Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Αγορές: Δείξτε μας games/hardware/software που αγοράσατε

24 Dec 2017 19:44 #210485 by Aνέστης Αδαμίδης
PS4 Pro 1TB + Star Wars Battlefront 2 + Assassin's Creed Origins = 399€

Η καλύτερη προσφορά που βρήκα αυτή την περίοδο για την έκδοση Pro. Είδα και κάτι άλλες, εκείνες όμως ήταν για Slim και δεν το ήθελα. Καλά Χριστούγεννα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Dec 2017 08:20 #210801 by A
Καλημέρα παιδιά! Πήρα το AC Origins, όποιος θέλει δίνει συμβουλές.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Dec 2017 11:28 #210813 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Συμβουλές πάνω στο παιχνίδι εννοείς; Δηλαδή tips/hints; Ή σε κάτι άλλο;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Dec 2017 11:52 #210818 by A

Shikabane_Hime7 wrote: Συμβουλές πάνω στο παιχνίδι εννοείς; Δηλαδή tips/hints; Ή σε κάτι άλλο;


Πάνω στο παιχνίδι ναι, λίγα tipsακια θέλω!

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Dec 2017 11:10 #210836 by A
Να δούμε τι θα πρωτοπαίξουμε με τόσες αγορές!
Τσίμπησα και το cod wwii

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jan 2018 10:26 #210895 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

efane wrote:

Shikabane_Hime7 wrote: Συμβουλές πάνω στο παιχνίδι εννοείς; Δηλαδή tips/hints; Ή σε κάτι άλλο;


Πάνω στο παιχνίδι ναι, λίγα tipsακια θέλω!


Μερικά χρήσιμα που βρήκα:

1) Αν χρειάζεσαι supplies για crafting μπορείς να βρεις μέσω του αετού άμαξες που μεταφέρουν πράγματα για να τις κλέψεις.
2) Να χρησιμοποιείς πάντα την ικανότητα Animus Scan για να μη σου ξεφεύγουν μυστικά
3) Μπορείς να ρίχνεις φλεγόμενα βέλη για extra damage βάζοντας, ενώ στοχεύεις με το τόξο, την μύτη του βέλους σε πηγή φωτιάς πχ πυρσό.
4) Πολλά αντίπαλα camps έχουν φυλακισμένα άγρια ζώα, μπορείς να τα ελευθερώνεις για να γίνεται χαμός!
5) Ο αετός δεν έχει όριο στο που μπορεί να πετάξει οπότε τον στέλνεις όσο πιο νωρίς μπορείς για να αποκαλυφτεί ο χάρτης όσο πιο γρήγορα γίνεται.
6) regeneration & parry είναι OP ικανότητες, τις ξεκλειδώνεις το συντομότερο. Το ίδιο ισχύει και για τα sleep darts.

Αυτά τα λίγα, δυστυχώς δεν το έχω παίξει ακόμα για να βοηθήσω περισσότερο.
The following user(s) said Thank You: A

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jan 2018 13:44 #210897 by Aνέστης Αδαμίδης
Να και μια φωτογραφία με τους "περσυνούς" επισκέπτες. Το Τάγμα πρέπει να με έχει βάλει στο μάτι νομίζω...
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Αγγελική Γοργορίνη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jan 2018 15:15 #210898 by Angel
Καλή χρονιά αγορίνες και μεγειές!Κανείς δεν παίρνει το Battlefront στο PC....For ever alone :( :(

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jan 2018 16:56 #210949 by A

Shikabane_Hime7 wrote:

efane wrote:

Shikabane_Hime7 wrote: Συμβουλές πάνω στο παιχνίδι εννοείς; Δηλαδή tips/hints; Ή σε κάτι άλλο;


Πάνω στο παιχνίδι ναι, λίγα tipsακια θέλω!


Μερικά χρήσιμα που βρήκα:

1) Αν χρειάζεσαι supplies για crafting μπορείς να βρεις μέσω του αετού άμαξες που μεταφέρουν πράγματα για να τις κλέψεις.
2) Να χρησιμοποιείς πάντα την ικανότητα Animus Scan για να μη σου ξεφεύγουν μυστικά
3) Μπορείς να ρίχνεις φλεγόμενα βέλη για extra damage βάζοντας, ενώ στοχεύεις με το τόξο, την μύτη του βέλους σε πηγή φωτιάς πχ πυρσό.
4) Πολλά αντίπαλα camps έχουν φυλακισμένα άγρια ζώα, μπορείς να τα ελευθερώνεις για να γίνεται χαμός!
5) Ο αετός δεν έχει όριο στο που μπορεί να πετάξει οπότε τον στέλνεις όσο πιο νωρίς μπορείς για να αποκαλυφτεί ο χάρτης όσο πιο γρήγορα γίνεται.
6) regeneration & parry είναι OP ικανότητες, τις ξεκλειδώνεις το συντομότερο. Το ίδιο ισχύει και για τα sleep darts.

Αυτά τα λίγα, δυστυχώς δεν το έχω παίξει ακόμα για να βοηθήσω περισσότερο.


Να σαι καλά αγορίνα!!! Τι λίγα πλάκα κάνεις; Μια χαρά τα βρίσκω. Ελπίζω αύριο να βρω χρόνο να ξεκινήσω γιατί στο install το έχω ακόμα. Thanks!!!

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 20:06 #211113 by Aνέστης Αδαμίδης
Βρήκα μια καλή τιμή και έχω κάνει κράτηση από το astrongameclub για το bundle Heavy Rain/Beyond: Two Souls στα 30€. Τώρα πότε θα πάω να το πάρω, ένας Θεός το ξέρει με τα χάλια που έχω...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification