Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

08 Sep 2015 11:44 #168507 by Georgios Manolis
Κι εμένα μου ήρθε χθές το MK X,δυστυχώς δεν έχω εικόνα αλλά δε πειράζει.Σας ευχαριστώ και πάλι όλους! :)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2015 12:29 #168509 by Τάσος Μαραγκός
Καλημερα και απο εμενα...
Σημερα παρελαβα και τα δωρακια μου...Ευχαριστω και παλι το GameWorld.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2015 12:42 #168510 by Βασιλης Γαλανος
Πριν απο 2-3 μερες παρελαβα και εγω την φιγουρα Attack on Titan απο τα 10 χρονια Gameworld.Να'στε καλα και παντα τετοια!

''Stand fast. Stand Strong. Stand together. Hackett out."
The following user(s) said Thank You: Μάνος Γρυπάρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2015 13:44 #168516 by Tony
Εντυπωση μου εκανε που ειχατε και καρτες gameworld.gr
The following user(s) said Thank You: Μάνος Γρυπάρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2015 14:21 #168519 by Γιώργος Στούμπος
Μου ήρθε και εμένα σήμερα το Jurassic World. Aν ήξερα ότι θα έπρεπε να περιμένω τόση ώρα στο κωλοχανείο που ονομάζεται ΕΛΤΑ για να δω ότι το κουτί του παιχνιδιού ήταν παντού σπασμένο, τότε θα ερχόμουν ο ίδιος Αθήνα να το παραλάβω... Ευχαριστώ παιδιά!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jan 2016 23:54 - 03 Jan 2016 23:54 #174685 by Μάνος Γρυπάρης

Biltrax wrote: 12:00 το πρωή ή το βράδυ; Να ξέρω και αν θα μπορέσω να τα δώ πρώτος.

12:00 το μεσημέρι.

Biltrax wrote: Μάνο, έχω ένα πρόβλημα, πώς θα πάρω το δώρο χωρίς ταυτότητα; Δεν είμαι ενήλικας για να έχω :mrgreen: Αν και δεν νωμίζω να έρθω να το παραλάβω μόνος, αλλά λέμε τωρα, σε περίπτοση που έρθω, τι γίνετε; (Λέμε τωρα... ααααν κερδίσω τίποτα :P

Παρουσία γονέα με ταυτότητα ή πιστοποιητικό γέννησής σου και είσαι οκ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jan 2016 22:31 - 08 Jan 2016 22:33 #175058 by Anastasios Vozatzidis
Με αφορμή τα τελευταία περαστατικά με διπλα accounts θα ήθελα να ξέρω αν η αδερφή μου έφτιαχνε λογαριασμό και έπαιρνε μέρος θα θεωρούνταν έγκυρη? Σημειώνω ότι δεν έχει λογαριασμό ακομα, σκέφτομαι να την βοηθήσω να φτιάξει ένα γιατί άρχισε να ασχολείται με το gaming τελευταία!
Ζούμε σε διαφορετικό μέρος - περιοχή - σπίτι, δικό της pc και άλλη σύνδεση με internet!
Συν ότι εχουμε τελείως διαφορετικo γουστο στα παιχνίδια :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jan 2016 23:23 #175060 by Γιώργος Λόλας

Celebrongr wrote: Με αφορμή τα τελευταία περαστατικά με διπλα accounts θα ήθελα να ξέρω αν η αδερφή μου έφτιαχνε λογαριασμό και έπαιρνε μέρος θα θεωρούνταν έγκυρη? Σημειώνω ότι δεν έχει λογαριασμό ακομα, σκέφτομαι να την βοηθήσω να φτιάξει ένα γιατί άρχισε να ασχολείται με το gaming τελευταία!
Ζούμε σε διαφορετικό μέρος - περιοχή - σπίτι, δικό της pc και άλλη σύνδεση με internet!
Συν ότι εχουμε τελείως διαφορετικo γουστο στα παιχνίδια :)


Θα χαρούμε πολύ εννοείται να έχουμε και την αδερφή σου στην παρέα μας :)

Τώρα, όσον αφορά τους διαγωνισμούς, κάποιοι αναγνώστες του GameWorld.gr έχουν εγγράψει σε διαγωνισμούς συγγενικά τους πρόσωπα με σκοπό να διπλασιάσουν πιθανότητες συμμετοχές, όπως ήδη αναφέρεις κι εσύ Τάσο. Υπήρξαν ακυρώσεις, υπήρξαν και αιτήσεις ταυτότητας.

Από την πλευράς μας ελέγχουμε καταρχήν την IP και αν δύο accounts που έχουν την ίδια IP είναι ενεργά στο site. Μετά αν υπάρχει ίδιο επίθετο ζητούμε ταυτότητες. Θεωρητικά μπορεί κάθε συγγενής οποιουδήποτε αναγνώστη να συμμετάσχει, αρκεί να συνδεθεί από διαφορετική IP. Από την ίδια κρατάμε αρχείο με ταυτότητες για λόγους πιστοποίησης.

Επιγραμματικά, επιτρέπεται να πάρουν μέρος και συγγενικά σου πρόσωπα σε διαγωνισμούς, αρκεί να είναι ενεργά τα accounts και να μπορεί να γίνει η απαραίτητη ταυτοποίηση σε περίπτωση ίδιου επιθέτου.
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης, Anastasios Vozatzidis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2016 00:53 #175407 by Χριστίνα Χριστοδουλίδη
Μολις πηρα και εγω τη δωρακλα μου απο τον διαγωνισμο Game of the Year :woohoo: :woohoo:
Roccat Kone Pure!!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2016 08:00 - 15 Jan 2016 08:00 #175409 by Blood Prince

Salina wrote: Μολις πηρα και εγω τη δωρακλα μου απο τον διαγωνισμο Game of the Year :woohoo: :woohoo:
Roccat Kone Pure!!

Warning: Spoiler!


Εγώ δεν πήρα τίποτα ακόμα :P Περιμένουμε,αλλά όταν το παραλάβω θα ανεβάσω και εγώ φωτό. B)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification