Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Κινητά τηλέφωνα/tablets: Προτάσεις αγοράς/Τι κινητό θέλετε να αγοράσετε?

22 Apr 2011 22:49 #92364 by Γιάννης Ρέμας

koutsou wrote: Τότε αγόρασε το.


απλά ανησυχώ για τη ποιότητα του κινητού γιατί δεν θα δώσω 25 ευρώ για το nokia 1616 αλλά για πιο ακριβό κινητό όπου μπορεί να μην έχει την κάμερα που λέει η κάτι άλλο δεν ξέρω άμα ξέρει κάποιος ας πει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2011 16:42 #97191 by Γιάννης Ρέμας
παιδιά είμαι ανάμεσα στο galaxi 3 και στο galaxi mini πιο μου προτείνετε από τα 2?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2011 16:08 #97213 by Μάνος Γρυπάρης

legend10 wrote: με τη λέξη users υπάρχει περίπτωση να έχει έκπτωση? επίσης με ένα τέτοιο smartphone έχω τη δυνατότητα να βλέπω τα πρωτοσέλιδα, να συμμετέχω στο forum και να βλέπω ταινίες? γιατί στο στρατό κάποιες ώρες έχει πολύ βαρεμάρα :D

1)Ναι, αν πας στο EBW.gr όμως που είναι χορηγός μας.
2)Ναι.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2011 13:04 #97843 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Λοιπόν παίδες, κοίταζα κινητά στο EBW και δεν μπορώ να αποφασίσω. Επειδή θέλω κινητό μέχρι 200 ευρώ έχετε να μου προτείνετε κάτι? Έπιασε το μάτι μου το Sony Vivaz αλλά και το Wave 2 της Samsung. Με λίγα reviews που κοίταξα βλέπω ότι το ένα συμπληρώνει το άλλο. Τι έχετε να προτείνετε? Επίσης κάποιο άλλο κινητό μέχρι 200? Ακόμη Manos ξέρεις πόσο περίπου θα μας μειώσουν εμάς μια και είμαστε μέλη στο gameworld? Θα πάρω και άλλο κινητό για τον αδερφό μου αλλά πιο φτηνό.

Εδώ ένα πρόχειρο comparison με τα 2 κινητά που ανέφερα www.compare-cellphones.org/Samsu ... sson-Vivaz η γνώμη σας δεκτή, απλά αν μπορείτε απαντήστε σύντομα. Ευχαριστώ.

Επίσης λίγο χαζή ερώτηση, αλλά έχουν δωρεάν GPS?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2011 19:37 #97854 by Μάνος Γρυπάρης
Σίγουρα Samsung Wave II. Αν έχεις ακριβώς 200ε δεν βρίσκεις καλύτερο. Και στα ΕBW ειναι τα μονα που το βρισκεις 199.

Πηγαινε καλυτερα στο κεντρικο EBW, Μεσογείων 165 και Σαλαμινομαχων, 211 7504353. Εκει θα τους πεις οτι εισαι μελος του Gameworld. Αναλογα με το ποσο κοστιζει θα σου κοψουν κατι. Αλλα στα 199 αν σου κοψουν ακομα ενα 5% θα εισαι πολυ τυχερος.
www.bestprice.gr/search?q=Samsung+S8530+Wave+II+

Κι οσο εισαι πιο συχνα πελατης και τους λες για Gameworld τοσο θα ανεβαινει η εκπτωση. Ηδη σκεψου οτι ειναι η χαμηλοτερη της αγορας, αρα οι ανθρωποι βγαζουν λιγοτερα απο τα αλλα καταστηματα. Πονταρουν δηλαδη στην ποσοτητα που θα πουλησουν.

Nαι, εχει και GPS. Το λεει αλλωστε και το link σου προς το τελος.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2011 10:14 #97906 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Manos να σου πω την αλήθεια διστάζω λίγο γιατί το Wave έχει Bada OS, και δεν διαβάζω καλά λόγια για αυτό στο internet. Στα αλήθεια υστερεί τόσο από τα android, windows mobile και symbian?

Για να μην τα πολυλογώ, τα samsung fit και htc wildfire αξίζουν? Είναι σίγουρα χειρότερα αλλά έχουν andoid. Επίσης αξίζει να ρίξω λίγα λεφτά παραπάνω και να πάρω το Nokia c6-01? Αυτό έχει Symbian.

Βλέπεις δεν αλλάζω συχνά κινητό οπότε θέλω να πιστεύω ότι θα κάνω την σωστή επιλογή...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2011 13:14 #97908 by Μάνος Γρυπάρης
Αμα θες σε Symbian ναι, σαφώς καλύτερη λύση.
Δώσε 10 ευρώ παραπάνω και πάρε Nokia c6-01 (210 έχει). Και με καμερα 8 Megapixels και με υποστηριξη σε Symbian εφαρμογες σιγουρα καλυτερο, αν τα θελεις ολα σε ενα. Ρωτα και στο EBW ποσο το εχουν.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Sep 2011 16:35 #97912 by kostisg7
Mανο το ΕBW στελενει σε ολη την Ελλαδα γιατι θελω να αγορασω iPhone 3GS και τοβρηκα φθηνοτερο αποτι το εχω βρει πουθενα(405 τα 8gb);

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification