Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιο είναι το αγαπημένο σας CD μουσικής;

11 Jan 2007 23:40 #25346 by Νικολής Ασημάκης

thoughtless\ wrote:

Nikolis\ wrote:

thoughtless\ wrote: 6. Meds - Placebo

Mvp\ wrote: Meds - Placebo

Προσωπικά δεν τους αντέχω τους Placebo καθόλου, όπως και εσείς δεν θα τους αντέχατε αν ήσασταν στην θέση μου (με μια μικρότερη αδελφή που ακούει 30 ώρες το 24ωρο Placebo. Απλά ήμαρτον!) Αλλά, γούστα είναι αυτά.


Μακαρι να ημασταν στην θεση σου... Προτιμας δηλαδη γειτονες που για να σε "εκδικηθουν" βαζουν δυνατα Κολετσα πρωι, μεσημερι (ευτυχως οχι βραδυ)??? Για σκεψου το καλυτερα... :mrgreen:  :wink:

Όχι, αλλά έχω ένα γείτονα που βάζει placebo κάθε μέρα! Ήμαρτον!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έτσι μου έρχεται να..... :Hangman:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2007 02:36 #25357 by Γιώργος Καβάλλος
Έχω μια λίστα με τα 5 άλμπουμ που θα ήθελα να έχω μαζί μου αν ναυαγούσα σε ένα έρημο νησί (το γνωστό κλισέ), η οποία λέει...

- Paradise Lost - Draconian Times
- Deep Purple - Made in Japan
- David Bowie - Ziggy Stardust
- Thin Lizzy - Live and Dangerous
- The Gathering - How to Measure a Planet?

Χμμ, τώρα που την ξαναβλέπω η λίστα μου χρειάζεται Zepellin και Nick Cave απαραιτήτως, και Jethro Tull εδώ που τα λέμε... Προσθέτω το "II", το Βest του Cave (κλέβω λιγάκι :P ) και το "Aqualang" λοιπόν.

Head Shot: κάθε Παρασκευή 16.00 με 18.00 στον www.gamesradio.gr , μουσική και κουβέντα για First Person Shooters!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Feb 2007 19:02 #26368 by Esperos
Metallica-Black Album

Einai oti kalitero exoun bgalei os tora..palio ala panta diaxroniko!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Feb 2007 08:04 #26575 by Γιώργος

aposperittis\ wrote: Metallica-Black Album

Einai oti kalitero exoun bgalei os tora..palio ala panta diaxroniko!


Για μένα είναι πολύ καλύτερα τα Kill 'em All, Ride the Lightning και Master of Puppets...Ακόμα πιο παλιά, περισσότερο διαχρονικά και πραγματικά CD των καλών Metallica του Θεού Cliff...Όχι ότι το Black Album δεν είναι καλό αλλά αυτά μ'αρέσουν περισσότερο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification