπές σε καφετέριες. Αν εξαιρέσεις την ειδησεογραφία η οποία αντικαθίσταται από τα παιχνίδια τύπου Game Shots κ.λπ., ουσιαστικά μιλάμε για μια παραλλαγή της κλασικής εκπομπής Users, με διαφοροποιημένα ορισμένα χαρακτηριστικά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jul 2014 15:01 #147047 by Mpamphs Poursanidhs
Replied by Mpamphs Poursanidhs on topic Game Cafe
Παιδια εγω θελω να σας ρωτησω για Wii U!!Πως το ειδατε ? εγω πιστευω στην Ε3 τα πηγε πολυ καλα και σου δινει πολλα περισσοτερα παιχνιδια ως τωρα με σχεση τις αλλες 2(ναι μεν κυκλοφορει ενα χρονο περιπου παραπανο...αλλα παλευει μονη της να κανει τα παντα)

Please Log in or Create an account to join the conversation.