Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Αγορές: Δείξτε μας games/hardware/software που αγοράσατε

19 Apr 2017 22:11 #197150 by A

Asxetoss wrote: Το έβλεπα πολλές μέρες με την τόσο μειωμένη τιμή και δεν αντιστάθηκα οπότε το Πάσχα μου έκανα δώρο την κονσολα της microsoft.Αυτό που με έκανε περισσότερο να αγοράσω και αυτή την κονσολα ήταν η υπηρεσία της live gold μιας και θα ξέρω πως κάθε μήνα θα έχω 2 παιχνιδια για να ασχοληθώ ,κάτι που με το ps4 δεν θα μπορέσω να έχω όπως φαίνεται.


Καλό κάψιμο φίλε. Εγώ απο την στιγμή που έβαλα την υπηρεσία την κρατώ ενεργή για τρίτο χρόνο. Συμφέρει και θα παίζεις και δυο games του Xbox 360, κάποια αξίζουν προσοχής! ;-)

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Apr 2017 13:16 #197311 by Δημήτρης Βουρβαχάκης
Να είστε καλά παίδες ,σίγουρα θα παραμείνει ενεργή η gold ετήσια μετά την λήξη αυτής που είχα σαν δώρο με την αγορά . Σήμερα λέω να ασχοληθώ για πρώτη μέρα καλά με την κονσολα .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2017 05:47 #198163 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Επειδή πιστεύω ότι σε κάθε genre υπάρχουν ορισμένα παιχνίδια που απλά δεν γίνεται να μην τα έχεις παίξει, προχώρησα στην αυτονόητη κίνηση:









Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 May 2017 18:09 #198442 by A
Σχεδόν ένα χρόνο μετά την κυκλοφορία του το τσίμπησα σε steelbook edition.



"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 15:15 #198620 by A
το πήρα απο το store της κονσόλας. Πρέπει να συνδέσω το Kinect πρώτα και απο βδομάδα που θα έχω χρόνο θα το δοκιμάσω.


"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 May 2017 15:21 #198621 by Georgios Manolis
Η 1060 που πήρα προχθές.Προβλέπεται γερό κάψιμο!



The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 May 2017 18:50 #198968 by Νικολής Ασημάκης
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 May 2017 19:24 - 25 May 2017 19:25 #198969 by Angel

the_prophet1987 wrote: Η 1060 που πήρα προχθές.Προβλέπεται γερό κάψιμο!



Ελπίζω να προτίμησες την 6Gb αντί την 3αεα γιατί η διαφορά είναι μικρή χρηματικά αλλά θα σου βγάλει περισσότερο value η 6άρα.Οπως και να χει καλό κάψιμο.Και εγώ 1060 έχω αλλά της Asus.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jun 2017 21:45 #199480 by Angel
Σήμερα έκανα προ-παραγγελία το Senua's Sacrifice για το οποίο περίμενα ανακοίνωση πολλούς μήνες τώρα.Ελπίζω να μην με απογοητεύσει αν και δεν το νομίζω.Μόνο μικρή διάρκεια φοβάμαι οτι θα έχει αλλά αμα είναι ποιοτική δεν θα με πειράξει ιδιαίτερα.Επίσης πήρα και το Witcher 3 GOTY Edition απο έκπτωση στο steam και πραγματικά χαίρομαι τα λεφτά που έδωσα.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification