Minecraft

19 Nov 2013 20:11 #135398 by nikitaras
Replied by nikitaras on topic Minecraft

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Nov 2013 20:54 #135402 by Αποστόλης Αναστασίου
Ωραία ... τώρα πήγαινε στην ιστοσελίδα Can You Run It και πάτα στο Search Box "Minecraft" ώστε να δούμε αν μπορείς να το τρέξεις . Στείλε screenshot από το canyourunit . Επίσης να σιγουρευτούμε ότι έχεις OpenGL .

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2013 13:50 #135410 by nikitaras
Replied by nikitaras on topic Minecraft
Το εκανα αλλα μου λεει να κανω update τους drivers που ομος τους εχω κανει ειδικα πανω απο μαι φορα καθος στο internet αυτη ηταν και η λυση να κανεις update την καρτα γραφικων και τις αλλες μαλακιες
www.dropbox.com/s/jpfl63idpyackdp/2013-11-20%2013.35.06%20(1).jpg?m=

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2013 14:37 #135411 by Αποστόλης Αναστασίου
Ε πες το ότι έχεις Windows 8 ... λοιπόν , επειδή πολλά παίζονται με το Java ... πήγαινε στην διαχείριση προγραμμάτων και απεγκατέστησε ό,τι έχει σχέση με "Java" . Μετά πήγαινε στην ιστοσελίδα Java Download (Πάτα εδώ) και ξανά εγκατέστησε το . Δεν χρειάζεται να είσαι Hacker για κάτι τέτοιο απλά από την στιγμή που αγόρασες είτε έτοιμο υπολογιστή με Windows 8 είτε στα έβαλε κάποιος έχει τις επιπτώσεις του , είναι καινούργιο λειτουργικό σύστημα και δεν είναι τα προγράμματα προσαρμοσμένα καλά . Είχα και εγώ και όλα crashαραν .

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Nov 2013 16:44 #135414 by nikitaras
Replied by nikitaras on topic Minecraft
Το java το ειχα κατεβασει αλλα το εκανα οπος το ειπες για να συγουρεφτω αλλα και παλη κανει τα ιδια. Δεν εχω το opengl μπορεις να γραψεις ενα link για να το κατευασω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2013 15:27 #135452 by Αποστόλης Αναστασίου
Το OpenGL μπορείς να το κατεβάσεις μαζί με τους οδηγούς (Drivers) της κάρτας γραφικών . Εφόσον έχεις AMD πάνε εδώ AMD WebSite Support και κατέβασέ τους .

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2013 15:54 #135498 by Βασίλης Καμακάρης
Η Mojang, developer του Minecraft, ενσωμάτωσε το Twitch.tv στο παιχνίδι της ώστε πλέον να μπορείτε να κάνετε broadcast με ένα και μόνο κλικ μέσα από το user interface του.

[center:10tgwb2e][youtube:10tgwb2e]
[/youtube:10tgwb2e][/center:10tgwb2e]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Nov 2013 20:38 #135503 by Αποστόλης Αναστασίου
Πολύ καλή κίνηση ... Και φαίνεται η ανάλυση να είναι εξαιρετική :D Τώρα θα μπορείς με την κάθε ευκαιρία να κάνεις LifeStream !

Consoles are for people who like video games, PCs are for gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Feb 2014 23:00 #140223 by Νίκος οικονόμου
πος να κανο εναν minecraft server

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2014 19:38 #141847 by Κωνσταντίνος Μακρής
Η εμπειρία μου με το Minecraft ήταν απολαυστική. Μπορώ να πω πως αν και δεν το έπαιξα όσο θα ήθελα μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Το gameplay του είναι πολύ εθιστικό και όλη την ώρα έψαχνα στα νησιά που είχε ο συγκεκριμένος κόσμος για υλικά και ζώα για να μπορέσω να επιβιώσω και να φτιάξω όπλα.

διαβάστε το σχετικό review για την εκδοση του PS3: www.gameworld.gr/reviews/item/15759-minecraft-playstation-3-edition

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification