Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

User Levels

06 Nov 2012 13:18 #114635 by Νικολής Ασημάκης
Αν δεν σου κάνει κόπο, κάνε ένα γενικό edit το πρώτο ποστ του τόπικ γιατί με τόσες αλλαγές ψιλοέχασα τη μπάλα.

(edit) Α και χαζεύοντας παρατήρησα κάτι ακόμα. Από την πρώτη στιγμή που είδα τους κανόνες μου δημιουργήθηκε η αίσθηση ότι ρίχνουν τον τομέα του φόρουμ σε σχέση με τον τομέα των άρθρων και των profile. Είπα να μην το σχολιάσω εξ'αρχής και να το αφήσω να δω πως θα δουλέψει. Τώρα κοίταζα το προφίλ του vasiliskamakisgr που μέσα σε δυο μήνες να σκαρφαλώσει στα δυσθεώρητα 27 λέβελ (και μπράβο του του παιδιού). Κοίταξα τα ποστ του στο φόρουμ. Μόλις 11. Και αυτό πιστεύω είναι μια καλή απόδειξη. Και άλλοι στο μέλλον πιθανώς να ακολουθήσουν αυτή την τακτική. Δεν λέω, δώθηκε μεγάλη κίνηση στα άρθρα καθώς και στο σχετικά νεοσύστατο profile system, αλλά αξίζει να ρίχνουμε μια από τις βασικές λειτουργίες που κράτησαν το site ζωντανό τόσα χρόνια (από Gamesradio εποχής), το φόρουμ; Δεν έχω να προτείνω αυτή τη στιγμή κάποια αλλαγή, αλλά θα το έχω στο μυαλό μου να προτείνω κάτι λειτουργικό. Κάποιους bonus πόντους για τα ποστ στο φόρουμ (με το όριο λέξεων που υπάρχει βέβαια. Όχι να γράφεις ένα "lol" και να οι δωρεάν πόντοι).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2012 21:37 #114674 by Γιάννης Νικολάκης
κατα την γνωμη μου πρεπει να αξιζει περισοτερους ποντους ενα αρθρο στα blogs διοτι εγω πρωσοπικα αφηερωσα 1 ωρα για να γραψω κατι και κερδισα μονο 4 ποντους, ενω θα μπορουσα απλος να γραψω 4 σχολια σε groups.

Μια αποψη λεω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2012 18:14 #114809 by Μάνος Γρυπάρης

Zaratoth wrote: Αν δεν σου κάνει κόπο, κάνε ένα γενικό edit το πρώτο ποστ του τόπικ

Updated.

Zaratoth wrote: (edit) Α και χαζεύοντας παρατήρησα κάτι ακόμα. Από την πρώτη στιγμή που είδα τους κανόνες μου δημιουργήθηκε η αίσθηση ότι ρίχνουν τον τομέα του φόρουμ σε σχέση με τον τομέα των άρθρων και των profile. Είπα να μην το σχολιάσω εξ'αρχής και να το αφήσω να δω πως θα δουλέψει. Τώρα κοίταζα το προφίλ του vasiliskamakisgr που μέσα σε δυο μήνες να σκαρφαλώσει στα δυσθεώρητα 27 λέβελ (και μπράβο του του παιδιού). Κοίταξα τα ποστ του στο φόρουμ. Μόλις 11.

Σε καμία περίπτωση δεν "ρίχνουμε" το forum κι αυτό φαίνεται από τους 2 πόντους εμπειρίας που κερδίζονται από το νέο topic. Το Community είναι εξίσου σοβαρός τομέας.

Αλλά μιας και το συζητήσαμε ακόμη περισσότερο, από σήμερα θα προστίθεται 1 πόντος (αντί για 2) για κάθε νέο βίντεο που θα προστίθεται στο Community.

genaric wrote: κατα την γνωμη μου πρεπει να αξιζει περισοτερους ποντους ενα αρθρο στα blogs διοτι εγω πρωσοπικα αφηερωσα 1 ωρα για να γραψω κατι και κερδισα μονο 4 ποντους, ενω θα μπορουσα απλος να γραψω 4 σχολια σε groups.

Μια αποψη λεω.

Δεκτό γι' αυτό και το αυξήσαμε στους 10 πόντους.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Feb 2013 22:34 #120366 by Vasilis
Replied by Vasilis on topic User Levels
Για να παρουμε τα xp points απο ενα τουρνουα που πηραμε μερος (π.χ. σε τουρνουα στη κοπη της πιτας στο superfly) θα πρεπει να το δηλωνουμε σε καποιο topic?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Feb 2013 11:16 #120374 by Θοδωρής Κώτσελας

Marv wrote: Για να παρουμε τα xp points απο ενα τουρνουα που πηραμε μερος (π.χ. σε τουρνουα στη κοπη της πιτας στο superfly) θα πρεπει να το δηλωνουμε σε καποιο topic?

ναι.εδω www.gameworld.gr/forum/57/12591? ... ead#unread

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 10:10 #120427 by Vasilis
Replied by Vasilis on topic User Levels

theonirvana wrote:

Marv wrote: Για να παρουμε τα xp points απο ενα τουρνουα που πηραμε μερος (π.χ. σε τουρνουα στη κοπη της πιτας στο superfly) θα πρεπει να το δηλωνουμε σε καποιο topic?

ναι.εδω www.gameworld.gr/forum/57/12591? ... ead#unread


thank u!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 12:58 #120431 by Θοδωρής Κώτσελας

Marv wrote:

theonirvana wrote:

Marv wrote: Για να παρουμε τα xp points απο ενα τουρνουα που πηραμε μερος (π.χ. σε τουρνουα στη κοπη της πιτας στο superfly) θα πρεπει να το δηλωνουμε σε καποιο topic?

ναι.εδω www.gameworld.gr/forum/57/12591? ... ead#unread


thank u!

να σαι καλα φιλε!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 17:34 #120460 by Γιάννης Νικολάκης
μια ερωτηση. τα xp απο την κοπή της πιτας θα μετρήσουν και στον διαγωνησμό που τρέχει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 17:40 #120462 by Μάνος Γρυπάρης

genaric wrote: μια ερωτηση. τα xp απο την κοπή της πιτας θα μετρήσουν και στον διαγωνησμό που τρέχει.

Όχι.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2013 17:59 #120465 by Γιάννης Νικολάκης

Manos wrote:

genaric wrote: μια ερωτηση. τα xp απο την κοπή της πιτας θα μετρήσουν και στον διαγωνησμό που τρέχει.

Όχι.


οκ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification