Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

World of Warcraft: Warlords of Draenor

13 Oct 2014 12:40 #150380 by Spyros Stampolas
Οντας πληρως απογοητευμενος απο τα προηγουμενα 2 expansion του WoW,ειλικρινα δεν εχω ουδεμια ορεξη να ξαναμπω στο ιδιο τριπακι να ξαναπαιξω...Κατα τη γνωμη μου,το παιχνιδι εχει γινει ΤΟΣΟ ευκολο,σε επιπεδο χαζομαρας!Δεν υπαρχει challenge!Εχει απλουστευτει τοσο πολυ,που δε χρειαζεται καποιο ιδιαιτερο skill για να παιξει καποιος το οποιοδηποτε class!Πες τε με ηλιθιο,αλλα μου λειπουν οι παλιες καλες μερες του TBC και του WotLK.Τοτε τουλαχιστον μπορουσες να ξεχωρισεις τον καλο απο τον μετριο παιχτη.Πλεον κυκλοφορουνε ολοι με Legendary(WTF!!!) και κοκορευονται!!!Ποιο το νοημα σε αυτο;;;Υποτιθεται οτι το οποιοδηποτε Legendary ηταν για τους ελαχιστους και εδειχνε οτι πραγματικα το εχεις ΛΙΩΣΕΙ και σου αξιζε να εχεις το Shadowmourne πχ(στο server που επαιζα κυκλοφορουσαν μονο 2!Ενα απο horde και ενα απο alliance).
Για εμενα το παιχνιδι εχει φαει πλεον τα ψωμια του.Και δεν ειμαι μονο εγω που το λεω,αλλα αλλοι κοντα 6 εκατομμυρια ατομα που σταματησαν να παιζουν WoW(Απο τα 14+ εκατομμυρια active accounts τωρα εαν θυμαμαι καλα εχει κοντα στα 8 και συνεχεια μειωνεται ο αριθμος)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2014 20:14 #150387 by Petros Kitsaras
Δεκτέι η αποψή σου και συμφωνώ ως ένα βαθμό αλλά όχι 100%. Το παιχνίδι ναι έχει γίνει ποιο βατό για τους περισότερους αλλά υπάρχει ακόμα Challenge για τους λίγους. Το ότι όλοι φορούν Legendary ή Epic δεν σημαίνει πια τίποτα. Εξαρτάτε πόσο καλο Gear έχεις και πόσο iLvl έχεις πλέων. Δηλαδή ένας που κάνει απλο LFR το οποίο ειναι Theme park μπροστά στα Raids με κανονικό Guild. Θα συμφωνίσω ότι το MoP δεν ήταν επιτυχημένο και είχα πολλά λάθει αλλα μη ντα ισοπεδώνεις όλα. Το Wow ηταν και θα είναι ένα αξιόλογο παιχνίδι που θα προσφέρει διασκέδαση και ευχαρίστηση με το Content που προσφέρει. Ναι έχει χάσει πολλα τα τελευταια χρώνια αλλα εξακολουθεί να είναι fun. Και αν δεν σου προσφέρει Challenge ένα παιχνίδι δεν φταιει πάντα το παιχνίδι αλλα εσυ ο ίδιος γιατί ας πούμε και άλλα παιχνίδια δεν είναι challenging αλλά εσυ ο ίδιος φτιάχνεις challenges για να γίνεις καλύτερος απο τον άλλον. Μπορεί να έχετε το ίδιο Gear αλλα εσυ ξέρεις να παίζεις καλύτερα τον χαρακτήρα και αν όντος θέλεις challenge βρες ένα Hardcore Guild και κάνε όλα τα Raids σε Heroic και παραπάνω δυσκολία και αν είναι εύκολο αυτό τότε οκ σε παραδέχομαι αλλά δεν είναι εύκολα τα Raids και δεν μιλάω για το LFR. δεν είναι εκει το πραγματικό Challenge.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2014 22:48 #150419 by Petros Kitsaras
New World of Warcraft Comic: Blackhand

Δωρεάν Comic απο την Blizzard!


Αποκτείστε το ]

Διαβάστε περισότερα για το Comic “Blackhand, ” για όποιον ενδιαφέρετε

Patch 6.0.2: The Iron Tide Crashes
Είστε έτοιμη; Έρχεται!



Δείτε το παρακάτω video που κάνει μια σύνοψή με όλες τις αλλαγές που θα φέρει το Patch πως σας φαινεται; Ανυπομονείτε ή σας αφήνει παντελά αδιάφορους;

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Oct 2014 12:43 #151127 by Μάνος Γρυπάρης
Σήμερα η Blizzard ξεκίνησε την καμπάνια της στην τηλεόραση.

Ορίστε τα 3 τηλεοπτικά σποτ του World of Warcraft: Warlords of Draenor !






File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Oct 2014 14:46 #151137 by Christos Soudis
Ας διαβασω οσο προλαβαινω για την σχολη γιατι οταν βγει αντιο ζωη!(θα ξεχασω το φως του ηλιου:Ρ)
Ποιοι απο εσας θα μπουνε ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Nov 2014 20:01 #151437 by Petros Kitsaras
Θα μπώ εγω =) με το καλό που θα μπει

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Nov 2014 15:50 #151535 by Γιάννης Σφηνιάς
Ξέρουμε αν θα γίνει κανένα release event το βράδυ της προηγούμενης;
Για το Mists of Pandaria θυμάμαι είχε γίνει ένα event στο Public στο Σύνταγμα αλλά στη σελίδα τους τώρα δεν αναφέρουν κάτι παρόμοιο...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Nov 2014 16:38 #151536 by thanos
hey ama thelete pite ta ID (silvermoon ftw) XD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Nov 2014 19:02 #151540 by Petros Kitsaras
Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα τίποτα. Φαντάζομαι ότι θα κανει κάτι το Public.
To Battle.net ID μου είναι GardCushbe#1182 αλλά είναι και στην αρχική σελίδα του topic.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Nov 2014 20:54 - 04 Nov 2014 11:35 #151545 by thanos
Τι είδους event θα είναι?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification