Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

26 Nov 2017 11:41 #208744 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δεν πας σε καλά τσιπουράδικα μάλλον :p Ανάλογα το μαγαζί είναι πιστεύω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2017 11:54 #208986 by Βασίλης
Γατακια κανονικα..
ΑντιΜΜΕ στυλ και μπλα μπλα επι χρονια και στην πρωτη φαση,νατος πρωτη φατσα στο καβουρι στις τηλεορασεις μας..
Γελανε και τα πετραδακια στα χωραφια.....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Dec 2017 23:11 - 19 Dec 2017 23:12 #210221 by Aνέστης Αδαμίδης
Αν εξαιρέσουμε για λίγο το γεγονός ότι η είδηση ήταν θλιβερή, σύμφωνα με τα λεγόμενα του δημοσιογράφου, τι λέτε να πόνεσε περισσότερο;

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2017 11:53 - 22 Dec 2017 11:54 #210368 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
χα χα τι βλάκας ο δημοσιογράφος! Μου θυμίζει κάτι σαν meme που είχα δει από anime, που έγραφε "I'll kill you so hard you will die to death!"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2017 14:40 #210378 by Aνέστης Αδαμίδης
Εμένα μου θύμισε ένα γρίφο/ανέκδοτο που με είχαν ρωτήσει στο Γυμνάσιο. "Πρώτα θα σε πνίξω, μετά θα σε μαχαιρώσω και μετά θα σε κάψω. Με τι θα πονέσεις περισσότερο;"

Υπήρχαν άνθρωποι που απαντήσανε λάθος...
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Feb 2018 18:16 #212088 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Θέλω να πάω Disneylaaand :/ ! Αλλά no money!
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2018 12:39 #212204 by Μάρκος Ασκανιάν
Αναζητώ καλύτερη δουλειά με λογικές αποδοχές και συνεννοήσιμους ανθρώπους! Γίνεται;

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2018 14:16 #212218 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2018 22:51 - 07 Feb 2018 15:24 #212271 by Blood Prince
Αυτές τις μέρες με ζαλίζουν στην δουλειά.

Ανυπομονώ να ολοκληρωθεί η σύμβαση μιας που δεν είμαι μόνιμος (καθώς έχω προσληφθεί με σύμβαση ορισμένου χρόνου) προκειμένου να έχω περισσότερο χρόνο να μελετήσω για το Μεταπτυχιακό που είναι προτεραιότητα για μένα,με καθαρότερο μυαλό.

Πάλι καλά που στις γραπτές εργασίες μέχρι τώρα στο Μεταπτυχιακό τα έχω πάει περίφημα οπότε αν δω πως με βολεύει να διαβάσω για τις εξετάσεις,χωρίς να απασχολούμαι με εργασία,ίσως δεν υποβάλλω την τέταρτη καθώς αν κάποιος στις τρεις γραπτές εργασίες έχει αθροιστικό βαθμό 20 εξασφαλίζει την συμμετοχή στις εξετάσεις και η τέταρτη μετά είναι προαιρετική σύμφωνα με τον κανονισμό του ΕΑΠ.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2018 13:31 #212535 by Omnibot
Πλήττω και ταυτόχρονα παρατηρώ γύρω πολύ στενούς μου φίλους και συγγενείς να παίρνουν λάθος αποφάσεις για σοβαρά ζητήματα. Ακόμα κι αν προσπαθώ με επιχειρήματα να τους πείσω τι είναι σωστό αυτοί εκεί, ανένδοτοι. Ίδωμεν...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification