Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

User Reviews: Γράψτε το δικό σας!

05 Sep 2016 13:47 #187190 by Νικολής Ασημάκης
Review μου για το Darkest Dungeon.

www.gameworld.gr/component/content/article/190-games/23942-darkest-dungeon

Disclaimer: Υπάρχει πιθανότητα να μη βγάζει 100% νόημα, γιατί πορώθηκα να γράψω όσο περισσότερα γίνεται, χωρίς όμως να φτάνει σε μέγεθος δισέλιδων review, και δεν ξέρω αν θα γίνουν κατανοητά. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Sep 2016 23:03 #187722 by Γιώργος Φιλίππου
Έγραψα επιτέλους το user review μου για το The Witcher 3:Wild Hunt.Το έπος της CD Projekt RED.
Το μεγαλύτερο review μου μέχρι τώρα.
www.gameworld.gr/reviews/discussions/review?id=32053


Αξέχαστες παιχνιδάρες:The Witcher 3:Wild Hunt , Metal Gear Solid V:The Phantom Pain, Metal Gear Solid 4:Guns Of The Patriots ,Uncharted 4:A Thief's End και Pro Evolution Soccer 2012.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2016 12:38 #189250 by Πιέρρος Φουστέρης
Νέο user review, μετά από αρκετό καιρό. Ήρθε η σειρά του Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ! Σημείωση: υπάρχουν κάποια λαθάκια που τα παρατήρησα αφού postαρα το user review και είδα πως το "Edit" δεν λειτουργεί. Το ανέφερα στους developers, αλλά θέλω να ρωτήσω και εσάς αν σας έχει συμβεί και, αν ναι, πότε (πριν ή μετά το upgrade του site/forum).

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2016 12:14 #189611 by Νικολής Ασημάκης
Νέο user review και από μένα, για το Civilization VI .

Και μια απορία. Μετά το update δεν μπορώ να βρω τη συνολική λίστα με τα τελευταία user reviews. Που είναι;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2016 17:16 - 22 Nov 2016 17:25 #189624 by Πιέρρος Φουστέρης

Zaratoth wrote: Μετά το update δεν μπορώ να βρω τη συνολική λίστα με τα τελευταία user reviews. Που είναι;

Αν ανοίξεις το tab των Reviews ( www.gameworld.gr/reviews ), στην κάτω πλευρά της οθόνης θα εμφανιστεί μία μπάρα με τα Top reviews (αυτού του έτους), τα Top reviews (βάσει user score) και τα τελευταία User Reviews. Ξεκινάνε από πάνω προς τα κάτω.
Επίσης, να πω πως το θέμα με το edit των user reviews διορθώθηκε, οπότε μπορείτε να κάνετε κανονικά τα edit σας. Αν δεν πιάνει, δοκιμάστε να κάνετε clear cache και cookies στον browser σας.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2016 17:45 #189625 by Νικολής Ασημάκης

DoUzOs wrote:

Zaratoth wrote: Μετά το update δεν μπορώ να βρω τη συνολική λίστα με τα τελευταία user reviews. Που είναι;

Αν ανοίξεις το tab των Reviews ( www.gameworld.gr/reviews ), στην κάτω πλευρά της οθόνης θα εμφανιστεί μία μπάρα με τα Top reviews (αυτού του έτους), τα Top reviews (βάσει user score) και τα τελευταία User Reviews. Ξεκινάνε από πάνω προς τα κάτω.


Ωραίος! Ευχαριστώ πολύ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2016 13:22 #190972 by Νικολής Ασημάκης
Έγραψα σήμερα review για το Tomb Raider (2013) με αφορμή τον τερματισμό μου του Rise. Θα ακολουθήσει και για αυτό κάποια στιγμή. Το παρόν review είναι εδώ .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2017 12:59 - 09 Jan 2017 20:40 #192030 by Aνέστης Αδαμίδης
Έγραψα κι εγώ το πρώτο μου review για το Uncharted 2 . Είμαι σίγουρος ότι όλοι (οι περισσότεροι) το έχετε παίξει, αλλά θα εκτιμούσα μερικά λόγια για βελτιώση στο μέλλον.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Feb 2017 21:45 #194107 by Νικολής Ασημάκης
Review μου για το αρκετά παλιό πλέον Catherine . Πολύ γαμάτο παιχνίδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification