Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Περίεργα κι απίστευτα

18 Sep 2009 16:48 #61159 by giannistrv
με νευριαζει αυτο που κανουν στις εξελιγμενες ΗΠΑ!Αυτη που θα του εκαναν την ενεση δολοφωνοι δεν ειναι?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2009 13:28 #62645 by Nikos Haniotis
Πραγματικά όσα εγκλήματα και να έχει κάνει κάποιος, δεν θα ήθελα ποτέ να ήμουν στη θέση του εκτελεστή

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Dec 2009 18:42 #66613 by antonis 21
καλα αυτα ειναι πολυ περιεργα και ολυ ψαγμενα πραγμτα!!!μπραβο σας :icon applaud:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jan 2010 16:33 #67732 by Μάνος Γρυπάρης


Το χιόνι σώζει ζωές
Παρόλο που το πολύ χιόνι συνήθως προκαλέι ατυχήματα, στην προκειμένη περίπτωση έσωσε μια γυναίκα στο Πεκίνο, όταν αυτή έπεσε από το μπαλκόνι του διαμερίσματός της. Το σπίτι αυτό βρισκόταν στον 18ο όροφο, γεγονός που σίγουρα θα ήταν μοιραίο για την εν λόγω κυρία, αλλά το παχύ στρώμα χιονιού στο οποίο προσγειώθηκε άλλαξε τελείως τα αποτελέσματα αυτού του ατυχήματος και η γυναίκα είναι σώα και αβλαβής.

Το όνομα και γενικότερα τα στοιχεία της γυναίκας αυτής που έπεσε από ύψος 60 μέτρων, ενώ τιναζε το πάπλωμα της, έχουν παραμείνει άγνωστα.

Αξίζει να σημειωθεί πως οι πρόσφατες χιονοπτώσεις στην Κίνα ήταν οι ισχυρότερες που έχουν ποτέ υπάρξει στην κινεζική πρωτεύουσα τα τελευταία 60 χρόνια, αφού το Πεκίνο ζει τον ψυχρότερο χειμώνα των τελευταίων 38 χρόνων με θερμοκρασία που έπεσε στους -16,7 βαθμούς Κελσίου, ενώ ισχυρότατες χιονοπτώσεις έχουν επηρεάσει πολλές περιοχές της βόρειας, ανατολικής και κεντρικής Κίνας.

Otherside.gr

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2010 23:59 #67872 by Antonis Kioseloglou
απο madata.gr:

Λεσβία βουλευτής δανείζει τη μήτρα της σε γκέι ζευγάρι

Σκάνδαλο έχει προκαλέσει στην Αμερική η απόφαση μιας λεσβίας βουλευτή του Δημοκρατικού κόμματος να δανείσει τη μήτρα της σε ένα ζευγάρι γκέι φίλων της, που λαχταρούν να αποκτήσουν ένα παιδί. Η Κριστίν Τζόνσον εκλέγεται στη Γιούτα, το οχυρό των Μορμόνων που δεν αναγνωρίζουν τους γάμους ανάμεσα σε ομοφυλοφίλους και δεν επιτρέπουν τις υιοθεσίες σε ζευγάρια που δεν είναι παντρεμένα. Η βουλευτής που είναι 41 ετών ανακοίνωσε ότι έμεινε έγκυος από το σπέρμα ενός από τους γκέι φίλους της. «Καταλαβαίνω πολύ καλά την επιθυμία τους να αποκτήσουν ένα παιδί» εξήγησε. «Πιστεύω ότι οι φίλοι μου θα γίνουν εξαιρετικοί γονείς».

Η Κριστίαν Τζόνσον που έχει μία κόρη 17 ετών, η οποία γεννήθηκε από έναν προηγούμενο γάμο της, εξήγησε επίσης ότι γνωρίζει καλά ότι η απόφασή της αυτή να γεννήσει το παιδί ενός γκέι ζευγαριού δεν θα τύχει μεγάλης αποδοχής, ιδιαίτερα από μερικούς συναδέλφους της. «Είμαι πεπεισμένος ότι για ένα μωρό το καλύτερο είναι να έχει έναν πατέρα και μια μητέρα» σχολίασε ο Χάουαρντ Στέφενσον, αντιπρόσωπος της πολιτείας στη Βουλή των Αντιπροσώπων. Ομως πρόσθεσε ότι σέβεται κάθε γυναίκα που αποφασίζει να φέρει στον κόσμο ένα παιδί για ένα ζευγάρι που δεν έχει παιδιά.

Πως?? 8O

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Apr 2010 14:55 #70526 by thanasis
Αμα δεν θελει να μπει η ατιμη... :mrgreen:


[youtube:3ghv6g0h]
[/youtube:3ghv6g0h]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Apr 2010 17:57 #71286 by Μάνος Γρυπάρης
Δεν άφησαν σκύλο να μπει σε εστιατόριο επειδή ήταν Gay!



Ο Ian Jolly με τον σκύλο οδηγό του και παρέα με μια φίλη τους προσπάθησαν να πάνε να φάνε σε ένα εστιατόριο. Δεν τα κατάφεραν ομως αφού οι υπεύθυνοι του εστιατορίου τους απαγόρεψαν την είσοδο. Ο λόγος; Νόμιζαν οτι το σκυλί ειναι Gay! Ολα ξεκίνησαν απο μια λάθος συνεννόηση της συνοδού του Jolly και μιας σερβιτόρας. Η υπάλληλος του εστιατορίου κατάλαβε οτι το σκυλί ειναι Gay και για κάποιο λογο τους απαγόρεψαν την είσοδο. Τώρα το εστιατόριο καλείται να πληρώσει κάτι παραπάνω απο 1,000 ευρώ σαν αποζημίωση για την απαράδεκτη αυτή συμπεριφορά

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Apr 2010 21:43 #71291 by thanasis
Eλεοοςςς........... :icon what: :icon what:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Apr 2010 22:29 #71293 by Μπάμπης Χαραλάμπους

Manos wrote: Δεν άφησαν σκύλο να μπει σε εστιατόριο επειδή ήταν Gay!



Ο Ian Jolly με τον σκύλο οδηγό του και παρέα με μια φίλη τους προσπάθησαν να πάνε να φάνε σε ένα εστιατόριο. Δεν τα κατάφεραν ομως αφού οι υπεύθυνοι του εστιατορίου τους απαγόρεψαν την είσοδο. Ο λόγος; Νόμιζαν οτι το σκυλί ειναι Gay! Ολα ξεκίνησαν απο μια λάθος συνεννόηση της συνοδού του Jolly και μιας σερβιτόρας. Η υπάλληλος του εστιατορίου κατάλαβε οτι το σκυλί ειναι Gay και για κάποιο λογο τους απαγόρεψαν την είσοδο. Τώρα το εστιατόριο καλείται να πληρώσει κάτι παραπάνω απο 1,000 ευρώ σαν αποζημίωση για την απαράδεκτη αυτή συμπεριφορά


[youtube:2wj3cha5]
[/youtube:2wj3cha5]

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Apr 2010 23:48 #71296 by Aνέστης Αδαμίδης

JaCk_RiDeR wrote: mkay.. τι να πω δεν έχω λογία η καημένη.... αλλά ότι νάνε σφαίρα σε μπισκότα ^ ^ τι άλλο θα ακούσουμε χημικά μέσα σε αναψυκτικά.


Καλά, τώρα θα περίμενες να ακούσεις για χημικά σε αναψυκτικά; Εμένα ο πατέρας μου εκεί που δουλεύει έχουν δει τα μάτια του.... Λίγα, είναι τα αναψυκτικά που δεν έχουν μέσα χημικά. Και τώρα βασικά θυμήθηκα και την ιστορία που μια μάνα πήγε να κόψει λίγο παριζάκι για να δώσει στο παιδί της και βρήκε μέσα βίδα! (σ.σ. το παριζάκι ήταν από το Lidl) Ή η άλλη μητέρα που βρήκε μέσα στην αμίτα ένα πνευμόνι βατράχου! Άσχετοι σε καίριες θέσεις!

ΒΤW, μόνο για όσα περίεργα περιστατικά βρίσκουμε στο internet θα μιλάμε; Αν πούμε κάποιο παράξενο που μας έχει συμβεί εμάς στην καθημερινότητά μας θα μας κράξει κανείς;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification