Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποια αθλητικά games παίζετε εκτός ποδοσφαίρου/μπάσκετ?

19 Sep 2009 12:54 #61204 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Σίγουρα οι περισσότεροι από εμας πηγαίνοντας σε ένα καταστημα για να αγοράσουμε ενα αθλητικό παιχνίδι θα εννοούμε ή ενα ποδοσφαιράκι ή ενα μπάσκετ. Πιστεύω όμως πως θα αγοράζετε και games με άλλα αθλήματα. Εγω εκτος απο PES και ΝΒΑ Live παιζω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ συχνά Virtua Tennis με τους φίλους μου. Πραγματικά έχει πολύ φάση! Απορώ, πως και δεν το έχω ακομα πάρει στο PS3 :icon what: :rolleyes:

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 12:58 #61209 by lavezzi7
Κρίμα που δεν υπάρχει ένα παιχνίδι volley(κανονικό,όχι της παραλίας) ή ένα polo. :rolleyes:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 13:00 #61210 by thanasis
Παλια,πολυ παλια ειχα παιξει ενα παιχνιδι με κατι σανιδες skateboard και κατι τετοια στο χιονι και μου αρεσε πολυ.Τωρα που το λετε κανα volley δεν εχουν βγαλει... :bduh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 13:03 #61211 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Νομίζω πως το 2008 Summer Olympics είχε και πολο και Volley!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 13:10 #61212 by Chris Zotos
Είδα τον τίτλο και μου φάνηκε κάπως παραπλανητικός.. :/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 13:11 #61213 by lavezzi7
Υπάρχει τέτοιο πράγμα???Τσέκαρέ το,please!!! :shock:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 13:58 #61219 by Andr

Tilion wrote: Είδα τον τίτλο και μου φάνηκε κάπως παραπλανητικός.. :/

σωστο.ο τιτλος ειναι πολυ παραπλανητικος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 14:37 #61227 by Ρωμανός Βογιατζής
Ωραίος τίτλος =D> =D> =D> !

εγώ παίζω σχεδόν όλα τα αξιόλογα αθλητικά games....με αγαπημένο το pro evolution ....!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 16:23 #61237 by doxitis

8@no$ wrote: Παλια,πολυ παλια ειχα παιξει ενα παιχνιδι με κατι σανιδες skateboard και κατι τετοια στο χιονι και μου αρεσε πολυ



Πω πω τι μου θυμησες τωρα...οταν πρωτοαρχιζα να παιζω Play Station ειχε βγει ενα παιχνιδι ετσι οπως λες με skateboard στο χιονι...πραγματικα τετοιο λιωσιμο ουτε στο Μανατζερ! :icon bow:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2009 16:26 #61239 by Χρήστος Αρμυριώτης

doxitis wrote:

8@no$ wrote: Παλια,πολυ παλια ειχα παιξει ενα παιχνιδι με κατι σανιδες skateboard και κατι τετοια στο χιονι και μου αρεσε πολυ



Πω πω τι μου θυμησες τωρα...οταν πρωτοαρχιζα να παιζω Play Station ειχε βγει ενα παιχνιδι ετσι οπως λες με skateboard στο χιονι...πραγματικα τετοιο λιωσιμο ουτε στο Μανατζερ! :icon bow:


Για το Cool Boarders λέτε? :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification