Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Καλησπερα σας  θελω να πουλησω   τα εξεις  προιοντα σαν μεταχειρησμενα

01 Aug 2021 20:41 - 01 Aug 2021 20:50 #254082 by dimitrios
Καλησπερα σας  θελω να πουλησω   τα εξεις  προιοντα σαν μεταχειρησμενα αλλα δεν  γνωριζω ποσο να πουλησω.
Στην κατοχη μου  εχω εχω ενα τροφοδοτικο  και μια  καρτα ηχου 
Ενα   τροφοδοτικο     cooler-master-masterwatt-maker-150 0
  www.coolermaster.com/catalog/legacy-products/power/masterwatt-maker-1500/

To ειχα αγορασει πριν 3 χρονια στα  500 ευρω. εχω και την εγκυηση ποσο  μπορω να το  πουλησω σαν μεταχειρησμενο; 


Περα απο αυτο εχω  και την  soundblaster ΑΕ-5  , ποσο μπορω να την  πουλησω σαν μεταχειρησμενη;

www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-ixou...-ixou-sounblaster-ae-5_2768151


 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2021 22:50 #254094 by Blood Prince
Η εγγύηση κρατάει ένα χρονικό διάστημα. Δύο χρόνια νομίζω το πολύ. Είσαι σίγουρος πως ισχύει ακόμα ;

Επιπλέον εάν το αγόρασες 500 € πρίν τρία χρόνια , τώρα το πουλάς 125 € το πολύ.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2021 23:02 - 01 Aug 2021 23:17 #254095 by dimitrios
Φιλε μου εχει εγκυηση για 7 χροννια

www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/masterwatt-maker...Kp4sp5KJH68ZQlvM2U4o1swBJDtx9c

δες εδω.

πιο κατω απο  300 ευρω δεν παιζει να το  πουλησω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification