Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

DualShock 4 controllers: Γενική συζήτηση/Συλλεκτικά χειριστήρια

21 Jun 2023 08:32 #271700 by Blood Prince
Η μόνη περίπτωση που δεν θα άξιζε να αγοράσω άλλο χειριστήριο είναι αν είχα αποφασίσει να αγοράσω PS5 εδώ και τώρα , οπότε δεν θα είχα λόγο να έχω και το PS4 αλλά δεν έχω αποφασίσει κάτι τέτοιο και αν πάρω XBOX Series θα θέλω να παίζω και PS4 επειδή έχω παιχνίδια στην library.  Εφόσον είχα ρίξει coca cola σε χειριστήριο , καλά να πάθω. Μόνο έτσι μπορούσε να χαλάσει , το γνήσιο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jun 2023 17:58 #271719 by Blood Prince
Στις προάλλες διάβασα για τα dualshock 4 πως ο φωτισμός μπορεί να αλλάξει ανάλογα με το σε ποιά κατάσταση βρίσκομαστε στο παιχνίδι. πχ κόκκινο αν απειλούμαστε , πράσινο ανάλογα με το health και μώβ ανάλογα με το level.

Κανονικά στα soulsborne θα έπρεπε να είχε πεντακόσια χρώματα χαχαχα

Τελοσπάντων , επιτέλους παρέλαβα σήμερα το γνήσιο χειριστήριο (ήθελα μαύρο χρώμα ώστε να ταιριάζει με την κονσόλα ) , και μπορεί να ανεβάσω φωτογραφία κάποια στιγμή .

Coca Cola είχε χυθεί από την πρώτη μέρα της αγοράς (για αυτό είχα θέμα με ήχο) οπότε εδώ και 5 χρόνια είχα είτε προβληματικό dualshock είτε doubleshock , οπότε ανυπομονώ να παίξω με το καινούργιο.
 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jul 2023 17:06 #271934 by Απόστολος Μητσακούλης

Το σκεπτικό μου είναι πως την κονσόλα δεν θα την πετάξω ούτε θα την πουλήσω οπότε όταν αγοράσω ας πούμε XBOX Series X ή PC ανάλογα , θα θέλω να παίζω και το PS4 κάποιες φορές και αργότερα δεν θα βρίσκω γνήσιο χειριστήριο οπότε κρίμα να την βγάζω με Doubleshock.
 
Η καλύτερη κίνηση ήταν αυτή, που έκανες. Επίσης το dualshock 4 τρέχει και σε pc, όποτε αν πάρεις αργότερα pc(υποθετικά) θα έχεις ήδη και χειριστίριο για να λίώνεις και εκεί. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification