Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS Vita: Νέες ειδήσεις

20 Nov 2010 12:04 #84483 by Μάνος Γρυπάρης


Διαβάστε την παρουσίαση του GameWorld

Κυκλοφορεί στην Ευρώπη από τις 22 Φεβρουαρίου 2012.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 18:51 #84520 by rafor
Πολυ ενδιαφερον.Το θεματακι με τους 2 αναλογικους μοχλους, μου αρεσει παρα πολυ και μας θυμιζει λιγακι χειριστηριο του PS!Το οτι εχει μικροφωνο και καμερα (και το wireless που υπαρχει ηδη απο το PSP),λογικα θα προσθεσουν καποια εφαρμογη τυπου MSN,Skype,Yahoo , ωστε να τα αξιοποιησουν στο επακρο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 18:56 #84522 by Μπάμπης Χαραλάμπους

rafor wrote: Πολυ ενδιαφερον.Το θεματακι με τους 2 αναλογικους μοχλους, μου αρεσει παρα πολυ και μας θυμιζει λιγακι χειριστηριο του PS!Το οτι εχει μικροφωνο και καμερα (και το wireless που υπαρχει ηδη απο το PSP),λογικα θα προσθεσουν καποια εφαρμογη τυπου MSN,Skype,Yahoo , ωστε να τα αξιοποιησουν στο επακρο!


Το PSP εχει ήδη skype

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:04 #84524 by rafor
Ενταξει, δεν το ηξερα...Ξερουμε τιποτα για το μεγεθος του???(ή εστω για τις ιντσες τις οθονης)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:05 #84525 by Μπάμπης Χαραλάμπους

rafor wrote: Ενταξει, δεν το ηξερα...Ξερουμε τιποτα για το μεγεθος του???(ή εστω για τις ιντσες τις οθονης)


Όχι. Το μονο που ξέρουμε ειναι οτι θα έχει HD οθόνη ενώ το τελικό του design δεν θα ειναι αυτο που βλέπουμε στην εικονα καθως υπάρχουν προβλήμματα υπερθερμανσης.

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:13 #84529 by rafor
Καλως, απλα ρωτησα , γιατι περαν απο ευχρηστη συσκευη , θα ηταν πολυ καλο, για τους τιτλους που μπορει να υποστηριξει, να εχει και μεγαλυτερη οθονη, ωστε το παιχνιδι να γινεται και πιο διασκεδαστικο.Οσο για την υπερθεμανση που ανεφερες πανω, ειναι λιγακι δυσκολο να βαλουν καποιο μικρο ανεμιστηρακι ή συστημα ψυξης, καθως δεν υπαρχουν σε τετοιο μεγεθος...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:14 #84530 by Μπάμπης Χαραλάμπους

rafor wrote: Καλως, απλα ρωτησα , γιατι περαν απο ευχρηστη συσκευη , θα ηταν πολυ καλο, για τους τιτλους που μπορει να υποστηριξει, να εχει και μεγαλυτερη οθονη, ωστε το παιχνιδι να γινεται και πιο διασκεδαστικο.Οσο για την υπερθεμανση που ανεφερες πανω, ειναι λιγακι δυσκολο να βαλουν καποιο μικρο ανεμιστηρακι ή συστημα ψυξης, καθως δεν υπαρχουν σε τετοιο μεγεθος...


Ναι, για αυτο κοιτάνε να αλλαξει ο σχεδιασμος της συσκευης. Γιατι αφού δεν μπορει να μπει ανεμιστηράκι πρεπει με κάποιο άλλο τρόπο η κονσόλα να μην ψήνεται.

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:18 #84531 by rafor
Το θεμα ειναι να μην μειωσουν τις δυνατοτητες της συσκευης και στο τελος παλι αυτοι που θα το αγορασουν θα βγουν ζημειωμενοι...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2010 19:21 #84533 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Η sony θα βγει ζημιωμένη οχι εμείς. Υπάρχει και το 3ds. :wink:

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2010 04:10 #84685 by Avenger_Seraphim
Εγώ το μόνο που θέλω απο το PSP 2 είναι να ειναι συμβατό και με τα παλιά παιχνιδια. Η Σόνυ αν το κάνει αυτο, δεν θα βγει χαμένη! Υπάρχουν παιχνίδια που θα ήθελαν πολλοι να παιξουν (Kingdom hearts, God of war, Metal Gear, Final Fantasy).

Επίσης, θα ήθελα να μην ειναι Download only.θέλα κανονικά να αγοράζω το παιχνίδι και να εχω το κουτακι κλπ :Ρ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification