Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

League of Legends: Γενική Συζήτηση

29 May 2010 20:09 #72919 by Γιάννης Ρέμας

Mario wrote: Εγώ το έχω αγοράσει. Το λάθος είναι ότι βρίσκεται στον αμερικάνικο server. Πες του να ξανακατεβάσει το setup απο εδώ eu.leagueoflegends.com/ και να φτιαξει νέο account στον ευρωπαϊκό server. Το nick σου?


legend7 αλλα προς το παρων δεν μπορω να παιξω γιατι εχω καποια προβληματα με το pc το εχω γραψει πριν λιγο ωστε οποιος ξερει να βοηθησει για να ξαναπαιξω lol γιατι δοκημασα και δεν μπορουσα :( :( :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 May 2010 18:28 #73036 by Γιάννης Ρέμας
mario να σε ρωτησω αυτο που εχεις εχει μεσα ολους τους ηρωες και τα skins και μεχρι ποιος εχει δηλαδη εχει μεσα την akali γιατι αμα τους εχει ολους μαζι με τα skins παιζει να το αγορασω το εχει προσφορα το eshop νομηζω γυρω στα 14 ευρω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jun 2010 00:13 #73057 by Stathis Yannacopoulos

legend10 wrote: mario να σε ρωτησω αυτο που εχεις εχει μεσα ολους τους ηρωες και τα skins και μεχρι ποιος εχει δηλαδη εχει μεσα την akali γιατι αμα τους εχει ολους μαζι με τα skins παιζει να το αγορασω το εχει προσφορα το eshop νομηζω γυρω στα 14 ευρω


To βασικό κουτί έχει 20 champions και κοντά στους 1800 πόντους για να ξοδέψεις στο shop. Αυτά φτάνουν για 2-3 ακόμα champs και ίσως για 2 + κάποιο skin. Τα skin όλα αγοράζοντε με πραγματικά χρήματα και δεν ξεκλειδώνοντε με in game points.

H akali δεν είναι στο κουτί αλλα μπορείς να την αγοράσεις με τους πόντους που παίρνεις δώρο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jun 2010 04:03 #73064 by Μάριος Φραγκόπουλος
Κάπως έτσι είναι, δεν έχει νόημα να το πάρεις εκτός αν θες τον Human Ryze skin που δίνει. Παίχτες ξεκλειδώνεις με τους πόντους που θα παίρνεις από τα games ενώ άμα θες κάποιο συγκεκριμένο skin βάλε 5ε σε μια paypal και αγόρασε το.

Panteiakos, πιο nick έχεις?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jun 2010 15:24 #73641 by Chris Zotos
Περάστε και μένα.. DeadLocker το nick μου...
Στον ευρωπαϊκό..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jun 2010 16:35 #73645 by Γιάννης Ρέμας
γιατι παιζεις και στον αμερικανικο? ααα να φτιαξει καποιος group sto facebook για να βρησκομαστε πιο ευκολα εξαλου μετα τους γαλλους και τους γερμανους ειμαστε εμεις \:D/ \:D/ \:D/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jun 2010 05:01 #73668 by Chris Zotos
Όχι.. Μόνο στον Ευρωπαϊκό...
Ρε legend είχα ξεχάσει ότι σε είχα βρει από εδώ..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2010 12:51 #75171 by Γιάννης Ρέμας
παιδιά βγήκε το τρέιλερ για τη πρώτη season είναι μαματο [youtube:249gao7w]
[/youtube:249gao7w]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 17:59 #82062 by Νικολής Ασημάκης
Με πόρωσε ο Tilion και έγινα και εγώ μέλος. Πολύ καλό παιχνίδι. Κλάσεις ανώτερο από το DotA που δεν με τράβηξε καθόλου. Ξεκίνησα με τον τότε ελεύθερο Vladimir αν και πλέον έχω ξεκλειδώσει Mordekaiser και Olaf. Θα με βρείτε στο όνομα Zaratoth.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 18:00 #82063 by Νίκος Καραχάλιος
Ρε τι παιζετε LoL να πουμε τραβατε πορωθειτε ΗοΝ να νιωσετε οσο δν παει ](*,) ](*,) ](*,)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification