Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Bioshock Infinite

25 Mar 2013 15:11 #121987 by Κώστας Λάβαρης
BioShock Infinite review



Όταν κοιτάς από ψηλά, μοιάζει η Rapture ζωγραφιά…

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2013 17:48 #121994 by Νικολής Ασημάκης
Δεν θα πω ψέμματα, όσο γαμάτο μου φαίνεται το 1 όταν το παίζω (δεν το έχω προχωρήσει πολύ) και όσο και αν φαίνεται αξιόλογο το 2, το Infinite ποτέ δεν κατάφερε να μου γεμίσει το μάτι, ίσως επειδή είναι τόσο φωτεινό. Μετά το review του Γρηγόρη όμως, άλλαξα γνώμη και θέλω, τουλάχιστον, να το δοκιμάσω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2013 23:41 #122023 by Παντελής Δασκαλέλος
Για δύο ώρες ακόμα όσοι προπαραγγείλουν το BioShock Infinite από το Steam παίρνουν δώρο το πρώτο BioShock και το XCOM Enemy Unknown

store.steampowered.com/app/8870/?snr=1_7_15__13

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Mar 2013 03:34 #122126 by Παντελής Δασκαλέλος
Έχω παίξει μόλις δύο ώρες BioShock και το σαγόνι μου έχει πέσει στο πάτωμα από το τελικό αποτέλεσμα. Έχω πολλούς μήνες να πάθω σοκ με κάποιο game αλλά το BioShock Infinite κατάφερε να με κερδίζει από την πρώτη κίολας στιγμή που αντίκρυσα την Columbia. Εάν τίτλοι όπως το Journey τσιμπούν εννιάρια και πλασάρονται ως μορφή τέχνης τότε τι πρέπει να πάρει το Infinite 20?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Apr 2013 23:40 - 04 Apr 2013 15:53 #122356 by Κώστας Λάβαρης
Έπος!! Καταπληκτικό παιχνίδι απλά! Πριν λίγο το τερμάτισα και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω πόσο καλό είναι! Τα γραφικά είναι πολύ όμορφα (είναι καλύτερα στο pc παρά σε κονσόλες), όπως και ο ήχος. Το gameplay είναι πολύ καλό, έχει ποικιλία από όπλα, αντιπάλους και φυσικά από δυνάμεις (vigors) που θα σε βοηθήσουν κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού! Προσωπικά τα χρησιμοποιούσα συνέχεια! :P Ωστόσο το σενάριο πιστεύω είναι το πιο δυνατό κομμάτι του τίτλου. Αν και σε μπερδεύει αρκετά, όταν καταφέρεις να το καταλάβεις θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό! Πραγματικά είναι φανταστική η ιστορία του Booker DeWitt. Το παιχνίδι αξίζει, όποιος μπορεί να το αγοράσει/νοικιάσει!
Όποιος τερμάτισε το παιχνίδι και δεν κατάλαβε το τέλος του, μπορεί να δει μια εξήγησή του:


-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Apr 2013 01:25 #122372 by Γρηγόρης Βούλγαρης
μετά το PS3, είναι σε εξέλιξη και το PC playthrough!!επος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Apr 2013 00:42 #122599 by Κώστας Λάβαρης
Bioshock players will know



χαχαχαχαχα

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Apr 2013 01:15 #122600 by Γρηγόρης Βούλγαρης

SirLvr wrote: Bioshock players will know



χαχαχαχαχα



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ έλιωσα!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Apr 2013 10:44 #122602 by Κώστας Λάβαρης
Χαχαχα, όντως είναι πολύ αστείο! :P Πάντως αν δεν ήταν αυτή στο παιχνίδι θα είχα πεθάνει άπειρες φορές.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Apr 2013 11:53 #122604 by Χριστιάνα Θάνου
Χαχα, ωραίο κόμικ. Η Elizabeth φαίνεται τόοοοσο φοβισμένη και καημένη που την λυπάσαι, πιστεύω ότι θα έπρεπε να είχε επιλογή για αγκαλίτσες στο Bioshock Infinite.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification