Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποια περιφερειακά χρησιμοποιείτε?

20 Nov 2014 23:31 #152493 by john kalogeropoulos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2014 01:50 #154107 by Στέφανος Αμπαδιωτάκης
Μόλις σήμερα αγόρασα το Razer Blackwidow Ultimate 2013 ολοκαίνουριο με ζελατίνα μόνο 65 ευρώ!!!
Αυτά είναι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2014 02:20 #154108 by Γιώργος Κατσέλης
Επ καλορίζικο!Μεταχειρισμενο το πηρες?Ηθελα κι εγω να το παρω καποια στιγμη.Καλη τιμουλα.
Οταν το βγαλεις απο ζελατινα βαλε καμια photo να το δουμε μαζι με το mouse παρεουλα. :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Dec 2014 14:16 - 13 Dec 2014 14:17 #154159 by Στέφανος Αμπαδιωτάκης

gelf wrote: Επ καλορίζικο!Μεταχειρισμενο το πηρες?Ηθελα κι εγω να το παρω καποια στιγμη.Καλη τιμουλα.
Οταν το βγαλεις απο ζελατινα βαλε καμια photo να το δουμε μαζι με το mouse παρεουλα. :-)


οχι μεταχειρισμένο, ολοκαινουριο, απλά το πήρα απο μια αμερικάνικη βάση που δουλευει μια φίλη μου και μου λέει για προσφορες καμιά φορα
μόλις μου γυρίσουν τη ψηφιακή θα ανεβάσω και φώτο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2015 21:37 #155468 by Αγησίλαος Σιντόρης
www.roccat.org/Products/Gaming-Mice/ROCCAT-Lua/
Αγορασα προσφατα το roccat lua sta 27 ευρω και εχω να πω οτι ειναι πολυ καλο ποντικι σε προσιτη τιμη..Μεγαλη ταχυτητα,καθεται καλα στο δικο μου χερι χωρις βεβαια τα περιττα ,με μονο τα απαραιτητα για καποιον που δεν εχει και πολλες απαιτησεις απο ενα gaming mouse..

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2015 21:09 #155864 by Τάσος Μαραγκός
απο περιφερειακα εχω razer taipan,logitech 2.1 και ευελπιστω για razer deathstalker expert keyboard(τωρα εχω ενα παλιο logitech),απο οθονη εχω την Lg ips23l,headset razer kraken neon (red).
το pc build εχει αναφερεθει στο αναλογο post.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 23:27 #163722 by Άκης Ζαχαριάδης
Headset Natec Genesis HX77 Gaming Headset 5.1



Πληκτρολόγιο Natec Genesis RX33 usb gaming, άλλα σύντομα ετοιμάζομαι για το razer ultimate 2014



Mouse Natec Genesis GX68 Profesonal Laser 3400DPI

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2018 14:29 #211321 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Vertagear Racing PL4500 RGB Gaming chair


Η Vertagear ανακοίνωσε την κυκλοφορία της gaming chair PL4500 με φωτισμό LED/RGB.

Ο φωτισμός RGB αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι του ενδιαφέροντος των gamers στα περιφερειακά τους και οι εταιρείες που κατασκευάζουν προϊόντα gaming το γνωρίζουν πολύ καλά. Πλέον έχουμε μητρικές, κάρτες γραφικών, θήκες και αξεσουάρ που φωτίζονται με εκατομμύρια διαφορετικά χρώματα. Πλέον δεν ξεφεύγουν ούτε οι gaming καρέκλες.

Η πρωτοβουλία της Vertagear φέρνει το μοντέλο PL4500 RGB, μια gaming chair που ανακοινώθηκε στην έκθεση CES. Αποτελεί κομμάτι της σειράς Racing της εταιρείας και αυτό που την κάνει εντυπωσιακή είναι οι δύο τρύπες που έχει στην πλάτη που καλύπτονται από φώτα. Λειτουργεί με μπαταρίες τις οποίες μπορείτε να αντικαταστήσετε, ενώ η εταιρεία δήλωσε πως η καρέκλα μπορεί να παραμείνει αναμμένη συνεχώς και να αλλάζει χρώματα για περίπου 30 ώρες. Το κάτω μέρος της καρέκλας έχει επίσης φωτισμό.

Όσον αφορά την αλλαγή χρωμάτων η καρέκλα PL4500 RGB έχει ενσωματωμένο σύστημα NZXT CAM. Μέσα από αυτό, η καρέκλα αναγνωρίζει το πότε έχει συνδεθεί με κάποιο υπολογιστικό σύστημα και θα επιτρέπει την επεξεργασία των χρωμάτων και των εφέ τους. Όλα αυτά γίνονται ασύρματα, απλά και μόνο συνδέοντας ένα USB στον υπολογιστή σας.

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα η τιμή της PL4500 RGB ωστόσο γνωρίζουμε πως θα είναι διαθέσιμο την άνοιξη.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2018 15:36 - 24 Feb 2018 01:48 #212786 by sokin13
mouse: motospeed v30
keyboard: motospeed ck104
headset: ακομα δεν εχω αποφασισει ισως παω για motospeed h60 αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Αλλες επιλογες Plantronics Rig 500HS η σε κατι πιο ακριβο Creative Gaming Headset H7 Tournament Soundblaster X

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2018 22:51 #219313 by Axilleas Loizidis
Genesis μονο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification