Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Uncharted 4

25 Feb 2016 16:27 #177120 by Κατερίνα Μαρίνου
Δεν ειναι ασχημη ιδεα αυτη. Αν βρεθει καποιο μαγαζι για μαζικη αγορα του καινουριου παιχνιδιου σε τιμη προσιτη ας το κανουμε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2016 23:16 #177149 by Myrmidon
Replied by Myrmidon on topic Uncharted 4

fits79 wrote: Δεν ξερω αν εχει αναφερεθει ξανα αλλα τι λετε να κανονισουμε καποιο powerbuy του παιχνιδιου μιας και στατναρ θα θελουν να το αγορασουν παρα πολλοι με αποτελεσμα αν ενωσουμε ολες τις αγορες σε μια ψστε να καταφερουμε μια πολυ καλυτερη τιμη ανα μοναδα(Retail disc).

Τι λετε ειναι εφικτο κατι τετοιο?


Αμφιβάλω. Βλέπεις δεν είναι πίτσες. Καλύτερα περίμενε κανένα Steam sales. Oops sorry ξέχασα εσείς στις κονσόλες δεν έχετε τέτοια. Κρίμα. Πάω να παίξω στο PC που πεθαίνει κιόλας.Πεθαίνει στα sales :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2016 23:49 #177152 by Grigoris
Replied by Grigoris on topic Uncharted 4
Ναι πηγαινε να παιξεις στο 400 ευρω pc σου. Ωχ ξεχασα δεν υπαρχει gaming-pc με 400 ευρω.

Μην το κανουμε vs το τοπικ.
Αν θες vs υπαρχει το σωστο τοπικ ξερεις.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Feb 2016 01:02 #177155 by Κατερίνα Μαρίνου
Τα pc πεθαινουν τραγουδωντας. :lol: Ασχετο με το θεμα αλλα μιας και αναφερθηκε ας το παρει το ποταμι. Εχω φαει ολα τα λεφτα μου στις αναβαθμισεις του (πεθαμενου) pc που τωρα δεν εχω να βαλω συνδρομη για το αγαπημενο μου ps4. Πρεπει να μαζεψω παλι τιποτα στην ακρη για το Uncharted που το εχω στις προτεραιοτητες. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Feb 2016 18:04 #177182 by Myrmidon
Replied by Myrmidon on topic Uncharted 4

Mystique wrote: Τα pc πεθαινουν τραγουδωντας. :lol: Ασχετο με το θεμα αλλα μιας και αναφερθηκε ας το παρει το ποταμι. Εχω φαει ολα τα λεφτα μου στις αναβαθμισεις του (πεθαμενου) pc που τωρα δεν εχω να βαλω συνδρομη για το αγαπημενο μου ps4. Πρεπει να μαζεψω παλι τιποτα στην ακρη για το Uncharted που το εχω στις προτεραιοτητες. ;)



Μήπως να ζητούσες αύξηση ή να έβρισκες καλύτερη δουλειά;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Feb 2016 18:03 #177243 by Κατερίνα Μαρίνου
Ειναι δυσκολα τα πραγματα στην αγορα εργασιας. ;) Αλλα ας μην ξεφυγουμε και απ'το θεμα μας που ειναι ο Nathan και οι καινουριες περιπετειες του. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Mar 2016 20:50 #178573 by Marios Ntallaris
Replied by Marios Ntallaris on topic Uncharted 4
Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον video από την διαδικασία παραγωγής του Uncharted 4.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Apr 2016 17:35 #180683 by ΣΤ
Replied by ΣΤ on topic Uncharted 4
Άγνωστος αριθμός αντιτύπων του Uncharted 4 εκλάπησαν κατά την μεταφορά τους, σύμφωνα με την Sony.
Στο post του o Shuhei Yoshida προειδοποιεί τους φαν να προσπαθήσουν να αποφύγουν πιθανά spoilers λέγοντας πως "Όπως στα περισσότερα games της Naughty Dog έτσι και στο Uncharted 4 η πλοκή αποτελεί μεγάλο κομμάτι της εμπειρίας. Για τον λόγο αυτό θέλουμε να σας προειδοποιήσουμε για τα πιθανά spoilers που θα δημοσιεύσουν όσοι έχουν πρόσβαση στα αντίτυπα που εκλάπησαν. Μια πολύ ταλαντούχα ομάδα έχει δουλέψει σκληρά για να δημιουργήσει την νέα περιπέτεια του Nathan Drake και θα σας παρακαλούσαμε να μην χαλάσετε την εμπειρία αυτής αγοράζοντας αντίτυπα πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού. Θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι θα κάνουμε τα πάντα για να σας προστατεύσουμε από τα πιθανά spoilers."
Διαβάστε ολόκληρη την είδηση εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 May 2016 00:56 - 04 May 2016 00:58 #180878 by Μάνος Γρυπάρης
Παίζω ήδη το Uncharted 4 και θα ανεβάσω review αυτή την Πέμπτη 5 Μαϊου στις 10 το πρωί.

Επειδή οι δημοσιογράφοι δεσμευόμαστε με embargo μέχρι την παραπάνω ημερομηνία, δεν μπορώ να πω το οτιδήποτε μέχρι να ανέβει το review. Αμέσως μετά κι επειδή το Uncharted 4 είναι ως γνωστόν το pio πολυαναμενόμενο PS4 exclusive θα μπορώ να απαντήσω σε κάθε απορία σας, αν διαβάσετε το review και δεν σας κάλυψε σε ορισμένα σημεία.

Το παιχνίδι κυκλοφορεί επίσημα την Τρίτη 10 Μαϊου, ωστόσο είμαι σίγουρος ότι θα μπορέσετε να το βρείτε τουλάχιστον μία ημέρα νωρίτερα σε πολλά καταστήματα. Επίσης υπάρχει κι ένα embargo για τα gameplay videos και τα livestreams που λήγει Δευτέρα 9 Μαϊου στις 17:00. Επειδή θα πρέπει την Δευτέρα να ανεβάσουμε την τηλεοπτική εκπομπή Users, θα συμβούν δύο ενδεχόμενα.
Α)Θα παίξουμε το παιχνίδι στην εκπομπή και θα ανέβει η εκπομπή την Δευτέρα στις 17:00.
Β)Η εκπομπή θα ανέβει κανονικά Δευτέρα στις 14:00 και 3 ώρες μετά, στις 17:00, θα ανεβάσουμε το πρώτο μέρος του αναλυτικού μας walkthrough στο μέγιστο επίπεδο δυσκολίας.

Επίσης όσοι θα το αγοράσετε από την 1η ημέρα να ξέρετε ότι Τετάρτη 11 Μαϊου 22:00-00:00 θα έχουμε multiplayer livestream! Επομένως κανονίστε να τα πούμε online.

Δηλώστε συμμετοχή σε αυτό το forum topic

Media Kit
Το μόνο που μπορώ να δείξω μέχρι τις 5 Μαϊου είναι το media kit που έστειλε η Sony αποκλειστικά σε συγκεκριμένα gaming sites. Έτσι για να ψηθείτε ρε παιδί μου. :)


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2016 21:58 #180948 by Tony
Replied by Tony on topic Uncharted 4
Διάβασα το Review για το Uncharted 4 και απ'ό,τι βλέπω , μάλλον πρόκειται για καλό παιχνίδι.
Ωστόσο , είχα σοβαρό πρόβλημα με τα προηγούμενα Uncharted(τα έχω παίξει όλα και έχω τερματίσει το 2 και το 3) :
Το gunplay μου φαίνεται πολύ μέτριο( δε μπορώ καν να το συγκρίνω με το Shooting άλλων third-person όπως tomb raider 2013 , watch dogs , gears of war , the division κ.ά) Δεν ξέρω ακριβώς γιατί , αλλά αυτός είναι ένας λόγος που δεν δηλώνω φαν της σειράς ( πιθανόν παραξενιά δικιά μου και άλλων ελάχιστων).
Επειδή πρόκειται σίγουρα στο μέλλον να πάρω και ps4 ( όταν λήξει αυτή η γενιά και η τιμή του θα είναι 150 ευρώ - κάτι που βλέπω να συμβαίνει σε 4 χρόνια λόγω του Hardware) , θα΄θελα να ξέρω αν το shooting με κάποιο τρόπο έχει αλλάξει.
Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνει κανείς. :blush:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification