Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιές ταινίες είδατε πρόσφατα; (Cinema ή DVD)

04 Aug 2005 16:36 - 14 Feb 2016 08:01 #287 by Μάνος Γρυπάρης


Σε αυτό το topic πείτε μας τις ταινίες που είδατε πρόσφατα και την άποψή σας για αυτές.
Αποφύγετε τα spoiler.
Επίσης, μπορείτε να ρωτάτε γνώμες άλλων χρηστών για προτάσεις ταινιών.

Χρήσιμα links:
- www.imdb.com : Ένταξει νομίζω πως όλοι το ξέρετε και το αγαπάτε. Μιλάμε για την μεγαλύτερη βάση δεδομένων για ταινίες, νέα και κυρίως αξιολογήσεις ταινιών από χιλιάδες θεατές που τις είδαν. Σας βοηθάει να βγάλετε χρήσιμα συμπεράσματα.
- Athinorama.gr : Κριτικές νέων ταινιών που κυκλοφορούν και τι παίζει στις αίθουσες.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Aug 2005 17:36 - 16 Feb 2016 09:40 #297 by angelo
Εγώ είδα το "A lot like love" που είναι μια πάρα πολύ ωραία ταινία με ρομαντικές σκηνές και κάποιες άλλες αστείες. Η σκηνή που τραγουδάει ο Bon Jovi το "I'll Be there for you" είναι όλα τα λεφτά.
Εν τω μεταξύ η ταινία είναι άσχετη με αυτό που περιγράφει στο tagline από την παραγωγή...whatever.
Περιμένω με αγωνία το iznogood..και θέλω να δω πάρα πολύ το νησί.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Aug 2005 18:16 #350 by nikos
τελευταια που ειδα ειναι το Ring 2 που μου φανηκε μεγαλη μουφα. Αν εχω χρονο θα δω το Bewitched και το Sin City μεσα στο ΣΚ
Το Island απο οτι εχω ακουσει δεν ειναι τπτ φοβερο www.imdb.com/title/tt0399201

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2005 15:14 - 17 Feb 2016 14:24 #538 by nikos
Ευχαριστο το Bewitched ειδικα αν σου αρεσε η σειρα "η Μαγισσα" που παιζοταν παλια στην τηλεοραση (νομιζω παιζεται στη ΤV MΑΚΕΔΟΝΙΑ ακομα)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2005 16:41 #539 by Αντώνης Παπαθανασίου
Τελευταία ταινία που είδα ήταν ο Πόλεμος των Κόσμων, μου άρεσε αν και έχω την πεποίθηση πως η πρώτη εκτέλεση θα είναι καλύτερη :)

Απο σειρές, σήμερα ξεκίνησα τον τέταρτο κύκλο του 24, ενω περιμένω πως και πως να κυκλοφορήσει ο πέμπτος κύλος CSI :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2005 02:24 #550 by Alex
Παιδιά πηγαίνεται να δείτε το Sin City!Ανέλπιστα απολαυστικό.Από τους χαρακτηρες μέχρι την σκηνοθεσία και το σενάριο.Αψογη μεταφορα φοβερή υφή και αίσθηση!must see!!!

Intel i7 940 ASUS A6T-Deluxe Corsair DDR3 1333Mhz 12GB 2xSapphire 5870 1GB OC Vapor-X Crossfire OCZ 120GB Revodrive Coolermaster Cosmos RC-1000 Topower PowerBird 1100W Full Modular
EIZO S2401W 24'' TFT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2005 16:42 #575 by Σταύρος
Parolo pou phgainw polu suxna cinema auth thn fora exw na paw apo to War Of The Worlds pou einai dhl kai h teleutaia pou eida.


Btw Geonick enw sumfonw mazi sou gia thn Troia (apo ena shmeio kai meta htan tragika lathos ta gegonota) gia ton Mega Alexandro eisai lathos imo.Varieme na analusw mias kai exw epektathei sto thema se alla forum :P . Pantos apo pleuras istorias htan kata 95% swsth

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2005 01:01 #586 by nikos

mordred wrote: Παιδιά πηγαίνεται να δείτε το Sin City!Ανέλπιστα απολαυστικό.Από τους χαρακτηρες μέχρι την σκηνοθεσία και το σενάριο.Αψογη μεταφορα φοβερή υφή και αίσθηση!must see!!!


to eida , alla oxi sto cinema ... den mou arese ka8olou ... isws an hmoyn opados twn comics na moy arese :idea:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2005 01:18 #587 by Alex
Παιζει μεγάλο ρόλο που βλέπεις μια ταινία και υπό ποιες συνθήκες την βλέπεις...

Intel i7 940 ASUS A6T-Deluxe Corsair DDR3 1333Mhz 12GB 2xSapphire 5870 1GB OC Vapor-X Crossfire OCZ 120GB Revodrive Coolermaster Cosmos RC-1000 Topower PowerBird 1100W Full Modular
EIZO S2401W 24'' TFT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2005 03:16 #605 by Μάνος Γρυπάρης
Ναι αλλά μερικές ταινίες βρίσκονται στην κορυφή λόγω σκηνοθεσίας, ηθοποιών, εφέ, σεναρίου κτλ ακόμα κι αν ο άλλος δεν γνωρίζει την ιστορία. Βλέπε "Lord of the Rings". Οι περισσότεροι έμαθαν την υπόθεση εξαιτίας της ταινίας. Κι όμως όλοι την είδαν και είπαν τα καλύτερα λόγια.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification