Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld apps για Android, iOS και Windows Phone

08 Sep 2012 21:09 - 10 Feb 2016 00:24 #112001 by Μάνος Γρυπάρης


Τον Σεπτέμβριο του 2012 το GameWorld.gr έκανε μία πρωτοποριακή κίνηση για τα τότε δεδομένα, δημιουργώντας ένα Android app για πλοήγηση στο site καθώς κι ένα δεύτερο app με την ονομασία GameWorld TV στο οποίο μπορούσατε να δείτε τα νέα βίντεο στο κανάλι του GameWorld.gr στο YouTube,

Από τον Ιανουάριο του 2016, σε συνεργασία με την εταιρεία 3dsweb, δημιουργήσαμε από κοινού σύγχρονα apps για Android και iOS, ενώ μελλοντικά θα ακολουθήσει και app για το Windows Phone. Όσοι έχετε Android ή iOS κινητό απλά γράψτε την λέξη GameWorld στο Google Play και το App Store αντίστοιχα για να κατεβάσετε την εφαρμογή.

Android συσκευές
- Κατεβάστε την εφαρμογή μας απ' το Google Play και διαβάστε τα νέα του site.
- Κατεβάστε την εφαρμογή GameWorld TV απ' το Google Play και ενημερωθείτε για τα νέα μας βίντεο.

iOS συσκευές
- Κατεβάστε την εφαρμογή μας απ' το App Store και διαβάστε τα νέα του site.

Τα Reviews σας
Παρακαλούμε βαθμολογήστε τα apps μας με 5-stars και θετικά σχόλια. Η 3dsweb έχει κάνει εκπληκτική δουλειά!





Windows Phone
Το application μας για Windows Phone βρίσκεται σε αρχικό στάδιο σχεδιασμού. Πληροφορίες σύντομα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2012 11:42 #112015 by Άγγελος Φασούλης
Η εφαρμογή αν και σε beta δουλεύει τέλεια και βολεύει πάρα πολύ! Επίσης είναι πολύ μικρή σε μέγεθος(0,95ΜΒ) και δεν απαιτεί να ανοίξετε με browser της ειδήσεις όπως άλλες εφαρμογές. Επιπλέον η εφαρμογή ενημερώνεται αυτόματα για της καινούργιες ειδήσεις όταν είστε συνδεδεμένοι στο ίντερνετ αλλά μπορείτε να τις διαβάσετε οποιαδήποτε στιγμή θέλετε offline.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2012 13:48 #112024 by Kostas Milonas
Σουπερ ακουγεται παιδια, αν ειχα Android θα ειχε κατεβει ηδη! :)

http://gamercard.xboxresource.com/xbox_modern/asmilonGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Sep 2012 16:57 #112043 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Να ρωτήσω κατι; Μην μου πετάξετε γιαούρτια όμως....

Symbian?

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Sep 2012 17:39 #112044 by Άγγελος Φασούλης
Χαχα τώρα το λες σοβαρά αυτό ή για πλάκα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Sep 2012 23:53 - 14 Apr 2015 04:05 #112062 by Μάνος Γρυπάρης
Από τον Φεβρουάριο του 2011 το λειτουργικό σύστημα Symbian δεν υποστηρίζεται από την Nokia, η οποία χρησιμοποιεί πλέον το Windows Phone της Microsoft. Τα δικαιώματα του Symbian τα έχει η Accenture (outsourcing από Nokia) οπότε θα το δούμε. Δεν αξίζει ιδιαίτερα να επενδύσουμε σε κάτι που μπορεί σε 1-2 χρόνια να μην υπάρχει.

Προς το παρόν η εφαρμογή για Android είναι έτοιμη! Μπείτε στο Android Market για να την κατεβάσετε.

Στο εξής επικεντρωνόμαστε στην εφαρμογή για το iOS.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2013 23:39 #121717 by Αποστόλης Αναστασίου
Την Εφαρμογή φυσικά και την έχω στο κινητό μου . Απλά υπάρχουν μερικά προβληματάκια όπως το Box με το κόκκινο Border δεν έχω ιδέα γιατί υπάρχει και απλά κλέβει τζάμπα χώρο και ... βασικά τίποτα άλλο κατά τα άλλα με ικανοποιεί πολύ !

Θα ήθελα πολύ όμως και θα ήμουν πολύ χαρούμενος άμα βάζατε και Φόρουμ , Community και όχι μόνο ειδήσεις . Έστω σαν Expansion και όποιος θέλει το κατεβάζει και αυτόματα αναβαθμίζεται η ίδια η εφαρμογή .

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Mar 2013 22:00 #121767 by Kostas Milonas
Εχουμε κανενα ΕΤΑ για το ποτε θα ειναι ετοιμη η εκδοση για iOS?

http://gamercard.xboxresource.com/xbox_modern/asmilonGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Apr 2015 19:06 - 10 Apr 2015 19:07 #159289 by Αγησίλαος Σιντόρης
Το ξερω οτι τα ρωταω λιγο κατοπιν εορτης αλλα η εφαρμογη για android υπαρχει;;;Και το σχεδιο για το Ios ποτε περιπου θα υλοποιηθει;;;

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2015 04:07 #159375 by Μάνος Γρυπάρης

Agisilaosss wrote: Το ξερω οτι τα ρωταω λιγο κατοπιν εορτης αλλα η εφαρμογη για android υπαρχει;;;Και το σχεδιο για το Ios ποτε περιπου θα υλοποιηθει;;;

Φυσικά και υπάρχει από την ημέρα που άνοιξε αυτό το topic. Απλά γράφεις "GameWorld.gr" και εμφανίζεται.
Για iOS θα αργίσει αρκετά γιατί δεν υπάρχει καθόλου μπάτζετ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification