Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι κάνετε όταν κολλάτε σε μία αποστολή?

Poll: Τι κάνετε όταν δεν μπορείτε να περάσετε μία αποστολή σε ένα Strategy? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Κατεβάζω το επίπεδο δυσκολίας και ξανά από την αρχή
18 34.6%
Τα παρατάω
3 5.8%
Χρησιμοποιώ cheat
9 17.3%
Τα παρατάω μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής
9 17.3%
Χρησιμοποιώ cheat μόνο αν είναι προφανές ότι με αδίκησαν οι συνθήκες της αποστολής
13 25%
Total number of voters: 23 ( Δημήτρης Πασχάλογλου, 001, Blood Prince, Χριστίνα Χριστοδουλίδη, Haris ) See more
Only registered users can participate to this poll
24 Aug 2014 16:42 #148465 by dinos fouzas
Εαν είναι strategy το παιχνίδι το προσπαθώ μέχρι τέλους εάν όμως είναι κανένα action/adventure με story δυστυχώς ενδίδω στον πειρασμό ή του cheating ή του να κατεβάσω το difficulty γιατί απλά το story μετράει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2014 18:03 #148478 by Manolis lykos
YouTube και ψάχνω να βρω walkthrough που να έχει μέσα την αποστολή που κόλλησα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2014 15:21 - 24 Sep 2014 21:15 #149831 by Αλέξανδρος Κωνσταντίνου
Αν είναι εύκολα τα cheats και δεν θέλουν έξτρα αρχεία από internet cheats. Μετά, walkthrough και, άμα λάχει delete από τον δίσκο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2014 14:42 #152748 by Γιάννης Νικολάκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Dec 2014 15:17 #152921 by Dimitris Barlas
Βλέπω walkthroughs, περισσότερο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2015 13:39 #164023 by Δημήτρης Αραμπατζίδης
Κάνω Rage και συνεχίζω μέχρι να την ολοκληρώσω :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2015 13:42 #164025 by aggelos oiko
ψαχνω στο youtube να δω πως γινεται η αποστολη :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jul 2015 13:43 #164026 by Tony
Αν μ'αρεσει πολυ το παιχνιδι : Rage και συνεχιζω τις προσπαθειες μεχρι να τη περασω
Αν το παιχνιδι μ'αρεσει : Rage quit και επανερχομαι σε 5 λεπτα
Αν το παιχνιδι μου ειναι αδιαφορο : Καψιμο,λιωσιμο,κοψιμο,θαψιμο και ολα τα σχετικα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2015 12:51 #164073 by Georgios Manolis
Η λογική του αφήνω το παιχνίδι αν κολήσω και συνεχίζω την επόμενη μέρα με καθαρό μυαλό είναι η καλύτερη.
Ομως είμαι αγύριστο κεφάλι σε τέτοια θέματα και δε τα παρατάω εύκολα. :P
Αν όμως φτάσω στο σημείο να έχω δοκιμάσει τα πάντα τότε σημαίνει οτι δεν είμαι αρκετά ικανός γι αυτό το επίπεδο δυσκολίας και θα χαμηλώσω επίπεδο.Το οποίο και ψήφισα. ;)
Η διαφορά στα Strategy games με τα Adventure games πχ. είναι οτι στα Strategy games οι επιλογές σου έχουν να κάνουν με την διαφορετική προσέγγιση μιας μάχης.Ενώ στα Adventure games οι επιλογές σου επηρεάζουν το αποτέλεσμα.Παίζω και adventures,κυρίως mystery και horror αλλά σαν την τακτική στα Strategies δεν έχει.Η ικανοποίηση του να κερδίζεις μια μάχη με το σπαθί σου,χρησιμοποιώντας τακτικές που τις έχεις σκεφτεί ο ίδιος δεν περιγράφεται.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2015 23:06 #164216 by Γιώργος Κοσκινάς
Νομίζω ότι θα κατεβαζα το επίπεδο δυσκολίας

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification