Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Agatha Christie Series

17 Jul 2009 13:35 #56562 by Frank
Agatha Christie Series was created by Frank
Τα τρία μεγαλα κατα την γνωμη μου Adventures της σειρας

And then there were none:(pc / wii) Επισημο site - Wikipedia

Murder on the orient express: Επισημο site - Wikipedia

Evil under the sun: Επισημο site - Wikipedia
και δυο παιχνιδια Hidden Object-seek and find-Hide and Seek (πεστο κι ετσι)
Peril at End House: απο bigfishgames
Death on the Nile: απο bigfishgames

Εχω τρελο κολλημα με τα πρωτα 3,ομως ειμαι ακομα στο πρωτο και παλευω να το τερματισω ...
Εχει παιξει κανεις καποιο απο αυτα ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Aug 2009 22:15 #58000 by Γιώργος Σουβατζίδης
Δεν έχω παίξει κανένα αλλα νομίζω το murder on the orient express το έδινε το PCMASTER. Τι λένε σαν παιχνίδια, αξίζουν; Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για αυτά. Έχουν bugs, ωραία γραφικά, κάτι το ξεχωριστό;

Syberia και ξερό ψωμί!

27 Dec 2009 19:16 #67223 by Frank
Replied by Frank on topic Agatha Christie Series
το ''And then there were none'' εχω τερματίσει, πολυ ωραιο παιχνιδι, με ''αναγκασε'' να διαβασω το βιβλιο της αγκαθας για να δω την πραγματικη ιστορια, δεν εχω παιξει αλλα adventures αλλα πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να το δοκιμασεις. Ενα μικρο bug ειχα βρει μονο το οποιο δεν σε ''ενοχλει'' και πολυ. Το ξεχωριστο ειναι οτι ειναι πολυ κοντα στο βιβλιο της Αγκαθα, μια εξαιρετικη ιστορια/πλοκη και με πολυ ενδιαφερον. Σε 2 γνωστους μου που τους το εδοσα ειχαν την ιδια αποψη και μαλιστα κανεις τους δεν ηταν Adventuras ... θα το προτεινα επίσης σε καποιον απ τους συντακτες να το εκανε και review ωστε να το μαθει ο κοσμος (αυτος ηταν και ο λογος που εκανα το τοπικ).

Υ.γ.
1)Το αντιστοιχο βιβλιο ''Δεκα μικροι νεγροι'' αξιζει επισης να το διαβασει κανεις :wink:
2) Το "Evil under the sun" το εχει δώσει πριν 5-6 μηνες για τα αλλα δεν ξερω ...
3) Το αείμνηστο περιοδικο Games ειχε βαθμολογησει το ''And then there were none'' με 81 και με σχολιο " Το εξαιρετικο σεναριο και οι ευφυεις γριφοι αναδεικνυουν το παιχνιδι"

Αυτα, ελπιζω να σε καλυψα.

28 Dec 2009 05:28 #67250 by fabregus
Replied by fabregus on topic Agatha Christie Series
Το ''And then there were none'' ήταν εξαιρετικό στο wii.Χωρίς βοήθεια βέβαια ακόμα θα έπαιζα! :P

Notification