Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

18 Nov 2020 23:41 - 18 Nov 2020 23:47 #241315 by Blood Prince
Fifa 19 Career Mode Αγγλικό Πρωτάθλημα έλιωσα σήμερα καθώς έπαιξα από Αύγουστο μέχρι Δεκέμβριο.Λογικά άλλες δύο μέρες θα μου πάρει να τερματίσω season.

Την Λίβερπουλ είχα επειδή έχει φοβερό ύμνο στο παιχνίδι.

Επειδή στο Career Mode μπορώ να έχω συγκεκριμένες ομάδες που μου κάνουν προτάσεις και όχι όποιες θέλω σκέφτομαι να δημιουργήσω άλλο Career Mode (από το μηδέν σε άλλο load file) και να επιλέξω ομάδα από πρωτάθλημα Αυστραλίας γιατί θέλω να δοκιμάσω το Asian Champions League.

Για Fifa 21 δεν σκέφτομαι να αγοράσω.Αλλο Fifa πάλι μετά από πολύ καιρό λογικά (Fifa 24 για PS4)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2020 02:25 - 21 Nov 2020 02:29 #241385 by Blood Prince
Ελιωσα το Fifa 19 και ολοκλήρωσα season με Liverpool όπου κατέκτησα τα πάντα.

Μετά έβαλα παγκόσμιο κύπελλο γυναικών τουρνουά όπου δεν είχε USA λολ ! (12 ομάδες είχε και δεν είχε ούτε Γερμανία,Αγγλία κλπ),επίσης σε έναν αγώνα δεν υπήρχε περιγραφή λές και γινόταν απεργία ή έπαιζα τοπικό.

Πάντως το PS4 από θέμα μπλέ οθόνης δεν μου εμφάνισε πρόβλημα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Nov 2020 15:02 #241457 by Blood Prince
Δεν έχω αποφασίσει ποιό θα παίξω.

Fifa 19 Γαλλικό Πρωτάθλημα ή Dark Souls Remastered από την αρχή.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Nov 2020 01:27 - 24 Nov 2020 01:28 #241464 by Blood Prince
Μιας που έχω πάρει φόρα ξεκίνησα Γαλλικό Πρωτάθλημα με Paris Saint Germain.Αυτές τις μέρες έχω πιο πολύ όρεξη για Fifa από κάθε άλλη φορά.

Είμαι στην 10η σεζόν στο Career και έκανα μεταγραφή τον Neymar από την Liverpool που τον είχα στην Paris.

Φυσικά Messi και Ronaldo δεν υπάρχουν γιατί μιλάμε για σεζόν 2027-28.

Στο Fifa 19 υπάρχουν μόνο δύο γήπεδα από το Γαλλικό Πρωτάθλημα της Paris και της Marseille.

Οχι πως στο Fifa 21 είναι καλύτερα τα πράγματα,για το Ιταλικό πχ υπάρχουν ομάδες με φανταστικά σήματα !

Το θετικό που έχει το Fifa 21 του PS4 σε σχέση με το Fifa 19 είναι πως είναι ενημερωμένα τα rosters των ομάδων για την τρέχουσα σεζόν.Αυτό βέβαια θα μπορούσε να γίνει και στο Fifa 19 με ένα patch.


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Nov 2020 02:52 #241603 by Blood Prince
Ολοκλήρωσα σήμερα το Γαλλικό Πρωτάθλημα με την Paris στο Fifa 19 και την 10η σεζόν συνολικά στο Career.Κατέκτησα πρωτάθλημα Γαλλίας και Ευρώπης και κάποια στιγμή σκέφτομαι να παίξω και 11η σεζόν για να κατακτήσω τα κύπελλα Γαλλίας...είναι αρκετά εθιστικό.

Εβαλα και Ultimate Team από περιέργεια αλλά δεν έχω PSPlus για να παίζω Online,είδα όμως πως μπορώ να παίζω ανά divisions με αντίπαλο την CPU.....αλλά για μένα το Career έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Dec 2020 14:56 #242635 by Blood Prince
Murdered Souls Suspect και πάω για πλατίνα.

Το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο,με ωραία γραφικά,παρά τις αρνητικές κριτικές.Εγώ το ευχαριστιέμαι περισσότερο από ΑΑΑ τύπου RDR 2.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Dec 2020 23:44 - 17 Dec 2020 23:50 #242650 by Blood Prince
Μόλις τερμάτισα και πήρα πλατίνα στο Murdered Soul Suspect.Από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει.Πραγματικά το απόλαυσα.

Τα μόνο αρνητικά είναι η μικρή διάρκεια (καθώς το ολοκλήρωσα σε 3 μέρες) και οι Demons που αν και σε κάποιους άρεσε η προσθήκη, εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να υπήρχαν.Μου άρεσε η χαλαρή εξερεύνηση και οι Demons ήταν εμπόδιο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Dec 2020 23:01 - 29 Dec 2020 22:58 #243422 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Μέσα στο 2020 μπόρεσα να παίξω έντεκα games όλα κι όλα, συνεπώς αυτό είναι το προσωπικό μου top 10+1 για τη χρονιά που φτάνει στο τέλος της, με βάση πόσο ευχαριστήθηκα τα συγκεκριμένα:

11. République
10. Thief: Deadly Shadows
9. Psychonauts
8. Brütal Legend
7. Spec Ops: The Line
6. Enslaved: Odyssey to the West
5. Broken Sword: Shadow of the Templars – The Director's Cut
4. Alpha Protocol
3. Mass Effect
2. Mass Effect 3 (ίσως και αντίστροφα σε σχέση με το πρώτο παιχνίδι της τριλογίας)
1. Mass Effect 2
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2021 00:49 - 15 Jan 2021 00:50 #244615 by Blood Prince
Ξεκίνησα να παίζω Resi Evil 2 με την υπέροχη Claire Redfield .

Οταν το τερματίσω θα παίξω δεύτερο playthrough με τον Leon.

Πάντως το προχωράω πολύ αργά.Επίσης το παιζω στο assisted και παρόλα αυτά ξέμεινα από σφαίρες γρήγορα.

Στο assisted σίγουρα δεν είναι το ίδιο τρομακτικό όσο στο δυσκολότερο επίπεδο γιατί υπάρχουν πολλά saves.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2021 01:05 - 16 Jan 2021 01:14 #244638 by Blood Prince
Επαθα πλάκα πόσο μικρό είναι ένα playthrough.

Είχα δει walkthrough τα levels και σκεφτόμουν να παίξω parking garage άλλη μέρα και εκεί που έλεγα τελείωσα το underground facility βρέθηκα στο orphanage !

Ξεκίνησα χθές βράδυ και τώρα το πλησιάζω στο τέλος....

Πάντως δεν το βρίσκω τρομακτικό αλλά εκνευριστικό ειδικά όταν με κυνηγάει ο Tyrant και εκεί στο Orphanage όταν έπαιζα ως Sherry και με κυνήγαγε ο χοντρός...

Αν δεν υπήρχε το internet ακόμα θα ψαχνόμουν με κάποιους γρίφους.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification